Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

Żarty żartami...

Recommended Posts

Pewien polityk by rzekł: "Mam wrażenie, że mamy do czynienia z szeroko pojętą zdradą narodową"

Pozdrawiam

Piotr

Ogólne uwagi o leszczach czy też uwagi innych kolegów o owczym pędzie, czy tez  o jeleniach w kontekście zakupów  zawsze do siebie bierze ta sama grupa osób. Ich niska samoocena i związane z tym kompleksy to jest ich  problem. 

A propos ,,elyt'' i związanych z tym awansów społecznych wynikających niekoniecznie z wykształcenia, przypomina się przysłowie- nie ma większego chama, gdy przyjdzie z łaty na pana.

Zabawne jest to, ze gdy mowa o faktach, wydarzeniach, gdy przytaczane są słowa, które zgodnie ze stanem faktycznym zostały powiedziane, zaczyna się lament.

Czy nazwanie kobiety tępą dzidą ma coś wspolnego z okazywaniem jej szacunku?

IMO, piękno można dostrzec również w różnorodności opinii i poglądów. 

Poza tym każdy z nas jest wolny i może mieć poglądy jakie chce byle nie naruszały obyczaju, prawa i dobra wspólnego.  :)

Piękna można by się doszukiwać w sytuacji kiedy ten typ miałby odwagę stanąć i opowiedzieć swój durny dowcip  przed mężem ,synem lub ojcem jednej z tysięcy kobiet walczących z rakiem o życie. Poglądy oczywiście każdemu wolno mieć takie jakie chce,ale ośmieszanie ludzi dotkniętych śmiertelną chorobą to nie jest kwestią poglądów tylko chamstwa,braku empatii i tchórzostwa.

Czy nazwanie kobiety tępą dzidą ma coś wspolnego z okazywaniem jej szacunku?

Usunąłem wpis. Dałem się ściągnąć do poziomu interlokutora. Przepraszam.

Edited by tarant

Pozdrawiam

Piotr

Tępa to jeszcze ogarniam, ale dzida to częściowo zagadka. Czy chodzi o dźganie?

Bo tak to nawet zachecająco brzmi, szczupła raczej na pewno, wysoka, zgrabna.

Słowo tępa o ile nie chodzi o możliwości poznawcze świata otaczającego to choć wydźwięk pejoratywny to można się doszukać pozytywów w takim określeniu.

Z rakiem nie przesadzajmy... na tej zasadzie żadnych żartów by nie było, gdyż zawsze trafi się ktoś kto tak ma naprawdę, choćby wspomniani lekarze, gdzie przynajmniej Jeden Kolega jest na sali i który ma duży dystans do tego co jest tutaj pisane.

Na dowód, że nie ma się co oburzać żartami. W dniu gdy były dowcipy o wywracaniu się mój ojciec upadł na ulicy i zmarł na miejscu, do tego brak dokumentów przy sobie skutkował identyfikacją zwłok po 4 dniach przeze mnie i co? I nic, takie życie więc nie przesadzajcie bo w życiu pewne są dwie sprawy śmierć i podatki :)

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Przepraszam ze tak poza wątkiem głównym tego tematu, ale chciałem dowcip napisać....

Więc jesli można....

Poranek, małżeństwo podczas śniadania:

- Ale wczoraj wróciłeś pijany!

- Ja? Wcale nie byłem pijany!

- Nie? W łazience błagałeś prysznic, żeby przestał płakać!

Pozdrawiam, Marek

Guest Blunio

U młodego wikarego spowiada się parafianka i na koniec wyznaje, że uprawiała seks oralny. Młody ksiądz po raz pierwszy spotkał się z takim grzechem i nie wie, jaką wyznaczyć pokutę. Każe wiec grzesznicy zaczekać, a sam idzie do księdza proboszcza spowiadającego w sąsiednim konfesjonale.

- księże proboszczu, ile ksiądz daje za seks oralny ?

- ja daję pięćdziesiąt złotych, ale ty młody to się targuj :D

Powtarzający się schemat czyli negowanie wydarzeń, słów, które miały miejsce.

Tępa to jeszcze ogarniam, ale dzida to częściowo zagadka. Czy chodzi o dźganie?
Bo tak to nawet zachecająco brzmi, szczupła raczej na pewno, wysoka, zgrabna.
Słowo tępa o ile nie chodzi o możliwości poznawcze świata otaczającego to choć wydźwięk pejoratywny to można się doszukać pozytywów w takim określeniu.
Z rakiem nie przesadzajmy... na tej zasadzie żadnych żartów by nie było, gdyż zawsze trafi się ktoś kto tak ma naprawdę, choćby wspomniani lekarze, gdzie przynajmniej Jeden Kolega jest na sali i który ma duży dystans do tego co jest tutaj pisane.
Na dowód, że nie ma się co oburzać żartami. W dniu gdy były dowcipy o wywracaniu się mój ojciec upadł na ulicy i zmarł na miejscu, do tego brak dokumentów przy sobie skutkował identyfikacją zwłok po 4 dniach przeze mnie i co? I nic, takie życie więc nie przesadzajcie bo w życiu pewne są dwie sprawy śmierć i podatki :)

Autor sam może wyjaśnić http://zegarkiclub.pl/forum/topic/146237-nie-jest-ok/page-117

Ciekawe, kiedy będzie trzeba operować tę tępą dzidę. Sms-y pisała na odcinku kilku kilometrów. Na przednim fotelu, w foteliku siedziało potomstwo dzidy. Tez pisało cały czas. Może do mamusi?

---------------------------------------------------------------------------

post-95072-0-88728400-1508346621.jpg

Edited by rafi87

Przychodzi feministka do lekarza;

-panie doktorze mam grzybicę

-pani ciało, pani sprawa, następny.

Guest Blunio

Przychodzi feministka do lekarza i wlazła pod stół. A on na to: długo pani nie pociągnie, bo zaraz wychodzę :D

Przychodzi feministka do lekarza;

-panie doktorze mam grzybicę

-pani ciało, pani sprawa, następny.

Mam grzybicę stóp Enkil ............ czuję się urażony tym dowcipem 

Nie potrafimy śmiać się z siebie, ze swoich dolegliwości, wszystko odbieramy na wyrost - w żarcie z lekarzem i kobietą o co innego chodziło niż nabijanie się z tego że jest chora ale to wszyscy wiedzą więc po co darcie szat? 

Przychodzi garbaty do lekarza a lekarz do niego - co się Pan tak czai  ;)

Powtarzający się schemat czyli negowanie wydarzeń, słów, które miały miejsce.

Autor sam może wyjaśnić http://zegarkiclub.pl/forum/topic/146237-nie-jest-ok/page-117

---------------------------------------------------------------------------

Może. Ale komu? Inni zrozumieli, Ty nie jesteś w stanie.

PS. Zaczyna się. Sprawdzona,  dobrze ostatnio działająca forma walki za pomocą wyjętych z kontekstu wypowiedzi, zdjęć. Będzie premia.

Pozdrawiam

Piotr

Guest Blunio

Przychodzi baba do lekarza z żabą na głowie.

- co pani jest ?

Żaba odpowiada:

- coś mi się do doopy przykleiło :)

Ogólne uwagi o leszczach czy też uwagi innych kolegów o owczym pędzie, czy tez  o jeleniach w kontekście zakupów  zawsze do siebie bierze ta sama grupa osób. Ich niska samoocena i związane z tym kompleksy to jest ich  problem. 

A propos ,,elyt'' i związanych z tym awansów społecznych wynikających niekoniecznie z wykształcenia, przypomina się przysłowie- nie ma większego chama, gdy przyjdzie z łaty na pana.

Zabawne jest to, ze gdy mowa o faktach, wydarzeniach, gdy przytaczane są słowa, które zgodnie ze stanem faktycznym zostały powiedziane, zaczyna się lament.

Tak to jest jak ktoś wiedzę o świecie czerpie z pasków w TVP...

Piotrze, nie wiedziałem o co chodzi ale gdy zobaczyłem fotki to wszystko się zgadza, trafne określenie :)

Można dodać dzisiaj jakże modne określenie. Do tego co zostało powiedziane ma jeszcze wy...ne na wszystko.

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Może. Ale komu? Inni zrozumieli, Ty nie jesteś w stanie.

:lol: pogubiłeś się, Twoje słowa i link do tematu, w którym to napisałeś,żeby każdy zainteresowany mógł się z tym zapoznać.

Tłumacząc, albo szacunek do wszystkich kobiet bez wyjątku w tym feministek i tych piszących za kółkiem sms, albo prawo do indywidualnej oceny.

Dalej tłumacząc, żebys zrozumiał w kontekście zarobków rezydentów * i tym samym, żebyś nie robił nieudolnej propagandy.

Podstawa i tylko dwa dyżury  to 6 tys zł na rękę dla rezydenta. 

Odejmując z tego 2 tys na wynajem mieszkania i media,  zostaje 4  tys zl.

Za to można godnie żyć czy to mają rodzinę, a tym bardziej bedąc kawalerem.

* nie tylko głodujących między posiłkami.

Usunąłem wpis. Dałem się ściągnąć do poziomu interlokutora. Przepraszam.

Z drugiej strony rozumiem Twoje wzburzenie ja dziś w czasie motocyklowej przejażdżki miałem kilka spięć i za każdym razem " kierownik blaszaka" gmerał w telefonie albo prowadził rozmowę z cegłą w dłoni. Aż się zacząłem przyglądać. Na oko więcej niż co 10 - ty użytkownik drogi miał zaabsorbowaną uwagę przez coś innego niż ruch uliczny. Oni chyba myślą ża jak "to" się nazwywa samochód to lepiej się nie wtrącać ....

Mam grzybicę stóp Enkil ............ czuję się urażony tym dowcipem

Przychodzi garbaty do lekarza a lekarz do niego - co się Pan tak czai ;)

Przykro mi Paweł, ale chodziło mi raczej o grzybicę pipki - w reklamach wszystkie ją mają i proszą o poradę lekarza; a nie, niektóre mają zatwardzenie. Edited by Enkil

Piotrze, nie wiedziałem o co chodzi ale gdy zobaczyłem fotki to wszystko się zgadza, trafne określenie :)

Można dodać dzisiaj jakże modne określenie. Do tego co zostało powiedziane ma jeszcze wy...ne na wszystko.

A co powiesz na zdjecie zegarka zrobione na nadgarstku

przy prędkości 180km/h?

Czad, nie? :)

Pozdrawiam, Marek

W Tesli można :)

Pozdrawiam

Piotr

A co powiesz na zdjecie zegarka zrobione na nadgarstku

przy prędkości 180km/h?

Czad, nie? :)

Daj proszę linka bo nie mogę odszukać 

Mógł pasażer cykać

Taplaltakl.

I tak właśnie było  ;)  wyjaśniłem to komu trzeba w odpowiednim czasie 

Mógł pasażer cykać

Mógł.

Chodzi o to ze jest to malo pedagogiczne ( naśladowcy) którzy beda chcieli popisac sie lepszymi " osiągami w makro fotografii ":)

Chcesz takich mijac na jezdni, i wspomnianych piszących smsy?, ja nie..

Pozdrawiam, Marek

Mógł.

Chodzi o to ze jest to malo pedagogiczne ( naśladowcy) którzy beda chcieli popisac sie lepszymi " osiągami w makro fotografii ":)

Chcesz takich mijac na jezdni, i wspomnianych piszących smsy?, ja nie..

Zgadzam się całkowicie.

Taplaltakl.

Daj proszę linka bo nie mogę odszukać 

I tak właśnie było  ;)  wyjaśniłem to komu trzeba w odpowiednim czasie

Wyjaśniłem to ja Tobie powody usunięcia, Ty natomiast skargę napisałeś na moje działanie do administracji...

Dorosly facet, o zdjecie, bo sie pochwalic chcial prędkością...

:);)

.

Kierując pojazdem zwracamy uwagę na drogę, a nie fotografujemy zegarki.

Proszę się nie upierać i co chwilę wstawiać kolejny raz tego samego zdjecia.

Dotyczy dwoch użytkowników.

Zdjecia beda usuwane.

Pozdrawiam, Marek