Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

żarty żartami...

Recommended Posts

Sąsiad zapytał mnie, czy może skorzystać z mojej nowej kosiarki do trawy.

- Powiedziałem mu, że oczywiście, tylko niech nie wyjeżdża poza mój teren :huh:

nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Benedykt XVI po powrocie z pielgrzymki czeka na płycie lotniska, kierowca spakował wszystkie bagaże, ale on ciągle stoi.

- wiesz co - mówi - nikt mnie nigdy nie woził, gdy byłem kardynałem i trochę mi tego braku, zamieńmy się, dzisiaj ja poprowadzę!

Kierowca zbladł, ale cóż było robić, grzecznie usiadł z tyłu, a Papież za kierownicą.

Mimo, że droga nie jest taka długa, auto osiągnęło 230 km/h (pamiętajmy, że Papież jest Niemcem!!), wzbudzając zainteresowanie policji. Nie minęło kilka minut, gdy patrol drogówki ruszył w pościg, zatrzymując limuzynę.

Karabinieri wyrywa radio i mówi:

- natychmiast dawaj mi tu komendanta!!

- ale on śpi!

- budź go i dawaj mi go do mikrofonu!

Komendant zaspany i wściekły pyta:

- co tam się do cholery stało, że byle patrol drogówki mnie budzi??!!??

- mamy problem!

- jaki problem!?!

- złapaliśmy kogoś na przekroczeniu prędkości.

- wlepcie mu mandat i nie zawracajcie mi głowy!

- ale to ktoś bardzo ważny...

- radny?

- o nie...

- burmistrz?

- jeszcze ważniejszy.

- minister?

- nie

- prezydent??

- też nie.

- to kto do cholery?

- Pan Bóg.

- kto?

- myślę, że Pan Bóg?

- skąd ci to przyszło do głowy??

- bo jego szoferem jest Papież!!

I love it when a plan comes together

Z pozdrowieniami dla Kolegów ze Śląska... :rolleyes:

Przychodzi synek do sklepu rzeźnickiego i pyta:

- Mocie mózg?

- Ni mom - odpowiada rzeźnik.

- I bez to mocie taki głupi pysk!

Stoi grupka ludzi na przystanku tramwajowym, nagle zawiał wiatr i jednej pani zarzucił sukienkę na plecy. Pani się szybko ogarnęła, a widząc zainteresowanie małego chłopca mówi:

- Ale mam refleks, co?

- U nos to się nazywo rzyć.

Michał

Wczoraj byłem na zakupach w Lidlu.. a tam między majtasami a szczoteczką do zębów leżało to:

post-5825-0-30864200-1331226897.jpg

Przyznam że ciekawy sposób dystrybucji zegarków :rolleyes:<_<;)

Andrzej

Dobrze, że nie było męskich, bo z Twoim gustem pewnie jeden byś se nabył :rolleyes:

Dobrze, że nie było męskich, bo z Twoim gustem pewnie jeden byś se nabył :rolleyes:

Zostaw moje Casio w spokoju <_<

Andrzej

O Pamie przecież pisałem :rolleyes:

<_<

a no tak PAM to nie Marina ;)

Andrzej

Debile.

Jakby tej policji nie było toby głupki same się bejsbolami wyeliminowały . Ewoluująca metoda naturalnej selekcji .

Może tak lepiej , otoczyć stadion i nie ingerować?

Chciałbym zobaczyć tych prostaków co to krzyczą "psy" itd jakby zabrakło tej policji . Załosne

Oczywiście, że powinno się tak robić. Nie ingerować. Niech się leją aż padną wszyscy. Nie rozumiem po cholerę policja ingeruje w ustawki w lasach.

Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

Facet przychodzi do domu, lekko wstawiony, usmarowany szminką na twarzy, a żona do niego:

- Gdzie byłeś?!!

- Jak to gdzie... Na brydżu u Stefana.

- No to zaraz sprawdzimy! - żona podnosi słuchawkę, wykręca numer.

- Halo, Stefan? Był u ciebie mój mąż?

- No pewnie! Właśnie rozdaje karty!

Atrakcyjna brunetka z kulturalnej rodziny, z dwoma fakultetami, pozna pana kochającego sztukę, znającego filozofię Kanta i Nietschego, potrafiącego wykryć nieścisłości w teori Einsteina.

PS. Tylko szybciutko, bo bzykać się chce, aż strach!

Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

POwitoł

Debile.

Jakby tej policji nie było toby głupki same się bejsbolami wyeliminowały . Ewoluująca metoda naturalnej selekcji .

Przetrwali by najsilniejsi, którzy po wyjściu ze stadiony stykaliby się z najchętniejszymi.

Powstała by nowa, silna rasa. Nowe jutro, w którym i ja i pewnie ty nie chcielibyśmy żyć...

:);):)

Teścik...

post-23499-0-09483800-1331227409.jpg

porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

ja plamę na plecach..... Co to oznacza? ;):)

ja plamę na plecach..... Co to oznacza? ;):)

To już naprawde nie dobrze :)

Też plama :)

Poszukuje przycisk do Poljot chrono 3133

Wodołaz

Divers:

Alba, Seiko 7002-7000, amfibia blue lux & black.

22 - G-Shock

Seiko bellmatic

Poljot Chrono 3133

Orion Seal

Shit nie zauważyłem dziszoka !

Poszukuje przycisk do Poljot chrono 3133

Wodołaz

Divers:

Alba, Seiko 7002-7000, amfibia blue lux & black.

22 - G-Shock

Seiko bellmatic

Poljot Chrono 3133

Orion Seal

Debile.

Chciałbym zobaczyć tych prostaków co to krzyczą "psy" itd jakby zabrakło tej policji . Załosne

Ja np. delikatnie mówiąc nie przepadam za policją, a nie jestem ani prostakiem, ani debilem, który idąc na mecz idzie się naparzać. Ja idę kibicować (co prawda na żużel nie chodzę, ale piłka nożna jak najbardziej).

Jakby zabrakło tej policji (w takiej formie jaka obecnie jest) to by się dużo nie zmieniło bo ty chyba na tym świecie nie żyjesz, że wierzysz w pomoc policji w trudnej sytuacji.

Jak mnie okradli, policja przyszła, spisała zeznania (przy czym robili wielką łaskę, że musieli przyjechać i coś bazgrać na tych swoich karteczkach) i jedyne co od nich otrzymałem to postanowienie o umorzeniu dochodzenia. Podobnie było kilka lat temu jak okradli moją mamę. Kolejne doświadczenia z policją - tym razem z drogówką - jeżeli ktoś zatrzyma się tylko na chwilkę pod zakazem to od razu walą mandat, ale jeżeli jest to znajomy to może stać cały dzień pod zakazem, a policja tylko odwraca się w drugą stronę jak przejeżdżają koło tego miejsca.

Reasumując- owszem uważam, że powinna być policja bo byłby chaos totalny, ale nie taka policja co byle osła przyjmują w swoje szeregi tylko z powodu, że się zgłosił.

Pozdrawiam

Ps. Nie uogólniaj, że każdy kibic to idiota szukający zadymy bo w żadnym przypadku uogólnianie nie jest dobre.

Na pewno też są dobrzy i sumienni policjanci, ale niestety większość z nich to osoby szukające pracy a nie prawdziwi policjanci z powołania.

Absolutnie nie uważam ,że każdy kibic to idiota !!

Znam wielu fajnych ludzi , którzy są wielkimi fanami piłki , formuły 1 etc ( choć ja sam KOMPLETNIE się żadnym sportem nie interesuję , poza tym ,że spędzam codziennie czas na siłowni )

Ale okropnie mnie drażni wyzywanie policji , nazywanie ich psy itd

Uważam ( nie jestem policjantem , ani nie mam w rodzinie nawet ) ,ze sa bardzo potrzebni i wykonują ciężką , niebezpieczną i co to ukrywać jedną z najbrudniejszych robót ( i najpotrzebniejszych ) za marne pieniądze w marnych warunkach i przy zerowym prawie szacunku .

To trzeba zmienić , uważam że postrzeganie policji powinno być inne ( aczkolwiek widzę wady , umorzenia śledztw o których pisałeś i wiele innych )

Ale to trzeba zmieniać , a mało mnie spraw irytuje tak bardzo jak wyzywanie policji przez ludzi , którzy są jak najdalsi od ideały i wszczynają burdy o bądź co ..

Absolutnie nie uważam ,że każdy kibic to idiota !!

Znam wielu fajnych ludzi , którzy są wielkimi fanami piłki , formuły 1 etc ( choć ja sam KOMPLETNIE się żadnym sportem nie interesuję , poza tym ,że spędzam codziennie czas na siłowni )

Ale okropnie mnie drażni wyzywanie policji , nazywanie ich psy itd

Uważam ( nie jestem policjantem , ani nie mam w rodzinie nawet ) ,ze sa bardzo potrzebni i wykonują ciężką , niebezpieczną i co to ukrywać jedną z najbrudniejszych robót ( i najpotrzebniejszych ) za marne pieniądze w marnych warunkach i przy zerowym prawie szacunku .

To trzeba zmienić , uważam że postrzeganie policji powinno być inne ( aczkolwiek widzę wady , umorzenia śledztw o których pisałeś i wiele innych )

Ale to trzeba zmieniać , a mało mnie spraw irytuje tak bardzo jak wyzywanie policji przez ludzi , którzy są jak najdalsi od ideały i wszczynają burdy o bądź co ..

Rozumiem Cię, ale przyjmowanie w szeregi policji pierwszej lepszej osoby, która zda banalnie proste egzaminy niestety dyskryminuje ją w moich oczach.

Jestem za zdecydowanie większymi wypłatami dla policjantów (co może pozwoli choć trochę wyeliminować łapówkarstwo i kolesiostwo), ale także za zdecydowanie większymi obostrzeniami podczas naboru i wysokimi kararami za naginanie i łamanie prawa przez osoby, które powinny go strzec.

Może wtedy byłby większy szacunek dla policji w społeczeństwie. Bo kto ma dawać przykład przestrzegania prawa jak nie policja?!

Ps. Z "żarty żartami..." zrobiła nam się poważna dyskusja ;)

Przepraszam i wracamy do tematu :)