Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

żarty żartami...

Recommended Posts

W lumpeksie byłeś?

Edited by kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Gorbaczow jeszcze ma się dobrze, chyba chodziło o Breżniewa ? :-)

czas przeszły niedokonany , chodziło o Gorbaczowa tyle że chyba ja go uśmierciłem , a Pietrzak przepowiadał przyszłość , że ma przygotowaną ... :rolleyes:

patrząc z perespektywy czasu to ten ochlej przyczynił sie do oswobodzenia Polski i katastrofalnego zadłużenia , upadku i kradzierzy majątku Rosji ... sprawiedliwie trzeba przyznać , że Putin pozamiatał złodzieji dając im ultimatum -życie za wiekszościowy zwrot ....brakowało na emerytury itp..w ruskim budrzecie ...uwalając Chodorowskiego strzelił po łapach Sorosa ...

Analogicznie mamy taką samą sytuacje , rządy Polski tylko częściowo rządzą , Śmietane zgarnia "grupa zbrojna powiązana z wywiadem ci sami co ambergold czy automaty do hazardu ....tematy nie do ruszenia przez żadnego polityka :wacko: ( kilkanaście niejasnych zgonów , wypadków drogowych  i samobójstw ...  )

Edited by artiplast

czas przeszły niedokonany , chodziło o Gorbaczowa tyle że chyba ja go uśmierciłem , a Pietrzak przepowiadał przyszłość , że ma przygotowaną ... :rolleyes:

patrząc z perespektywy czasu to ten ochlej przyczynił sie do oswobodzenia Polski i katastrofalnego zadłużenia , upadku i kradzierzy majątku Rosji ... sprawiedliwie trzeba przyznać , że Putin pozamiatał złodzieji dając im ultimatum -życie za wiekszościowy zwrot ....brakowało na emerytury itp..w ruskim budrzecie ...uwalając Chodorowskiego strzelił po łapach Sorosa ...

Analogicznie mamy taką samą sytuacje , rządy Polski tylko częściowo rządzą , Śmietane zgarnia "grupa zbrojna powiązana z wywiadem ci sami co ambergold czy automaty do hazardu ....tematy nie do ruszenia przez żadnego polityka :wacko:

Chyba mylisz Gorbaczowa z Jelcynem.

Deus Dona Me Vi

no , żeś trafił ...trafiony zatopiony ....

Chyba mylisz Gorbaczowa z Jelcynem.

chyba tego z mapą usa na czole , do 3x sztuka ....coś nie mam szczęścia do typowania ... :rolleyes: ....nieważne kto , ważne że ruski ... :wacko: kończmy bo bede żygać ,jak robaczki... :ph34r:

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Guest bart8

Jak widać kłodą można być także na zjeżdżalni :D