Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

żarty żartami...

Recommended Posts

Bardzo dobre.

Dobre i Jewropejskie, czyli na czasie :)

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Szczery dyplomata jest jak sucha woda albo drewniane żelazo.

tow. Stalin

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Przed knajpę zajechał za***isty wóz sportowy, a z niego wyszedł szałowo ubrany elegancki facet.
Podszedł do niego żebrak - brudny, śmierdzący i prosi o kasę.
- Daj trochę forsy bo umrę z głodu i moje dzieci też.
Po chwili zastanowienia, facet sięga do kieszeni i wyciąga banknot 100$, i podaje...., ale cofa rękę i mówi:
- Na pewno przepijesz
- ee! ja jestem abstynentem, nie piłem wódki już od 10 lat
Znowu facet podaje żebrakowi banknot, ale ponownie cofa rękę i mówi:
- Na pewno przepalisz?
- e ja nigdy nie paliłem papierosów!
Znowu facet podaje pieniądze i ponownie cofa rękę:
- To stracisz na dziwki!
- W życiu!, nie interesują mnie żadne kobiety, tylko moja zona i dzieci!
Po namyśle facet otwiera drzwi od swojej gabloty i mówi:
- Wsiadaj!
- Ja przecież jestem brudny, śmierdzący! Pobrudzę w środku!
- Wsiadaj! Pojedziemy do mojej zony.... Chce jej pokazać jak wygląda facet, który nie pije, nie pali, i nie chodzi na dziwki!

Małżeństwo i zegarki.

Doszło do kolizji dwóch okrętów, Radzieckiego i Angielskiego. Dwóch marynarzy zostało poszkodowanych, a konkretnie stracili penisy. Jednak odcięte członki szybko wyłowiono, obydwu załogantów do lazaretu, ale tu  pojawił się problem. Który jest czyj, bo podobne do siebie i na każdym wytatuowane ORIA.

Medycy pytają Anglika, co miał wypisane na przyrodzeniu ?

Ten na to, że VICTORIA !

To samo pytanie zadano Rosjaninowi.

A on na to, że WSIE MARIAKI CZIORNOWO MORIA POZDRAWLIAJUT WSIECH MARIAKOW BAŁTIJSKOWO MORIA  :) 

Dawno nie widziałem czegoś równie fatalnego :D

Edited by Krygo

Dziś usłyszałem w tv , dziennikarz zapytał młodego aktora mniej więcej tak:

"Na jakim jesteś etapie, czy kariera stoi przed Tobą otworem, czy Ty stoisz "otworem" przed karierą....?"

Pozdrawiam, Marek

Dziś usłyszałem w tv , dziennikarz zapytał młodego aktora mniej więcej tak:

"Na jakim jesteś etapie, czy kariera stoi przed Tobą otworem, czy Ty stoisz "otworem" przed karierą....?"

A jaka padła odpowiedź? :)

Wczoraj wybrałam się na imprezę z moimi koleżankami. Powiedziałam mojemu mężowi, że wrócę o północy.

- Obiecuję Ci kochanie, nie wrócę ani minuty później. - powiedziałam i wybyłam.

Ale impreza była cudowna! Drinki, balety, znów drinki, znów balety i jeszcze więcej drinków. Było tak fajnie, że zapomniałam o godzinie.

Kiedy wróciłam do domu była trzecia nad ranem. Wchodzę do domu, po cichutku otwierając drzwi, a tu słyszę tą wściekłą kukułkę w zegarze jak zakukała trzy razy. Kiedy się zorientowałam, że mój mąż się obudzi przy tym kukaniu, dokończyłam sama kukać jeszcze dziewięć razy. Byłam z siebie bardzo dumna i zadowolona, że chociaż pijana w cztery d*py, nagle taki dobry pomysł przyszedł mi do głowy, po prostu uniknęłam awantury z mężem. Szybciutko położyłam się do łóżka, myśląc, jaka to ja jestem inteligenta! Rano, podczas śniadania, mąż zapytał, o której wróciłam z imprezy, więc mu powiedziałam, że o samiutkiej północy, tak jak mu obiecałam. On od razu nic nie powiedział, nawet nie wyglądał na podejrzliwego. ”Och, jak dobrze, jestem uratowana.” - Pomyślałam i prawie otarłam pot z czoła. Mój mąż, po chwili, spojrzał na mnie serio, mówiąc:

- Wiesz, musimy zmienić ten nasz zegar z kukułką.

Zbladłam ze strachu, ale pytam pokornym głosem:

- Tak? A dlaczego, kochanie?

A on na to:

- Widzisz, dziś w nocy, kukułka zakukała trzy razy, potem, nie wiem jak to zrobiła, krzyknęła ’”O cholera!” Znów zakukała cztery razy, zwymiotowała w korytarzu, zakukała jeszcze trzy razy i padła na podłogę ze śmiechu. Kuknęła jeszcze raz, nadepnęła na kota i rozwaliła stolik w salonie. A potem, powaliła się koło mnie i kukając ostatni raz, puściła se głośnego bąka i szybko zaczęła chrapać.

Co myśli właściciel iphona gdy słyszy chrzęst wsiadajac do samochodu?

"Boże, spraw by był to kręgosłup"

:)

Pozdrawiam, Marek

Co myśli właściciel iphona gdy słyszy chrzęst wsiadajac do samochodu?

"Boże, spraw by był to kręgosłup"

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Wczoraj wybrałam się na imprezę z moimi koleżankami. Powiedziałam mojemu mężowi, że wrócę o północy. ... Kuknęła jeszcze raz, nadepnęła na kota i rozwaliła stolik w salonie. A potem, powaliła się koło mnie i kukając ostatni raz, puściła se głośnego bąka i szybko zaczęła chrapać.

Super ! Dawno się tak nie uśmiałem :D

Stare ale dobre :

Siedzi dwóch kolesiów w kinie, a przed nimi taki wielki, łysy drechol, grube karczycho, złoty kajdan na szyi - z dziewczyną siedzi.

Jeden z tych kolesiów do drugiego:

- Stary, założę się z tobą o 50 zeta, że nie klepniesz łysego w glace.

- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli ten drugi i klepie łysego w glace.

Łysy się odwraca, a koleś:

- Krzychu, to Ty? A nie... To przepraszam...

Łysy:

- Żaden Krzychu, a dotknij mnie jeszcze raz to Ci jeb*ę!

- i się odwraca.

Na to ten pierwszy koleżka do drugiego:

- Stary, świetnie to rozegrałeś, ale idę z tobą o 200 zeta, że go drugi raz nie klepniesz.

- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli sobie ten drugi i pac łysego w glace.

Łysy zjeżony się odwraca, a koleś:

- Krzychu, no ***a, 8 lat w podstawówce, ze 3 lata w jednej ławce przesiedzieliśmy, Krzychu, no nie pamiętasz mnie?

Łysy:

- ***a, nie byłem w żadnej podstawówce, zaraz ci tak przyę, że się nie pozbierasz!

Zaczyna się podnosić, żeby wylutować kolesiowi, ale dziewczyna łapie go za rękaw i mówi:

- No daj spokój, Józek, film jest, a Ty będziesz jakiegoś cieniasa bił, chodź do pierwszego rzędu i oglądajmy... Łysy niezadowolony idzie z dziewczyną do pierwszego rzędu, siadają.

Pierwszy koleś znowu do drugiego:

- Stary, naprawdę jestem pod wrażeniem, nieźle to wymyśliłeś, ale idę o 1000, że go trzeci raz nie klepniesz.

- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli ten drugi.

Idą do drugiego rzędu, siadają za łysym i koleś wali łysego w łeb. Łysy się odwraca, na maksa napięty, a koleś:

- Krzysiu, to ja tam na górze jakiegoś łysego w glace napie...am, a Ty tu w pierwszym rzędzie siedzisz!

Edited by pawelb29

Deus Dona Me Vi

W biznesie trzeba się szanować...

Dbają o renomę :huh:

Przepraszam, ma ktoś w niedzielę samolot pożyczyć?

Chciałem lecieć do kościoła, a pracuje za miskę ryżu jak Pan Premier kazał, więc nie mam własnego.. (samolotu).

Tylko bez hejtu poproszę jak w ministerstwie ..

P.S Chyba że ktoś sam leci, to się chętnie zabiorę by nie generować kosztów...

Pozdrawiam, Marek