Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

Żarty żartami...

Recommended Posts

Jak widać Dzień Kobiet się skończył :D :D A jeszcze wczoraj biegaliście z goździkiem i rajtopami :D

O przepraszam! Z żadnymi rajstopami :D

Guest fidelio

Ja na bieganie z rajstopami się nie załapałem :-) Ale badylki, a i owszem :-)

- Co to znaczy, jak kobieta jest w kuchni ?

- to znaczy że wszystko jest na swoim miejscu :)

- a co to znaczy, jak kobieta jest w przedpokoju ?

- to znaczy, że łańcuch się poluzował :ph34r:

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Panowie ja rozumiem, że żarty itd. itp. I że to tak śmiesznie śmiać się z płci przeciwnej, normalnie jak w 4 klasie podstawówki, ale to nie jest zbyt fajne. Narzekacie potem, że kobiety nie są szefowymi, że nie głosują, nie zakładają firm, nie pracują, nie walczą o swoje, tylko wola się zajmować się dziećmi i gotować... Wiecie czemu tak jest? Bo od setek lat znajdują się na tym świecie je*ane samce alfa, które sądzą, że kobieta nadaje się tylko do jednego... Rozumem, że żartujecie, ale takie żarty pokazują, że jednak waszym zdaniem jest w tym ziarno prawdy. Pewnie większość z was ma żony, dziewczyny i z pewnością nie byłyby zadowolone, gdyby słyszały z waszych ust takie słowa.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edited by SzymonJestem

Panowie ja rozumiem, że żarty itd. itp. I że to tak śmiesznie śmiać się z płci przeciwnej, normalnie jak w 4 klasie podstawówki, ale to nie jest zbyt fajne. Narzekacie potem, że kobiety nie są szefowymi, że nie głosują, nie zakładają firm, nie pracują, nie walczą o swoje, tylko wola się zajmować się dziećmi i gotować... Wiecie czemu tak jest? Bo od setek lat znajdują się na tym świecie je*ane samce alfa, które sądzą, że kobieta nadaje się tylko do jednego... Rozumem, że żartujecie, ale takie żarty pokazują, że jednak waszym zdaniem jest w tym ziarno prawdy. Pewnie większość z was ma żony, dziewczyny i z pewnością nie byłyby zadowolone, gdyby słyszały z waszych ust takie słowa.

Pozdrawiam

A ja sądzę, że w 99% to zależy od konkretnej kobiety czy ma aspiracje zostać premierem albo dyrektorem wielkiej firmy. Kawały takie czy inne ani w tym nie pomagają ani nie przeszkadzają.

W innym przypadku pod presją dowcipów o blondynkach wszystkie kobiety powinny przefarbować włosy na ciemny kolor ;).

Nie, w przypadku blondynek pod presją żartów niektóre po prostu czują się źle

Nie czują się źle, bo tu po prostu nie zaglądają. Podobnie jest z męskimi pubami na ten przykład.

A uwiera tych, co chcą zaistnieć na zgniłej poprawności. Nie napiszę konkretnie jakiej, żeby nie podpaść pod regulamin. :ph34r:

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Pierwsza niedziela po wprowadzeniu zakazu handlu. Pamiętajcie, że w internecie dalej można handlować. Z tej okazji klasyk:

29025493_10155530963399366_6974847586704

Pozdrawiam

Ty tak na serio

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Szymon, ożeń się, wtedy praktyka spotka się z teoriami i przekonasz się że nie ma słabych kobiet, ba, nie istnieje w ogóle takie pojęcie.

A większość naszych żon by się do dyskusji włączyła i nie pozostała dłużnym ;)

To co piszesz to właśnie szowinizm - nie traktuj kobiet jak stworzeń specjalnej troski ;)

A tu taki dowcip, bardziej życiowy niż te teorie polityczne.

Do nieba prowadzą dwie bramy. Jedna z napisem 'dla mężczyzn zdominowanych przez kobiety' druga 'dla mężczyzn niezdominowanych przez kobiety'.

Przy tej pierwszej tłum, kolejka ciągnie się po horyzont.

Przy drugiej jeden chłop, stoi i się nerwowo rozgląda.

Św. Piotr się wychyla do niego z bramy i pyta:

- A TY? CZEMU TU STOISZ?

- N..nie wiem.. Żona mi kazała..

;)

Szymon, ożeń się, wtedy praktyka spotka się z teoriami i przekonasz się że nie ma słabych kobiet, ba, nie istnieje w ogóle takie pojęcie.

A większość naszych żon by się do dyskusji włączyła i nie pozostała dłużnym ;)

To co piszesz to właśnie szowinizm - nie traktuj kobiet jak stworzeń specjalnej troski ;)

A tu taki dowcip, bardziej życiowy niż te teorie polityczne.

Do nieba prowadzą dwie bramy. Jedna z napisem 'dla mężczyzn zdominowanych przez kobiety' druga 'dla mężczyzn niezdominowanych przez kobiety'.

Przy tej pierwszej tłum, kolejka ciągnie się po horyzont.

Przy drugiej jeden chłop, stoi i się nerwowo rozgląda.

Św. Piotr się wychyla do niego z bramy i pyta:

- A TY? CZEMU TU STOISZ?

- N..nie wiem.. Żona mi kazała..

;)

Jasne, że to działa w dwie strony, nie traktuje kobiet jak stworzenia specjalnej troski Po prostu każdy inaczej reaguje na takie żarty, chociaż odnoszę wrażenie, że żarty o mężczyznach są bardziej akceptowane, dziwne to

Ty tak na serio

Dobra, zmieniamy temat.

Swego czasu w ZSRR studiowało mnóstwo studentów z zaprzyjaźnionych krajów :)

Jeden pisze w liście do rodziny: kochani rodzice, jest mi tu bardzo dobrze, dają trzy razy dziennie jeść, mogę się uczyć ciekawych rzeczy i traktują mnie jak człowieka.

W odpowiedzi dostaje list: kochany synu, bardzo się cieszymy że możesz studiować, że chodzisz najedzony i szczęśliwy. A ojciec jak przeczytał że traktują Cię jak człowieka to z palmy spadł i złamał ogon :)

Proszę bez przesady! Na tej zasadzie nie możnaby było opowiadać dowcipów o niczym i nikim poza samym sobą. Zawsze będzie ktoś ułomny, chory, albo Żyd, albo wyznawca Boga, albo pracujący w korporacji, albo kobieta, albo gej itd.

Należy mieć dystans do siebie i do wszystkich i wszystkiego.

Dowcip powinien byc dopasowany do poziomu danej grupy, tutaj mamy pełną gamę intelektu i prostactwa- np. ja i w związku z tym są dowcipy które mnie nie śmieszą ale za to kogoś innego zapewne tak.

Więcej tolerancji, albo zapis w regulaminie i tyle.

Edit: przykładowo nad moim postem Kolega wyśmiewa się z naszych przodków.

Edited by STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Zawsze będzie ktoś ułomny, chory, albo Żyd, albo wyznawca Boga, albo pracujący w korporacji, albo kobieta, albo gej itd.

No nie , ta wypowiedź ma wyraźnie antysemicki charakter .

Pozdrawiam

Chłopaku, co Ty za głupot się nasluchaleś/naoglądałeś przy okazji dnia kobiet? Akurat w PL np. proporcja kobiet i mężczyzn na stanowiskach kierowniczych jest jedną z najlepszych w UE i nie tylko. Bardzo przyzwoicie wygląda też kwestia równości wynagrodzeń. A jak kobieta chce zostać kierowcą TIRa/motorniczym/inspektorem nadzoru budowlanego, etc. to nikt jej z tego powodu nie prześladuje czy krytykuje, tylko wszyscy się jarają, że taka spoko babka. I bardzo dobrze. Jeśli już, to przez chorą politpoprawność krytyce poddawane są te przedstawicielki płci piękniejszej, które mówią, że mają w d**ie karierę zawodową, bo wolą wychowywać piątkę dzieci.

No nie , ta wypowiedź ma wyraźnie antysemicki charakter .

Masz rację zmieniam na - albo wyznawca Judaizmu albo lekarz albo ... wiem, że to był żart ale mogłem nie zrozumieć przecież :D Edited by STARUSZEK

Piotr.

Proszę bez przesady! Na tej zasadzie nie możnaby było o

Więcej tolerancji, albo zapis w regulaminie i tyle.

Edit: przykładowo nad moim postem Kolega wyśmiewa się z naszych przodków.

W dzisiejszych czasach można się chyba tylko śmiać bezkarnie z "ruskich" :)

No wiec siedzi trzech pilotów lotników i piją gorzałkę. Amerykanin, Rosjanin i Polak.

Amerykanin twierdzi że mają takie samoloty, ze zabierają dwie drużyny piłki nożnej, wszystkich kibiców, lecą gdzie chcą i rozgrywają mecz.

Wypili, przekąsili i Rosjanin twierdzi, że zabierają piłkarzy, kibiców i rozbrywają mecz na pokładzie.

Wypili, zakąsili i Polak się produkuje. Lecimy raz samolotem i pierwszy pilot mówi:

- słyszysz, coś brzęczy ?

- No faktycznie !

- To zobacz co z silnikami !

- więc wziąłem małego Fiata, pojechałem na skrzydła, wróciłem i melduję że wszystko w porządku.

- to zobacz co się dzieje na ogonie !

- wiec wziąłem Poloneza, pojechałem, sprawdziłem i po powrocie melduję: ktoś nie domknął okna w toalecie, do środka wpadł ruski samolot i tak brzęczy :D

Edited by Jędrula.wawa

Ty tak na serio

To dzieciak z podstawówki.

Nauczyciel matematyki zwraca sprawdziany w tępej klasie i mowi ze 60 % z tych uczniów nie ma pojęcia o matematyce. Odzywa się jeden uczeń-przesądza pan,tylu uczniow nie ma w tej klasie.

Po latach spotykają się koledzy z klasy.

Heniek jak ci się powodzi?

Tadek, mam sieć sklepów i zarabiam.

Jak tego dokonałeś? Przecież przez matmę powtarzałeś klasę.

Wiesz, kupuje w Chinach drobiazgi po 1 zł,a sprzedaje tutaj po 4zl no i z tych 3 procent jakoś żyje.

Było?

- Dlaczego mężczyźni nie przepadają za inteligentnymi i atrakcyjnymi kobietami?

- Ponieważ zjawiska paranormalne wywołują niepokój...

Kobiety trzeba trzymać krótko...

- Maksymalnie do rana.

Piotr.

Jak się nazywają blondynki siedzące w jacuzzi?

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

- Bicze wodne

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Po latach spotykają się koledzy z klasy.

Heniek jak ci się powodzi?

Tadek, mam sieć sklepów i zarabiam.

Jak tego dokonałeś? Przecież przez matmę powtarzałeś klasę.

Wiesz, kupuje w Chinach drobiazgi po 1 zł,a sprzedaje tutaj po 4zl no i z tych 3 procent jakoś żyje.

Było?

Było, ale nadal fajne :D

Szef zebrał pracowników i mówi:

- Mam złą wiadomość. Ze względów oszczędnościowych muszę kogoś z was zwolnić.

- Mnie nie, jestem mniejszością i mogę oskarżyć cię o rasizm - szybko reaguje czarnoskóry pracownik.

- Jestem kobietą, od razu wniosę do sadu sprawę o seksistowskie traktowanie - ostrzega sekretarka.

- Spróbuj mnie zwolnić, to pozwę cię i oskarżę o dyskryminacje ze względu na wiek - wycedził liczący 70 lat kierownik działu.

Wtedy wszyscy spojrzeli na bezbronnego, młodego, białego, zdrowego pracownika. Ten zastanowił się chwilę i wyszeptał:

- Ostatnio wydaje mi się, że jestem gejem...

Mam nadzieję, że możemy już ponownie czytać tutaj dowcipy (słowo trąci szowinizmem) na każdy temat włącznie z kobietą na czele.

Edited by STARUSZEK

Piotr.

Blondynka kupiła na receptę globulki i pyta aptekarza, czy je stować doustnie ?

Nie, DOWCIPNIE, padła odpowiedź :wub:

Dajcie jakieś kawały o dziadkach. :)

Edit. Po to se chłop bierze kobietę żeby miał w życiu wygodę. :) To jest odwieczna prawda która nie namnaża małżeńskich konfliktów!

Moja osobista feministka w ramach podziału obowiązków i równego traktowania płci w całości zapewnia mi bardzo dobry wikt. :P

Edited by dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.