Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

Żarty żartami...

Recommended Posts

Ciekawe czy wczoraj też tak było. 47ce86ed018163d5be63d3065523fb07.jpg

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

11 godzin temu, Louis Cypher napisał(-a):

F2577B45-BF3B-4CDE-BA69-FD76C96E2DF1.jpeg

Co ze mną nie tak, że nie rozumiem? :)

8 minut temu, Matti napisał(-a):

Co ze mną nie tak, że nie rozumiem? :)

Tak 🙃

Albo lubisz sikać w bliskim towarzystwie 😆 

Pozdrawiam

Piotr

37 minut temu, Navy napisał(-a):

Najlepsze jest to, że ja serio byłem na takim, patowegańskim weselu. Ludzie wyskakiwali w okolicę na kebsa i inne, mięsne przysmaki😄

Edited by paul221

Zjadłem dzisiaj dwa kotlety.

Na zapas.

😀

What we do in life, echoes in eternity.

1 godzinę temu, paul221 napisał(-a):

Najlepsze jest to, że ja serio byłem na takim, patowegańskim weselu. Ludzie wyskakiwali w okolicę na kebsa i inne, mięsne przysmaki😄

1 godzinę temu, paul221 napisał(-a):

Gdyż ponieważ niestety dzisiejsza młodzież niespecjalnie rozumie, że wesele organizują dla gości a nie dla siebie……. Może jestem cham ale jeśli dostałbym zaproszenie na vege wesele prawdopodobnie bym na nie nie poszedł grzecznie odmawiając. 

Podobnie jak wesele bezalkoholowe. 

3 minuty temu, Adi napisał(-a):

……. Może jestem cham ale jeśli dostałbym zaproszenie na vege wesele prawdopodobnie bym na nie nie poszedł grzecznie odmawiając. 

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Zapomniałem dodać, że na wspomnianym przeze mnie wege-weselu nie było (oficjalnie) również alkoholu. Porażka.

Masakra... jak już nie ma wódy i chabaniny to i zabawy nie będzie? Żeby nie było, zarówno pijam alkohol jak i żrę mięcho, ale nie jest to warunek udanej zabawy. Zdarzyło mi się nawet, jako niewierzącemu być na weselu katolików. Nie mam z tym problemu.

Masakra... jak już nie ma wódy i chabaniny to i zabawy nie będzie? Żeby nie było, zarówno pijam alkohol jak i żrę mięcho, ale nie jest to warunek udanej zabawy. Zdarzyło mi się nawet, jako niewierzącemu być na weselu katolików. Nie mam z tym problemu.

Zmuszali Cię do wyznawania wiary w JC, głoszenia Ewangelii i odprawiania rytuałów?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Godzinę temu, Adi napisał(-a):

Gdyż ponieważ niestety dzisiejsza młodzież niespecjalnie rozumie, że wesele organizują dla gości a nie dla siebie……. Może jestem cham ale jeśli dostałbym zaproszenie na vege wesele prawdopodobnie bym na nie nie poszedł grzecznie odmawiając. 

A ja sie całkiem serio zastanawiam po co w ogóle ta mlodzierz robi wesele, zamiast zapraszać ta mase czesto niekoniecznie chcianych ludzi, ktorzy i tak w sumie nie beda zadowoleni i robic mega impry za pieniadze 

zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

43 minuty temu, paul221 napisał(-a):

Zapomniałem dodać, że na wspomnianym przeze mnie wege-weselu nie było (oficjalnie) również alkoholu. Porażka.

To akurat nie dziwne. Bo niby czym na takim weselu zagryzać kielicha 

28 minut temu, renqien napisał(-a):

Oczywiście można się bawić bez alkoholu. Ale po co się oszukiwać  ;)

Edited by Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

7 minut temu, rafi napisał(-a):

Zmuszali Cię do wyznawania wiary w JC, głoszenia Ewangelii i odprawiania rytuałów?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Serio? Jedzenie dań bezmięsnych przez jeden wieczór czy powstrzymanie się od kielicha jest dla Ciebie problemem? Uszanowanie czyichś przekonań jest problemem? Moje porównanie ze ślubem i weselem katolickim nie jest wbrew pozorom z czapy wzięte. Ateizm nauczył mnie tolerancji i dystansu do ludzi myślących inaczej. Nauczył mnie również poszanowania ich przekonań. Jestem w stanie zrozumieć, że ktoś na własnym weselu nie chce mieć pijackiej libacji. I nie musi to być spowodowane tylko jakąś traumą czy obecnością niepijącego alkoholika wśród gości. Może być spowodowane po prostu wstrętem do zachowań wielu ludzi po kielichu. Z mięsem również jestem w stanie zrozumieć. Dla wielu ludzi niejedzących mięsa nasze mięsne potrawy po prostu walą padliną. Do tego dochodzi kwestia przekonań i decyzja gospodarzy wydaje się całkiem racjonalna i zrozumiała. Ale to dla mnie. Nikogo nie zmuszam. Po prostu się dziwię.

6 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

To akurat nie dziwne. Bo niby czym na takim weselu zagryzać kielicha 

Oczywiście można się bawić bez alkoholu. Ale po co się oszukiwać  ;)

Cześć, mam na imię Michał i nie piję już od dwóch tygodni... :rolleyes:

Ja zaś nie rozumiem po co pisać takie rzeczy. Skoro lubię wódkę i boczek, i bez tego kiepsko się bawię, to nie idę na imprezę na której tego nie ma. Te wesela chyba nie były bezmięsne i bezalkoholowe z zaskoczenia?  Ostatnio kuzyn mnie i żonę prosił na wsele - impreza z założenia była bez dzieci. Powiedziałem mu od razu,że z tego właśnie powodu nie przyjdziemy. Jeśli ktoś ma popieprzone w głowie i robi bal na którym będzie np. Konieczność wciągania kisielu przez słomkę nosem, a mi to nie odpowiada to nie idę. Nie lubię słuchać zenka a uwielbiam mandarynę, to nie chodzę na koncerty zenka aby potem pisać że jest zryty, tylko chodzę na mandarynę i piszę że jak zwykle bosko kręciła "wdziękiem".