Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

Żarty żartami...

Recommended Posts

Zdjęcie w żaden sposób nie łamało regulaminu forum - nie łamałem tez przepisów drogowych - nie chciałem wdawać się w dyskusję na łamach forum aby nie łamać regulaminu itd.... notoryczne usuwanie zdjęcia nie miało podstaw - wiem że to było tylko zdjęcie ale chodzi czasem o zasady 

Za skutki swojej jazdy sam będę odpowiadał - jak kieruję to nie fotografuję ani nie rozmawiam przez telefon ze słuchawką w ręku 

Tak że tego .... relax   :)

Dziś słyszałem w radiu reklamę. Pani doktor czy to infekcja intymna? Tak. Ale dam Pani coś tam.

Kurde te reklamy rozwalają. No powinna na takie pytanie odpowiedzieć Nie to tylko ząb Panią boli. Mają nas za idiotów.

Kolega Pawel nie pomyślał... wystarczy żeby ktoś inny wkleił i dodał jakiś luźny komentarz w stylu "ku przestrodze". Co do mnie to przemilczę temat wystarczy że jestem "Himlerem" ktokolwiek by to nie był.

W kwestii reklamowych infekcji intymnych, zatwardzeń itp. to jeszcze dodają "likwidują nieprzyjemny zapach"

Edited by STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Zdjęcie w żaden sposób nie łamało regulaminu forum - nie łamałem tez przepisów drogowych - nie chciałem wdawać się w dyskusję na łamach forum aby nie łamać regulaminu itd.... notoryczne usuwanie zdjęcia nie miało podstaw - wiem że to było tylko zdjęcie ale chodzi czasem o zasady

Za skutki swojej jazdy sam będę odpowiadał - jak kieruję to nie fotografuję ani nie rozmawiam przez telefon ze słuchawką w ręku

Tak że tego .... relax :)

Mogles napisać pw, no ale wybrałeś inna drogę...

Ponizej fragment regulaminu:

Rozdział IV. Moderacja.

"Moderatorzy i Administrator mają obowiązek reagowania na naruszenia przez Użytkowników niniejszego Regulaminu, Netykiety, prawa oraz dobrych obyczajów."

Uznałem Twoje zdjecie za " mało obyczajne" , nie pedagogiczne.

Administracja uznała innaczej.

Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

To był donos na Moda? Nieładnie bez względu na okoliczności, choć osobiście bardzo często mam inne zdanie i zasady, to mogę podyskutować ale nigdy w życiu bym donosu nie napisał.

Edited by STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Paweł, to żart poniżej, wiec bez urazy :)

To był donos na Moda? Nieładnie bez względu na okoliczności, choć osobiście bardzo często mam inne zdanie i zasady, to mogę podyskutować ale nigdy w życiu bym donosu nie napisał.

Ale jako " Sprzedawca Profesjonalny" nie miał innego wyjścia, wiec rozumiem... ;) Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

A co powiesz na zdjecie zegarka zrobione na nadgarstku

przy prędkości 180km/h?

Czad, nie? :)

Marku ;)

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Nie krytykujcie feministek, już prawie 40 lat mieszkam z taką i bardzo sobie chwalę ten rodzaj kobiet. Co prawda początki nie były łatwe, ale teraz nie zamieniłbym takiej na żadną inną mało rozgarniętą "kurę domową"  :)  

Poza tym trzeba pamiętać też i o tym, że każdy feminizm kończy się na pierwszym piętrze jak trzeba wnieść meble na czwarte piętro i nie ma windy.  :D

post-28411-0-23452900-1508354948.jpg

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Poza tym trzeba pamiętać też i o tym, że każdy feminizm kończy się na pierwszym piętrze jak trzeba wnieść meble na czwarte piętro i nie ma windy.  :D

post-85454-0-62985700-1508356626.gif

Kupię Deep Blue Master Diver 1000, Casio GPW-2000  zadbany

A miały być żarty ..... 

Spróbujmy:

Mama do Jasia:

- Wiesz, ta dziewczyna, którą przyprowadziłeś, jest bardzo ładna i miła, ale wysyłając cię po osiemnastkę, miałam na myśli śmietanę.

jedyną stałą cechą rozwoju jest zmiana

To też jest oczywiście żart  :D :

- Co to jest wszechświat?

- To zbiór wszystkiego, co możesz sobie wyobrazić. Zbiór każdej stworzonej, wyhodowanej lub naturalnej cząsteczki, w nim jest wszystko co, ... a nie, czekaj. Pomyliło mi się z parówkami...

jedyną stałą cechą rozwoju jest zmiana