Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

żarty żartami...

Recommended Posts

Mnie rozbawiło do łez:

"Gęsia chujnia"

Pacjent w Zimbabwe : Panie doktorze, odpadają mi uszy i serce mnie boli!

Lekarz w Zimbabwe : u panie, to jakaś chujnia, a co pan robił ?

Pacjent : Gąski jebałem

Lekarz : Znaczy, że ma pan gęsią chujnię.

Pacjent : Dziękuję doktorze ! ( chwilę później pacjent umiera )

Lekarz ( zapisuje w protokole ) : pacjent zmarł na gęsią chujnię

Rzecznik ministerstwa zdrowia Zimbabwe : W zeszłym miesiącu zanotowano 2500 zgonów spowodowanych głodem, 5400 zgonów spowodowanych zatruciami zgniłymi bananami i jeden przypadek zgonu spowodowany gęsią chujnią.

Dziennikarz (zapisuje ) : Gęsia chujnia zamyka trójkę najczęstszych powodów zgonów w naszym kraju.

Agencja prasowa : W Zimbabwe coraz częściej zdarzają się przypadki śmiertelne spowodowane nieuleczalną gęsią chujnią

Wiadomości TV : Nieznany dotychczas wirus gęsiej chujni, dziesiątkuje obywateli Zimbabwe

Ministerstwo Zdrowia Zimbabwe apeluje do obywateli aby nie wpadali w panikę.

Grupa naukowców ( ?A? : Tak, gęsia chujnia nie jest znana nauce i jest to jej podstawowe zagrożenie dla ludzkości

Linie lotnicze Congo Air : Wstrzymujemy wszystkie loty do Zimbabwe do czasu wygaśnięcia epidemii gęsiej chujni

Grupa naukowców (?B? : Władze ukrywają realne rozmiary katastrofy! Prawda jest taka, że gęsia chujnia dotarła już do Europy , w Amsterdamie widziano kichającego Murzyna z gęsią pod pachą!!

Prasa ( publikując zdjęcie stada gąsek ) : Upierzeni MORDERCY są wokół nas !

Polityk : Dla rozwiązania problemu epidemii gęsiej ch*jni, która w zastraszającym tempie opanowuje cały świat, absolutnie niezbędne jest wybicie wszystkich gęsi.

Policja ( odważnie ) : Tak jest ! Zostanie wykonane!

Właściciele hodowli gąsek : Wyście nie ochujeli przypadkiem ? ( toczą spektakularne bitwy z policją , naturalnie w błyskach fleszy fotoreporterów )

Prasa : Zmowa właścicieli hodowli gęsi zagraża bezpieczeństwu narodowemu !

Ministerstwo Zdrowia Mongolii : Dla ratowania naszych obywateli przed wirusem gęsiej chujni, która dotarła już do naszych granic, niezbędnym jest wygospodarowanie 100 milionów dolarów na wyposażenie laboratoriów walczących z wirusem.

Premier Mongolii : Wyście nie ochujeli przypadkiem ?

Prezydent Mongolii : Premier naszego kraju, uwikłany w machinacje finansowe, dogadał się z Chińczykami w sprawie dostaw chleba i zupełnie zignorował realne zagrożenie obywateli miłującej pokój Mongolii.

Były premier Mongolii : nasza partia żąda natychmiastowego ratowania wszystkich naszych obywateli przed wirusem gęsiej chujni. W skrajnym przypadku, przynajmniej obywateli wschodniej części kraju.

Kandydat na prezydenta Mongolii : Jedynym sposobem ratunku przed gęsią chujnią , jest zerwanie wszystkich stosunków ze zgniłym Zachodem, wszak od nich wirus do nas dotarł. Zamiast tego, musimy zacieśnić naszą współpracę z Chinami i połączyć się z nimi jako autonomiczny okręg. Chiny nas uratują !!

Mongolscy wyborcy : Wyście nie ochujeli przypadkiem ??!!

Nie wiem czy już było jak tak to sorki, ale rozbawiło mnie:

- Pana zdaniem co jest gorsze. Niewiedza czy obojętność?

- Nie wiem, nie obchodzi mnie to

Co zostało zobaczone, już się nie "odzobaczy"

W życiu bym nie poszedł do roboty za 2 tyś. na rękę.

Żyje w konkubinacie, 3 dzieci, jedno chyba moje.

Ona zarejestrowana oczywiście jako samotna matka.

Full socjal - czynsz MOPS płaci, 2 tony węgla z MOPS na zimę sprzedaliśmy po 500 zeta za tonę - po co mi jak i tak mam darmo prąd z klatki schodowej.

Żarcia tyle, że przejeść się nie da - makaron, cukier, ryż sprzedajemy znajomym, bo sklepy nie chcą - jest opisane "pomoc społeczna - nie

na sprzedaż".

Dzieci mają ciuchy z darów - wszystko nówki, jedzenie w szkole darmo.

Na wakacje "pod gruszą" dzieci z pomocy społecznej dostały po 700zł - kupiłem se za to nową komórkę, full wypas.

Kredyty mam wszędzie gdzie dali, nigdzie nie spłacam - mogą mi skoczyć - komornik nie ma mi co zabrać;) a zresztą jakby co to konkubina z dziećmi robi takie przedstawienie , że urzędnicy przy dziennikarzach muszą nas jeszcze przepraszać;))

Tak że żyje się w Polsce dobrze, tylko trzeba pogłówkować.

Kablówkę mam darmo - wkłułem się w kabel na sieni - tak ze od rana piwko,papierosek i Eurosport - no, nie będę wam dłużej przeszkadzał - bierzcie się do roboty, bo ktoś musi zarobić na nas biednych, pokrzywdzonych przez los... ;))))

Biedny menel

nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Tego dnia miarka się przebrała. Anna postanowiła z sobą skończyć.

Usiadła w kuchni koło lodówki. Po chwili usłyszała znajomy warkot.

Jej mąż wrócił właśnie z ogródka, gdzie kosił trawniki. Za chwilę wszedł do domu, cmoknął Annę w policzek. Wziął do ręki otwieracz, wyjął z lodówki butelkę piwa.

Gdy odskoczył kapsel i syknęła mgiełka, Anna szybkim ruchem wyrwała mężowi butelkę i wyrzuciła przez okno.

Śmierć miała szybką.

Płaczę ze śmiechu ;) nasciturus zniszczyłeś mnie tym żartem ;)

P.S. Żeby nie było, że dopiero teraz go zrozumiałem ;)

Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Pewna matka wraca wieczorem do domu i znajduje taki oto liścik :

Kochana mamusiu,

Przykro mi, że muszę ci powiedzieć, że wyprowadzam się z domu do mojego chłopaka.

To miłość mojego życia.

Powinnaś go poznać, jest taki cudny z tymi swoimi tatuażami, piercingiem, a w dodatku ma super motor.

Ale to jeszcze nie wszystko, kochana mamo.

Wreszcie udało mi się zajść w ciążę, a Abdoul mówi, że będziemy wieść cudowne życie w jego przyczepie pośrodku lasu.

Abdoul chce mieć ze mną dużo dzieci. Ja też o tym marzę.

Zdałam sobie wreszcie sprawę z tego, że marihuana jest zdrowa i uśmierza ból. Będziemy ją uprawiać i rozdawać naszym przyjaciołom, żeby nie cierpieli, gdy będą na głodzie

(jak im zabraknie heroiny, czy kokainy).

W międzyczasie, mam nadzieję, naukowcy wynajdą wreszcie jakieś lekarstwo na AIDS, żeby Abdoul poczuł się trochę lepiej. Wiesz, on naprawdę na to zasługuje.

Nie martw się o mnie, mamusiu, mam już 13 lat i mogę sama się o siebie zatroszczyć. A nawet, gdyby mi brakowało trochę doświadczenia, to rekompensuje to Abdoul, w końcu ma 44 lata?

Mam nadzieję, że niedługo będę mogła cię odwiedzić, żebyś poznała swoje wnuki. Ale najpierw jadę przyczepą z Abdoulem do jego rodziców, żebyśmy mogli wziąć ślub. To mu się przyda, żeby dostał wreszcie kartę stałego pobytu.

Twoja kochająca córka

PS :

Plotę bzdury, mamusiu. Jestem u sąsiadów ! Chciałam po prostu ci powiedzieć, że w życiu zdarzają się gorsze rzeczy niż karteczka z ocenami, którą znajdziesz na nocnym stoliku?

A oto odpowiedź tatusia :

Przekazałem list twojej matce. Czytając go dostała zawału serca i musieliśmy zawieźć ją do szpitala. W tej chwili leki jeszcze utrzymują ją przy życiu. Kiedy wyjaśniłem naszym adwokatom co się stało, polecili nam się ciebie wyrzec. Nie jesteś już więc naszą córką i wykreśliliśmy cię z naszych testamentów. Wyrzuciliśmy do śmieci wszystkie twoje rzeczy i zaadaptowaliśmy twój pokój na graciarnię. Zmieniliśmy również zamki w drzwiach. Będziesz musiała znaleźć sobie jakieś mieszkanie, ale nie próbuj nawet użyć naszej karty kredytowej ? anulowaliśmy ją. Zamknęliśmy też twoje konto w banku (pieniądze, które na nim były, pójdą na leczenie twojej matki). Nie próbuj do nas dzwonić i prosić o pieniądze, zresztą i tak rozwiązaliśmy umowę na twoją komórkę. Twoje stare zabawki, instrumenty muzyczne, kolekcję CD i zdjęcia sprzedaliśmy sąsiadowi (temu, co mówiłaś, że podgląda cię przez okno jak się ubierasz). Ach, oczywiście będziesz musiała znaleźć sobie jakąś pracę, bo nie będziemy dłużej płacić ani za ciebie, ani za twoją naukę, ani za lekcje muzyki. Gdybyś nie mogła znaleźć pracy i mieszkania, radzę ci skontaktować się z Paulo. To gość, którego poznałem w wojsku, nie wiem dokładnie czym się zajmuje? ale wysłałem mu twoje zdjęcie i odpisał mi, że taka dziewczyna jak ty nie będzie miała żadnych problemów z utrzymaniem się w niektórych krajach afrykańskich, które on akurat dobrze zna. Zresztą mógłby ci pomóc.

Mam nadzieję, że będziesz bardzo szczęśliwa na twojej nowej drodze życia.

Człowiek, którego nazywałaś Tatusiem

PS :

Kochanie, to tylko żart. Oglądam właśnie telewizję z twoją matką, która czuje się świetnie. Chciałem tylko ci uświadomić, że w życiu zdarzają się gorsze rzeczy niż 8 tygodniowy szlaban na telewizję i wszystkie wyjścia z domu za fatalne oceny i za twój malutki żarcik.

nasciturus

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Moja Druga Połówka na pytanie o kolory odpowiedziała:

- Przecież to jest to samo.

;) I co teraz ;) ?

Proste

Załapana laska jest ;)

Zniżyła się do męskiego pojmowania kolorów. I tak by nie wytłumaczyła, przecież wiesz?

A wracając do problemów z listy:

Wyraz twarzy kota.

:D

No co by nie próbowac opisywać wlepię fotę z twarzą kota, którego trzymam. Swoją facjatę wyciąłem bo byście wcale na twarz kota nie patrzyli tylko

moją przygłupią minę, gdzy usłyszałem że kot swoją twarzą w tej właśnie chwili wyraża> zadowolenie.

Z osiągniętego zamiaru. I bynajmniej nie chodzi mu o to że trzymam go na ręku.

A co osiągnął to inna bajka.

Tera fota kota:

post-2370-0-40164900-1331220879.jpg

Mam w domu dwa koty, jeszcze powrócę do tego problemu :)

Ciesz się że nie szczekasz

Tera fota kota:

post-3361-0-84009700-1331220931.jpg

Mam w domu dwa koty, jeszcze powrócę do tego problemu :P

ja tez mam dwa :P hihi jeden ma 8 miesiecy a drugi 6 niezłe z nich gagatki

301hwuv.jpg

rudy to ojciec dyrektor.... wiecznie szkoli małego

i4q0pv.jpg

a propos wczorajszego finału LM :

Mąż pyta żony:

-kochanie czy ty wiesz co się wydarzy dziś wieczorem?

-oczywiście, kochanie, będzie finał Ligi Mistrzów

-a czy wiesz jakie drużyny będą grały?

-naturalnie- Barcelona i Manchester

Mąż bardzo usatysfakcjonowany wiedzą piłkarską żony zadaje ostatnie pytanie:

-a czy znasz może jakiś dwóch przedstawicieli Barcelony?

- no oczywiście : Vicky , Cristina

mark191

Dwóch narkomanów gotuje kompot w wielkim garze. To jeden zamiesza chochlą, to drugi... Nagle jeden pyta:

- Ty, a co by było, jakbym ja sobie ten cały gar naraz zapodał?

- Weź przestań. Poszłaby ci krew z uszu, z oczu, a na twarzy pojawiłyby ci się krwawe ślady.

- Taki mocny towar?

- Nie, tak bym ci tą chochlą wpierdolił...

Przychodzi facet do drogerii i prosi o prezerwatywy.

- Jaki rozmiar? - pyta sprzedawca.

- No, nie wiem. Nie miałem pojęcia, że jest jakaś numeracja.

- Proszę, tam za zasłonką jest taka deseczka z dziurkami, taka jaką się mierzy wiertła i gwinty. Niech pan sobie zmierzy.

Wlazł facet za zasłonkę. Po piętnastu minutach wychodzi i mówi:

- Rozmyśliłem się. Chcę kupić deseczkę...

W sklepie:

- Jest wódka?

- A jest osiemnaście ukończone?

- A jest koncesja?

- Oj masz, zażartować nie można?

Siostra Przełożona udając się na poranne modlitwy, minęła po drodze dwie młode zakonnice, które właśnie z porannych modlitw wracały. Mijając, pozdrowiła je:

- Dzień dobry dziewczęta, niech Bóg będzie z Wami.

- Dzień dobry Siostro Przełożona, Bóg z Tobą.

Kiedy młódki oddalały się Siostra Przełożona usłyszała jak jedna z nich mówi:

- Chyba wstała ze złej strony łóżka.

Zaskoczyło to Siostrę Przełożoną, ale zdecydowała się nie zgłębiać tematu, poszła dalej. Idąc korytarzem spotkała dwie Siostry, które nauczały już w klasztorze od kilku lat. Po wymianie powitań (Dzień dobry, Bóg z Tobą/Wami...) Siostra Przełożona znowu odchodząc usłyszała jak jedna mówi do drugiej:

- Siostra Przełożona chyba wstała dziś nie z tej strony łóżka. Zmieszana Siostra Przełożona zaczęła się zastanawiać czy może mówiła opryskliwie, albo jej spojrzenie było nie takie jak powinno... Rozmyślając tak podążała do kaplicy. Wtedy na schodach ujrzała Siostrę Marie, lekko przygłuchą, najstarszą zakonnicę w klasztorze. Siostra Maria pomalutku, schodek po schodku wchodziła na gore. Siostra Przełożona miała dużo czasu aby uśmiechnąć się i wyglądać na szczęśliwą, podczas pozdrawiania Siostry Marii.

- Siostro Mario, cieszę się że Cię widzę w ten piękny poranek. Będę się modliła do Boga, abyś miała dziś piękny dzień!

- Witam Cię Siostro Przełożona, i dziękuje. Widzę, że wstałaś dziś ze złej strony łóżka.

To stwierdzenie powaliło Siostrę Przełożoną na kolana.

- Siostro Mario, co ja takiego zrobiłam? Staram się być miła, a już trzeci raz dzisiaj słyszę, że wstałam nie tą stroną łóżka.

Siostra Maria zatrzymała się, spojrzała Siostrze Przełożonej w oczy i rzekła:

- Och, nie bierz tego do siebie, po prostu włożyłaś pantofle Ojca Michała...

Już dawno miałem to napisać ale galopująca skleroza...

Idzie facet ulicą i dźwiga dwie ogromne walizy.

W pewnej chwili zagaduje go przechodzień:

- Przepraszam która godzina?

Facet odstawia walizy, podciąga rękaw płaszcza a tam ogromny zegarek.

- Dochodzi trzecia.

- A dziękuję. Ma pan fantastyczny zegarek. Można widzieć co on jeszcze potrafi?

- No wie pan, poza wskazywaniem godzin to ma kompas, radio, wbudowaną komórkę. Mogę oglądać telewizję. Nawet scyzoryk tu mam i mechaniczną piłę. ...

- To jest wspaniały zegarek!

- Wiem. - mówi facet podnosząc z trudem walizki - tylko te cholerne baterie do niego są strasznie ciężkie...

nasciturus

___

Guest Majowy Diabeł

Panowie, kojarzycie taki dowcip rysunkowy:

obrazek 1 - mąż z żoną w łóżku

2- pukanie do drzwi i przerażenie na twarzach małżonków

3. żona krzyczy "to mąż", mąż wskakuje pod łóżko

4. konsternacja

???

Dałbym głowę, że to było gdzieś tu, ale za cholerę nie mogę znaleźć - jakby ktoś miał podrzućcie proszę!

Dodek Dymsza mówił kiedyś o dwóch braciach Damięckich, Dudku i Maćku.

- Jak ten czas leci - kiwał głową - nie tak dawno były to takie dwa szczeniaki - tu uniósł rękę na wysokość pasa. - A teraz - dodał - takie dwa byki! Pokazując wielkość tych "byków", rękę trzymał na tej samej wysokości.

Dymsza znalazł się pewnego razu, jeszcze przed II wojną światową, w towarzystwie "wysoko urodzonych" panów, którzy prowadzili rozmowę na temat swojego pochodzenia.

- Mój ród wywodzi się z książąt z XII wieku - powiedział pierwszy.

- Mój praszczur był adiutantem króla Łokietka i ukrywał się z nim w Ojcowie - powiedział drugi.

- To wszystko jeszcze nic! - powiada na to Dymsza. - Ja do dziś płacę odsetki od pożyczki, którą zaciągnął mój praprapradziad, gdy z trzema królami wybrał się do Betlejem...

Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

Spotykają się dwaj właściciele firm:

- Słuchaj, ty swoim pracownikom wypłacasz jeszcze pensję?

- Nie.

- I ja też nie.

- A oni i tak przychodzą do pracy?

- No przychodzą.

- U mnie też...

- Słuchaj, a może by tak pobierać opłaty za wejście?

nasciturus

___

Panowie, kojarzycie taki dowcip rysunkowy:

obrazek 1 - mąż z żoną w łóżku

2- pukanie do drzwi i przerażenie na twarzach małżonków

3. żona krzyczy "to mąż", mąż wskakuje pod łóżko

4. konsternacja

???

Dałbym głowę, że to było gdzieś tu, ale za cholerę nie mogę znaleźć - jakby ktoś miał podrzućcie proszę!

"Benny Hill Show"- tylko, że tam było z szafą. a okrzyk żony był prowokacją.

Pointa: mąż po chwili wygląda z tej szafy (wreszcie załapał, że to właśnie ON jest tutaj mężem), a żona patrzy na niego miażdżącym wzrokiem i mówi cierpko "no, to teraz sobie porozmawiamy...".

P.S.

Dawno nie byłem w tym zakamarku Klubu...

Andrzej W.

Guest zimny-wiatr
W dobie kryzysu Banki zmieniły swoją politykę

reklama

Taa, reklama jest świetna, mimo że powstała jeszcze przed kryzysem :lol:

A z podobnych to:

Kawal ktory powiedziala mi moja kolezanka. Super dziewczyna :)

Gdy zaczela to mowic to tak jak prawdziwa opowiesc. Cos tam sobie rozmawialismy. Normala taka rozmowa i ona w pewnych chwili tak jakos zaczela to opowiadac:

Synek pyta sie w pewnej chwili>

Mamusiu? Jak to jest ze ja taki ciemny jestem?

>Oj daj mi spokoj teraz

Mamusiu, ale wiesz no. Siostra Ola taka biala. Wladzio bialy. No ty tez, a ja taki czarny jestem. Jak to jest?

> Ciesz sie ze nie szczekasz. Taka impreza byla..........

A ja malo nie polalem sie ze smiechu

Ciesz się że nie szczekasz

Oko klubowiczki? czy klubowicza?

post-14-0-94133000-1331223657.jpg

:)

AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.