Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

żarty żartami...

Recommended Posts

Panowie nie idzie na skróty nie wklejacie linków!!!

Wykażcie odrobinę inwencji.

Czy byłoby w porządku gdybym wkleił link: google - kawały

- Słuchaj, czy patrzysz swojemu mężowi w oczy podczas stosunku?

- Hmm... Raz spojrzałam... Stał w drzwiach.

List blondynki:

Pisze do ciebie tych parę linijek,żebyś wiedział,że do ciebie pisze.

Jak ten list dostaniesz,to znaczy,że do ciebie doszedł.

Jak go nie dostaniesz,to daj mi znać,to go wyśle jeszcze raz.

Pisze do ciebie wolno,bo wiem,że nie potrafisz szybko czytać.

Niedawno tata przeczytał w jakiejś gazecie,że najwięcej wypadków zdarza się kilometr od domu,więc przeprowadziliśmy się trochę dalej.

Mieszkamy teraz w fajnej chałupce,jest tu pralka,choć nie jestem pewna,czy się nie zepsuła.

Wczoraj wrzuciłam do niej pranie,pociągnęłam za sznurek i pranie gdzieś wsiąkło.

Pogoda nie jest najgorsza,w zeszłym tygodniu padało tylko 2 razy, za pierwszym razem 3 dni,a za drugim 4.

Co do kurtki,którą chciałeś wujek Piotr powiedział,że jak ci ją poślę z guzikami,to będzie dużo kosztować,bo guziki są ciężkie.

Dlatego oderwałam guziki i włożyłam do kieszeni.

Twoja siostra Julka,która wyszła za mąż,w końcu urodziła, nie znamy jeszcze płci,więc ci nie powiem czy jesteś ciociom czy wujkiem.

Gorzej z twoim bratem Jankiem, zamknął samochód i zostawił w środku kluczyki.

Musiał iść do domu po drugi komplet,żeby nas wyciągnąć.

Twoja mamusia Dusia.

PS chciałam ci włożyć do listu parę złotych,ale już zakleiłam...

Pijany w tramwaju zaczepia kobietę, a ona do niego mówi:

- Panie! Pan jest pijany!

- A pani jest brzydka. Natomiast ja jutro będę trzeźwy!

Pijany mężczyzna sika na mur domu. W tym momencie wychodzi z klatki starsza pani i patrząc z obrzydzeniem mówi:

- Ależ bydle.

A mężczyzna na to:

- Pani się nie boi, ja go mocno trzymam.

Pijmy, bo pełnych butelek nie skupują.

Panowie nie idzie na skróty nie wklejacie linków!!!

Wykażcie odrobinę inwencji.

Czy byłoby w porządku gdybym wkleił link: google - kawały

Mam opisać te filmiki i je przetłumaczyć czy co? bo nie rozumiem.

Mam opisać te filmiki i je przetłumaczyć czy co? bo nie rozumiem.

Czasami trzeba... ;) ;)

Ale ogólnie chodzi o to, ze pracy poblokowane są strony do tego trzeba mieć dźwięk.

Na ktorejstam wystawie komputerowej COMDEX, Bill Gates dokonując porównania przemysłu komputerowego z samochodowym powiedział: "Gdyby GM dokonał takiego postępu, jaki miał miejsce w przemyśle komputerowym, wszyscy jeździlibyśmy samochodami kosztującymi 25 dolarów i zużywającymi galon paliwa na 1000 mil."

W odpowiedzi na tę uwagę, rzecznik GM złożył na konferencji prasowej następujące oświadczenie:

Gdyby GM rozwinął technologię taką, jaką rozwinął Microsoft, wszyscy jeździlibyśmy samochodami o następujących własnościach:

1. Auto ulegałoby wypadkowi dwa razy dziennie bez żadnego powodu.

2. Po każdym nowym malowaniu znaków na jezdni należałoby kupić nowe auto.

3. Od czasu do czasu auto stawałoby bez powodu na drodze; należałoby to uznać za normalne, zapalić ponownie silnik i kontynuować jazdę.

4. Wykonywanie jakiegokolwiek manewru np. skrętu w lewo, powodowałoby czasami wyłączenie silnika, niemożność ponownego uruchomienia i w konsekwencji konieczność ponownego wbudowania silnika do samochodu.

5. Tylko jedna osoba byłaby uprawniona do korzystania w auta, chyba że kupiłoby się wersję "Auto95" lub "AutoNT". Ale wówczas należałoby dokupić większą liczbę siedzeń.

6. Macintosh wyprodukowałby wprawdzie pięciokrotnie szybszy, dwukrotnie łatwiejszy w obsłudze i niezawodny samochód napędzany energią słoneczną, ale mogący jeździć tylko po 5% dróg.

7. Wskaźniki temperatury oleju, wody i lampka kontrolna alternatora zastąpione byłyby przez pojedynczy wskaźnik "general car default".

8. Nowe siedzenia zmuszałyby każdego do posiadania tyłka tego samego rozmiaru.

9. Przed zadziałaniem, system airbag zapytałby "Are you sure?".

10. Od czasu do czasu, bez powodu, samochód zamknąłby się i dałby się otworzyć tylko przez jednoczesne pociągnięcie za klamkę, przekręcenie kluczyka i przytrzymanie anteny radiowej.

11. GM wymagałby od każdego klienta zakupu luksusowej wersji map samochodowych wydawnictwa Rand McNally (będącego wówczas firmą podległą GM) nawet, jeśli kupujący ani ich by nie chciał, ani nie potrzebował. Rezygnacja z tej opcji powodowałaby natychmiastowe zmniejszenie osiągów samochodu o 50% lub więcej. Ponadto spowodowałoby to rozpoczęcie śledztwa przez Departament Sprawiedliwości na wniosek GM.

12. Za każdym razem, gdy GM zaprezentowałby nowy model, kupujący samochody musieliby uczyć się wszystkiego od początku, gdyż nic nie działałoby tak, jak dotychczas.

13. Aby zgasić silnik należałoby nacisnąć przycisk "Start".

Ciesz się że nie szczekasz

Guest zimny-wiatr

Najfajniejszy jest motyw z butem :) Ale w sumie to jestem w stanie go zrozumieć, gry komputerowe potrafią być jak nałóg, zwłaszcza dla dziecka. Mnie to na szczęście ominęło ale domyślam się ile trzeba czasu poświęcić żeby dojść do któregoś tam poziomu (czy czegoś tam) i taki ktoś (w tym przypadku mama) przychodzi i jednym ruchem myszki (komputerowej) niszczy cały nasz świat ;) to faktycznie może być dla takiego dziecka tragedia.

Dlatego jeśli twoje dziecko za dużo czasu spędza przed komputerem, niech ten film będzie przestrogą dla Ciebie!! :)

Guest zimny-wiatr

i jeszcze takie tam:

post-0-0-23083200-1331234597.jpg

Diesiel, świetna stronka ;)

Przychodzi Kazio do lekarza i prosi gorąco o powiększenie penisa.

Lekarz wstrzykuje mu zastrzyk z hormonami pobranymi z trąby

młodego słonia.

Zabieg się udał, Kaziowi sporo podrosło. Szczęśliwy - postanowił to oblać.

Zaprosił swoją laskę Kicię do super restauracji.

Przystawki, zakąski - atmosfera.

Po kilku koktailach Kazio czuje, że jego k***s wypełza ze spodni i

wspina się na stół. Zaczyna wąchać po obrusie, łapie bułkę z talerzyka i...

szybko znika w spodniach! Kicia robi okrągłe oczy i zszokowana pyta

- Kaziu, co to k***a było?!

Zanim Kazio otwarł gębę, penis pokazał się znowu, złapał drugą bułkę

i równie szybko zniknął w spodniach. Dopiero po dłuższej chwili

dziewczyna odzyskała mowę.

- Kaziu K***a! Pokaż ten numer jeszcze raz!

- Kicia, chciałbym, ale nie wiem czy w mojej d*pie zmieści się

jeszcze jedna bułka.

Na ktorejstam wystawie komputerowej COMDEX, Bill Gates dokonując porównania przemysłu komputerowego z samochodowym powiedział: "Gdyby GM dokonał takiego postępu, jaki miał miejsce w przemyśle komputerowym, wszyscy jeździlibyśmy samochodami kosztującymi 25 dolarów i zużywającymi galon paliwa na 1000 mil."

W odpowiedzi na tę uwagę, rzecznik GM złożył na konferencji prasowej następujące oświadczenie:

Gdyby GM rozwinął technologię taką, jaką rozwinął Microsoft, wszyscy jeździlibyśmy samochodami o następujących własnościach:

1. Auto ulegałoby wypadkowi dwa razy dziennie bez żadnego powodu.

2. Po każdym nowym malowaniu znaków na jezdni należałoby kupić nowe auto.

3. Od czasu do czasu auto stawałoby bez powodu na drodze; należałoby to uznać za normalne, zapalić ponownie silnik i kontynuować jazdę.

4. Wykonywanie jakiegokolwiek manewru np. skrętu w lewo, powodowałoby czasami wyłączenie silnika, niemożność ponownego uruchomienia i w konsekwencji konieczność ponownego wbudowania silnika do samochodu.

5. Tylko jedna osoba byłaby uprawniona do korzystania w auta, chyba że kupiłoby się wersję "Auto95" lub "AutoNT". Ale wówczas należałoby dokupić większą liczbę siedzeń.

6. Macintosh wyprodukowałby wprawdzie pięciokrotnie szybszy, dwukrotnie łatwiejszy w obsłudze i niezawodny samochód napędzany energią słoneczną, ale mogący jeździć tylko po 5% dróg.

7. Wskaźniki temperatury oleju, wody i lampka kontrolna alternatora zastąpione byłyby przez pojedynczy wskaźnik "general car default".

8. Nowe siedzenia zmuszałyby każdego do posiadania tyłka tego samego rozmiaru.

9. Przed zadziałaniem, system airbag zapytałby "Are you sure?".

10. Od czasu do czasu, bez powodu, samochód zamknąłby się i dałby się otworzyć tylko przez jednoczesne pociągnięcie za klamkę, przekręcenie kluczyka i przytrzymanie anteny radiowej.

11. GM wymagałby od każdego klienta zakupu luksusowej wersji map samochodowych wydawnictwa Rand McNally (będącego wówczas firmą podległą GM) nawet, jeśli kupujący ani ich by nie chciał, ani nie potrzebował. Rezygnacja z tej opcji powodowałaby natychmiastowe zmniejszenie osiągów samochodu o 50% lub więcej. Ponadto spowodowałoby to rozpoczęcie śledztwa przez Departament Sprawiedliwości na wniosek GM.

12. Za każdym razem, gdy GM zaprezentowałby nowy model, kupujący samochody musieliby uczyć się wszystkiego od początku, gdyż nic nie działałoby tak, jak dotychczas.

13. Aby zgasić silnik należałoby nacisnąć przycisk "Start".

Świetna riposta GM ! ! !

Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

Sposoby jak urozmaicić zamawianie pizzy:-))))

1. Zakończ rozmowę mówiąc jak w filmie: Proszę pamiętać, nigdy nie było tej rozmowy!

2. Powiedz, że na drugiej linii masz konkurencyjna pizzerie i wybierzesz tą, która zaoferuje niższą cenę.

3. Odpowiadaj na pytania pytaniami.

4. Używaj bardzo mądrych slow. (Np. Wszystkie inne produkty to są imponderabilia).

5. Zażycz sobie, żeby tym razem ciasto było na wierzchu. (hmmm...?)

6. Złóż swoje zamówienie śpiewając na melodie swojej ulubionej piosenki(wskazany heavy metal).

7. Przeliteruj wszystkie składniki (Np. oliwki - O jak Olgierd, L jak Leon itd.).

8. Jąkaj sie na literze "P".

9. Zapytaj się przyjmującego/przyjmującą zamówienie, jak jest ubrany/ubrana.

10.Powiedz przyjmującemu/-jącej zamówienie, ze jesteś w depresji i po prostu chcesz z kimś pogadać.

11.Zmieniaj ton głosu co 5 sekund.

12.Zacznij od słowa: Chciałbym..., później uderz sie w policzek i powiedz: Nie chciałbyś!!!

13.Zapytaj sie, czy wypożyczają pizze.

14.Zapytaj, czy możesz zatrzymać pudełko po pizzy. Kiedy usłyszysz, ze tak - odetchnij z ulga.

15.Poproś o wstrząśnięte, nie mieszane.

16.Poproś, żeby upewnili sie, ze wszystkie dodatki sa naprawdę martwe.

17.Naśladuj głos przyjmującego/-jącej zamówienie

18.Powiedz, ze masz urodziny i ze fajnie by było, gdyby dostawca ukryl sie gdzies, a kiedy wyjdziesz do niego ma wyskoczyć i krzyknąć: NIESPODZIANKA!

19.Zamów tylko jeden kawałek.

20.Zapytaj o tego kogoś, kto przyjmował twoje zamówienie ostatnio.

Powiedz, ze był dużo milszy.

21.Spróbuj mówić pijąc coś.

22.Zacznij od slow: O tym jak zamawiałem pizze. Ujecie 1. Akcja!

23.Zapytaj o serwis, gwarancje i możliwość wymiany pizzy.

24.Zacznij od wypowiedzenia dzisiejszej daty, a potem powiedz ze smutkiem: To może być moje ostatnie zamówienie...

25.W środku zamówienia powiedz Mógłby pan (Mogłaby pani) chwile zaczekać i odejdź od telefonu na jakieś 5-10 minut.

26.Jako pierwszy dodatek podaj pieczarki, a na końcu rozmowy wyraźnie powiedz: Tylko bez pieczarek proszę! Rozłącz sie zanim poproszą cię o doprecyzowanie.

27.Kiedy usłyszysz cenę powiedz: Ojej! To brzmi strasznie skomplikowanie, a ja tak nie lubię matematyki.

28.Targuj sie.

29.Sprobuj zamówić ubezpieczenie na życie.

30.Zapytaj sie, ile zwierząt musiało zginąć, by zrobić tę pizze.

... powinien być prosty jak zegarek Świat...

Oglądając MŚ w Berlinie naszły mnie takie dwie refleksje:

-Dlaczego Kenijczycy są dobrzy na długich dystansach a Jamajczycy na krótkich?

Bo ci pierwsi uciekają na sawannie przed lwami, a ci drudzy u siebie przed policją :)

- Dlaczego Usain Bolt tak szybko biegał?

Bo gonił go Gay!