Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

żarty żartami...

Recommended Posts

Z około 4-rech metrów spaść tak finezyjnie na plecy trzeba mieć talent.

Bez L4 się raczej nie obyło. :D

attachicon.gif [

:lol:

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Zebra, pingwin i panda przychodzą do fotografa

-Chcielibyśmy sobie zrobić wspólne zdjęcie

Na to fotograf:

- Kolorowe czy czarno-białe?

- A w ryj chcesz? - odpowiadają chórem zwierzęta.

Smartphone & smartdog.

Pozdrawiam

Piotr

To nie śmieszne to jest chore 

gościowi w takiej bluzie to bym taki łomot sprawił ,że by się oduczył wykorzystywania symboli do swojego widzimisie

a producenta ukarał tak aby sie "posrał"

pojeby- w wikipedi wpisując słowa: debil, idiota, głąb itp. pownny wyskakiwać zdjęcia "typków" w tego rodzaju bluzach.

gościowi w takiej bluzie to bym taki łomot sprawił ,że by się oduczył wykorzystywania symboli do swojego widzimisie

To bardzo nie demokratyczne co piszesz. Jestem za wolnością! :P Myślałem, że Ty także :P

Właśnie przed chwilą widziałem budowlańca za oknem w podobnej bluzie. Znaku Polski Walczącej nie ma więc prawnie wszystko OK. A kto komu broni obnosić się z patriotyzmem ? W USA nie takie rzeczy sprzedają.

Edited by QuadrifoglioVerde

Guest mrovka

no to w takim razie bylbym pierwszy - az tak cie denerwuje noszenie narodowych symboli ?

Śmieszna ta koszulka, nie tyle chodzi o formę, a bardziej o treść.
Wielu pomyli też NSZ z AK.
Organizacja ta (NSZ) była przeciwko idei AK zorganizowania powszechnego powstania antyniemieckiego. Jednocześnie NSZ uznawała Polski Rząd na Uchodźstwie z siedzibą w Londynie. W pracy ideowo-wychowawczej i propagandzie (wydawano ok. 70 własnych czasopism) żołnierzom wpajano ducha walki o niepodległość Polski, eksponowano nacjonalizm i wiarę katolicką, potępiano komunizm, atakowano tzw. partyjniactwo i wpływy dawnych piłsudczyków w AK, przeciwstawiano się dotychczasowej roli Żydów w społeczeństwie i postulowano jej ograniczenie w przyszłej Polsce.
Jeśli komuś są bliskie takie ideały niech nosi takie koszulki, ja bym jej nie założył, mam inne-spod Wizny, gdzie jezdze kazdego roku by oddać hold bohaterom ze Strękowej Góry.

Jedną z najbardziej znanych akcji NSZ na trenie Warszawy było omyłkowe zastrzelenie znanego polskiego aktora Junoszy Stepowskiego 5 lipca 1943 roku w Jego mieszkaniu przy Poznanskiej 38-wyrok wydano na zone aktora, Jadwigę Galewską, narkomankę ktora zostala konfidentem gestapo.

Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

no to w takim razie bylbym pierwszy - az tak cie denerwuje noszenie narodowych symboli ?

Mnie doprowadza do szaleństwa. Trzeba znać swoje miejsce w szeregu.

Po trzecie - lokator ma znać swoje miejsce w szeregu. I nie wybiegać przed!

post-26987-0-11530300-1488539742_thumb.jpg

Mnie doprowadza do szaleństwa. Trzeba znać swoje miejsce w szeregu.

Najśmieszniejszy komentarz dnia. Polecam maść na...

Jako Polak jestem dumny z naszej symboliki narodowej i też lubię nosić odzież patriotyczną.

I nikomu nic do tego.

Lecą żurawie

Najśmieszniejszy komentarz dnia. Polecam maść na...

Jako Polak jestem dumny z naszej symboliki narodowej i też lubię nosić odzież patriotyczną.

I nikomu nic do tego.

Ciekawe, bo swoją miłość do chociażby rodziców, manifestujecie z mniejszym entuzjazmem - nie widziałem w końcu nikogo ubranego w bluzę z napisem "kocham swoją mamę". Zapewne dlatego, że afiszowanie się ze swoimi uczuciami jest wynaturzeniem. Uczucia nie są czymś, co powinno ulegać oczekiwaniom otoczenia czy obecnej mody.

Znałem wielu ludzi walczących w podziemiu i żaden z nich nie odważyłby się afiszować ze swoimi dokonaniami. Traktowali to jako swój obowiązek, swoją przygodę - i nic poza tym. A młoda gówniarzeria ubiera te bezsensowne bluzy, aż prosząc się, by zapytać w którym batalionie walczyli - Zośce, czy może w Parasolu. Ja nie miałbym rezonu, by przyczepić sobie znaczek "Polski Walczącej" który mam po Tacie. Dlatego, że znam swoje "dokonania" i dlatego, że nie jestem pewny, czy miałbym odwagę walczyć z okupantem.

Patriotą nie jest też po prostu ktoś, kto głośno krzyczy, że nim jest, to nie wystarczy. Aby moc pochwalić się postawą patriotyczną, trzeba robić dla kraju coś więcej niż inni - to znaczy szanować prawo i instytucje publiczne, przestrzegać przepisów, nie oszukiwać, płacić podatki, angażować się w dobro wspólne WSZYSTKICH obywateli. Machanie flagami, czy noszenie koszulki z orłem nikogo patriotą nie czyni. Czyni go jedynie śmiesznym.

Edited by OmegaDeVille