Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

Żarty żartami...

Recommended Posts

44 minuty temu, gruby2000 napisał(-a):

Niemożliwe...lub jest przezroczysta

Może jest w klubie dla gejów 

Dzwoni Palikot do Biedronia:
- Halo?!
- Gdzie jesteś?
- W Kaliszu... a Ty?
- Na Grodzkiej...

---------

- Tato, chciałbym w końcu zasmakować seksu, ale nie wiem jak zaproponować to kobiecie...
- Musisz, synu, kupić jej wielki bukiet pięknych róż, zaprosić ją do wykwintnej restauracji na dobrą kolację i markowe wino, poźniej zabrać ją ekskluzywnym samochodem do drogiego hotelu...
W tym momencie wtrąciła się córka:
- Tatusiu, a co z romantycznym spacerem nad brzegiem jeziora, zbieraniem polnych kwiatów w świetle księżyca, szeptaniem czułych słówek?
- To wszystko wymyslili linuksiarze, córeczko, żeby podupczyć za darmo

Edited by Enkil

58 minut temu, mandaryn44 napisał(-a):

Jak to wtf? Z drugiej strony jej 2 koleżanki walczą kisielu.

A według mnie to fotomontaż - nawet jakby tam był o jeszcze 10 takich koleżanek w kisielu, to przy lejącym się browarze na tylu chłopa co widać w tle nie ma szans, żeby w takim stroju samotnie sączyła piwko i nie znalazł się nawet jeden chcący jej dotrzymać towarzystwa - a tu nawet nikt nie patrzy w jej stronę ;)

Edited by ICE

2 godziny temu, ICE napisał(-a):

mnie to fotomontaż

pewnie, że to fotomontaż. 

Dziewczyna pięknie doświetlona, bez grama cienia,  podobnie stoliki , natomiast żaden odblask nie pada na zgromadzony dwa kroki dalej tłum..

popatrzcie na "podłogę".. co tam widać ?? 

Gdyby faktycznie pojawiła się taką dziewczyna na zlocie motocyklowym wśród podpitych raiderów, to nie wydaje mi się, żeby długo stała w pozycji pionowej ..

Zresztą może to jednak facet.. to by wszystko tłumaczyło i nie musiałby być to fotomontaż..

- Wania, ty odin but potieriał ‼️
- Niet, ja odin naszoł 🤪

———————————————

- Towariszcz liejtienant, ja naszoł szubu ‼️
- to jejo bieri
- no w niej czieławiek ....

- to jewo wybrasi ‼️

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

37 minut temu, satanic napisał(-a):

1632564101_zh5dta_500.jpg

Mocowanie "organoleptyczne" ...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Chwilunia, gość ma niemal przepisowej długości nogawki i rękawy marynarki. A że fason całości  -30 lat - kto by wnikał? Obstawiam północno-wschodnią Syberię, nie ŚW. Chociaż, kto ich tam wie, w tym kieleckiem...

9 godzin temu, petruss napisał(-a):

qY5bHTGGrojbYRGovUoORCMIITXJaTXA.jpg

Przedwojnie. Warszawa. Firma bogatego Żyda, gdzieś w reprezentacyjnej warszawskiej kamienicy. Petentów przyjmuje - a jakże - sekretarz.
Przychodzi mały, chudy Żydek. Kłania się w pas, kapelusz trzymając w ręku i pyta:
- Czy jest szef?
Sekretarz popatrzył na Żydka z mieszaniną obrzydzenia i wyższości i mówi:
- Szefa nie ma.
- A czy ja mogę tu poczekać?
- A czekaj pan.
Po jakimś czasie Żydek nieśmiało podchodzi do sekretarza i pokazując na jedno z krzeseł pyta:
- Ja bardzo pana przepraszam, ale czy ja mogę tu usiąść?
- A siadaj pan.
Mijają minuty. Żydek nieśmiało pyta sekretarza:
- Ja bardzo pana przepraszam, ale czy ja mogę zjeść kanapkę?
- A jedz pan.
Żydek wyciągnął ze starej, obdrapanej teczki kanapkę zawiniętą w szary papier i ją zjadł. Następnie pyta:
- A kiedy będzie szef?
- Nie wiem, na razie szefa nie ma, a jak przyjdzie, to będzie.
- A czy zanim przyjdzie, to czy ja mogę opowiedzieć panu szmonces?
- A opowiadaj pan.
- Działo się to w czasie Wielkiej Wojny. Z naszej wioski wzięli do wojska Icka. Posłali Icka na front, ten siedział w okopie i trafił w niego taki wielki pocisk. Szukali potem szczątków, żeby Icka pochować, ale znaleźli tylko jego męskość. Co znaleźli - pochowali.
Jakiś czas później nastał Sąd Ostateczny. Żydzi się schodzą, przeliczają, ale - nie ma Icka! Gewałt! Gdzie jest Icek?! Przepytują, szukają, w końcu znaleźli jego mogiłę. Stają przy niej i wołają:
- Icek! Wychodź! Dziś jest najważniejszy dzień dla każdego Żyda, dzień Sądu Ostatecznego!
A tu z grobu wychodzi taki mały ch*j i mówi:
- Szefa nie ma!

Chwilunia, gość ma niemal przepisowej długości nogawki i rękawy marynarki. A że fason całości  -30 lat - kto by wnikał? Obstawiam północno-wschodnią Syberię, nie ŚW. Chociaż, kto ich tam wie, w tym kieleckiem...

Napis zamiast rejestracji jest nie po polsku - takie przynajmniej wnioski można wyciągnąć posiłkując się dodatkowymi okularami ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

12033174_10153609406512052_1247721749882974632_n.jpg?_nc_cat=109%26ccb=1-5%26_nc_sid=730e14%26_nc_ohc=vs5XI-_Mfd0AX8SOzqk%26_nc_ht=scontent.fpoz5-1.fna%26oh=56029ac4d23208815818b9bca37f3c37%26oe=61749E14&key=77e47e23b18e414c0b32ac1ad8cd3186187c72d2de62bd4932fb121c4280bd4b

„Inglisz”-„polisz”…

Lajf is brutal, samtajms kopas w dupas, full of zasadzkas and mor surprajsis…

29 minut temu, sebecco napisał(-a):

„Inglisz”-„polisz”…

Lajf is brutal, samtajms kopas w dupas, full of zasadzkas and mor surprajsis…

Nie wazne błędy liczy się przekaz😀