Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

żarty żartami...

Recommended Posts

post-48316-0-13106700-1405094718.jpg

Jakie życie jest niesprawiedliwe :D ,jemu płacą za "nadmiar ekspresji" w wypowiedziach a mnie punkty karne dają :lol:  ;)

Pozdrawiam, Marek

odgrzewam

Amerykanie wysłali szpiega do Rosji

po wylądowaniu wszedł do baru i obserwuje

podchodzi do niego tubylec i pyta a ty kto

ja ruski

nie ty nie jesteś ruski

szpieg przegryzł cebulę wypił spirytus i patrzy

a tubylec na to jesz jak ruski nawet pijesz jak ruski ale ty nie jesteś ruski

a to dlaczego pyta szpieg

bo ty jesteś czarny

A było już o fluorescencyjnej tarczy?

to se jeszcze jednego odgrzeje 

spotyka się dwóch turystów

ty słuchaj na bazarku jest taki Chińczyk który sprzedaje jabłka o wszystkich smakach

Na to drugi zaraz sprawdzimy 

i rzeczywiście o co by nie zapytali wszystkie smaki miał

aż wreszcie  turysta pyta

a o smaku cipki masz

mam proszę

turysta ugryzł  i mówi to smakuje jak gówno 

z drugiej strony gryźć z drugiej

Z ostatniej chwili! Brazylijski Związek Parafutbolowy podjął decyzję o zastąpieniu Scolariego na stanowisku terapeuty kadry chorobowej przez...

VALDEMARAO FORNALI'ego! 

Fornalik_Waldemar.jpg

Edited by Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Bycie koneserem Whisky jest jak bycie księdzem. Wiesz, że powinieneś spróbować starszych, ale to co jest w twoim zasięgu ma maksymalnie 12 lat :P

Młody człowiek się ożenił, jednak po ślubie do niczego nie doszło. W końcu udał się do teścia i się żali:

- Tato, ja z reklamacją. Już trzeci dzień po ślubie i mnie nawet do łóżka nie wpuszcza.

- Wiesz, mnie nie bardzo wypada. Poproszę żonę, żeby z nią porozmawiała, przecież to kobiety.

Matka, poproszona, rozmawia na osobności z córką:

- Nu, czemu mu nie dajesz?

- Bo on myśli, że jestem dziewicą, a ja przecież miałam jednego chłopaka, drugiego, trzeciego...

- No to wiesz, durna, co robić, przecież twój ojciec też myślał, że była dziewicą, a ja miałam jednego chłopaka, drugiego, trzeciego...

W tym czasie teść podsłuch*je, a zięć, zniecierpliwiony pyta:

- No i co, no i co? O czym mówią?

- O czym, o czym... No a o czym mogą rozmawiać dwie k***y?!

Chłopak mówi do koleżanki:
-Ej, chciałbym cie o coś zapytać...
-Wal śmiało.
-Dzięki, skąd wiedziałaś?

Mąż z żoną na rybach:
-Luśka, daj chleb... 
-Zjadłam. 
-To daj kukurydzę. 
-Też Zjadłam. 
-To zjedz jeszcze robaki i wracamy do domu... 

PAM 005

Takie dwa krótkie żarty

1. Legia w Lidze Mistrzów

2. "Ekstraklasa"

Edited by Krystian

adios-legia.jpg

:D

Niepokonane miasto, niepokonany klub ;)

*** ORIS Divers 65 Movember Edition *** DOXA Sub 300 Professional ***

Dzwoni facet do firmy reklamującej odchudzanie i po krótkiej rozmowie zamawia pakiet o nazwie "5 kilo w 5 dni". Następnego dnia dzwonek do drzwi. Przed drzwiami stoi cudowna blondyneczka, około 20 lat i oprócz sportowego obuwia i tabliczki zawieszonej na szyi nie ma nic na sobie. Dziewczyna przedstawiła się jako pracownica wspomnianej firmy i programu "5 kilo w 5 dni". Na tabliczce napis: "Mam na imię Kasia. Jak mnie złapiesz będę Twoja!". Facet rzuca się bez namysłu w pościg za blondynką. Po paru kilometrach i pewnych początkowych trudnościach, w końcu łapie swoją nagrodę. Sytuacja powtarza się przez kolejne 4 dni. Facio staje na wadze i zadowoleniem stwierdza, że rzeczywiście schudł 5 kilo! W takim razie znów dzwoni do firmy i zamawia program - tym razem "10 kilo w 5 dni". Następnego dnia: w drzwiach staje zapierająca dech w piersiach kobieta, najpiękniejsza, najbardziej seksowna, jaką widział w życiu. Na sobie nie ma nic oprócz butów sportowych i tabliczki na szyi: "Mów mi Ewa. Jak mnie złapiesz, będę Twoja!" Ta kobieta ma jednak taką super kondycję, że faciowi niełatwo jest ją złapać od razu i gonitwa trwa znacznie dłużej. W końcu jednak okazuje się że nagroda warta jest nadludzkiego wysiłku. Historia powtarza się przez następne 4 dni i w końcu facet staje na wadze i jest całkowicie zadowolony: schudł obiecane 10 kilo! W takim razie postanawia pójść na całość i dzwoni do firmy trzeci raz. Zamawia pakiet "25 kilo w 7 dni". Pani przez telefon pyta: - Jest Pan absolutnie pewien? To jest nasz najtrudniejszy program! Facet jest jednak głęboko przekonany, że tego właśnie chce. - Całe lata nie czułem się tak wspaniale! Następnego dnia dzwonek do drzwi. Przed drzwiami stoi potężny, muskularnie zbudowany, intensywnie opalony dwumetrowy facet. Na sobie ma tylko różowe buty sportowe i tabliczkę: "Jestem Janek. Jak Cię złapię, będziesz mój!"

Podczas wizyty w szpitalu psychiatrycznym gość pyta ordynatora jakie kryteria stosują, aby zdecydować czy ktoś powinien zostać zamknięty w zakładzie czy nie.
Ordynator odpowiedział:
- Napełniamy wannę, a potem dajemy tej osobie łyżeczkę do herbaty, kubek i wiadro i prosimy, aby opróżnił wannę.
- Aha, rozumiem - powiedział gość - normalna osoba użyje wiadra, bo jest większe niż łyżeczka czy kubek.
- Nie - powiedział ordynator- normalna osoba pociągnęłaby za korek. Chce pan pokój z widokiem czy bez?

Edited by Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Mąż z żoną na rybach:

-Luśka, daj chleb... 

-Zjadłam. 

-To daj kukurydzę. 

-Też Zjadłam. 

-To zjedz jeszcze robaki i wracamy do domu... 

....dawno się tak nie uśmiałem  :D  :D  :D

Guest henio.w

Powiedziałbym co to jest przejęzyczenie, ale się wstydzę... :rolleyes: .

Czyli przejęzyczyłeś się. :)  

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Prawdziwy fan

hadybajy.jpg

Tapnięte z iPhone 5s.

*** ORIS Divers 65 Movember Edition *** DOXA Sub 300 Professional ***

A jaki związek ma ta leżąca i głęboko oddychająca dziewczyna z patelnią Tefal? :)

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

A jaki związek ma ta leżąca i głęboko oddychająca dziewczyna z patelnią Tefal? :)

Też jest rozgrzana i to widać tak, jak w patelniach Tefal. Edited by oprzemyslaw