Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

Żarty żartami...

Recommended Posts

Reksio przełamuje stereotypy ksenofobiczne.

Powinien być na sztandarach!

Edited by Eugeniusz Szwed

Guest vitriol

A man, in the hospital wearing an oxygen mask over his mouth..

"- Nurse" he mumbles. "- Are my testicles black?"
The nurse lifts up his gown, holds his penis in one hand and his testicles in the other...she takes a close look and says "- There's nothing wrong with them, sir."

The man pulls off his oxygen mask, smiles at her and says very slowly "- Thanks for that, it was lovely, but listen very carefully:

Are  my  test results  back?"

Ten mem rani moje uczucia religijne i patriotyczne.  :)

...to przepraszam :-)

Humor Polsko Angielski...

-Tea who you yeah bunny

-Scoth me tea who you

-Odd pear doll she

-Dee may she

-Tea story who you

-Yes Tess Q tess

Edycja.

Jeśli kogoś to razi, to można skasować.

Edited by Enkil

11279f23a01a94a3e2f4b8d1bd3dfe16.jpg

Jeżeli ktoś uzna post za nieodpowiedni ze względu iż załączony obrazek szydzi z osób otyłych (otyłość jest chorobą) proszę o usunięcie.

Edited by ASTRAL

Dlaczego reklamujesz to gówno ?! Jeśli masz konto na tym portalu sprzedażowym to zgłoś naruszenie zasad do admina.

Wpis do usunięcia.

Guest mrovka

Nie bronie tego okresu,ale myśle ze powinniśmy isc do przodu wyciągając wnioski z przeszłosci.

GoBo - rozumie ze honor nie pozwala Ci zażywać aspiryny i najchętniej podpaliłbyś firme Bayer,Bmw itp itd.

Ja nie o tym, bezwarunkowo nie akceptuję propagowania symbolu swastyki. To przekracza mój prywatny poziom wrażliwości społecznej. Zgłosiłem aukcję jako naruszającą regulamin.

Edited by GoBo

Panowie, spokojnie, spójrzcie na cenę i w połączeniu z tym co na zdjęciu należy się tylko z tego śmiać. Nie oburzajcie się, bo niczego nie propaguję, nie reklamuję itp. Litości...

Ja nie o tym, bezwarunkowo nie akceptuję propagowania symbolu swastyki. To przekracza mój prywatny poziom wrażliwości społecznej. Zgłosiłem aukcję jako naruszającą regulamin.

Masz na aledrogo przycisk "zgłoś naruszenie"

, powód

" symbole niezgodne z prawem RP"

A  to z drugiej strony żenujące i śmieszne, że wystarczy nakleić sierp i młot, lub swastykę i coś warte 2 złote( nie mówię o przykładowej delbanie), osiąga ceny niebotyczne...

Pozdrawiam Mirek

Może za stary jestem na zmianę podejścia do tego tematu. Ofertę już usunęli. End of topic.

Oj chopie z Hinderburga... ::)

Dej se pozór.., bo nie tylko ty starzyk jezdeś

Edited by mkl1

Pozdrawiam Mirek

Zgłoś Empik na psy, mają tam cały regał z książkami, w których widziałem ten symbol, którego nazwy nie wypada nawet wypowiadać...

Guest mrovka

Dlaczego reklamujesz to gówno ?! Jeśli masz konto na tym portalu sprzedażowym to zgłoś naruszenie zasad do admina.

Wpis do usunięcia.

Nie bronie tego okresu,ale myśle ze powinniśmy isc do przodu wyciągając wnioski z przeszłosci.

GoBo - rozumie ze honor nie pozwala Ci zażywać aspiryny i najchętniej podpaliłbyś firme Bayer,Bmw itp itd.

Przepraszam GoBo - wychodzi na to że, Zz mojej strony, to była nadinterpretacja Twojego postu. Oczywiście rozumie Twój punkt.

Miałem napisac priv,ale doszedłem do wniosku ze, mimo że będzie to spamem, to miejsce będzie bardziej odpowiednie

Zgłoś Empik na psy, mają tam cały regał z książkami, w których widziałem ten symbol, którego nazwy nie wypada nawet wypowiadać...

Chodzi o ksiazki o w/w tematyce ? Bo w tematyce hinduistycznej też występuje ten znak. w jednym słowie, nie zagłębiając sie, oznacza on poprostu galaktykę, z całym dobrem i złem

Chodzi o ksiazki o w/w tematyce ? Bo w tematyce hinduistycznej też występuje ten znak. w jednym słowie, nie zagłębiając sie, oznacza on poprostu galaktykę, z całym dobrem i złem

O wszystkie - Kolega powyżej przecież nie akceptuje tego symbolu BEZWARUNKOWO. Co prawda konkretnie napisał, że nie akceptuje propagowania, ale widać po wypowiedziach, że jednak chodzi o symbol, a nie jego propagowanie, gdyż propagowanie nie wystąpiło w rozważanym przypadku.

Sam znak jako taki jeszcze o niczym nie świadczy. Używali go Hindusi i Rzymianie. Chodzi o robienie wody z mózgu, gdyż jestem częstym gościem w Empiku i rzeczywiście półki są zawalone książkami o bohaterskim Wehrmachcie i jego krucjacie walki z bolszewizmem, który już nota bene nie ma takich złych konotacji. Ani słowa nie piszą w tych książkach o Palmirach czy Woli w dniach powstania.

A książki o Polakach ? Tak, też są w postaci „Skazy na pancerzach” jak to niby mordowaliśmy Żydów.

Podsumowując wszystko zmierza ku temu, aby odwrócić role katów i ofiar.

A sam symbol połamanego krzyża to taki piorunochron, żeby było na czym wyłsdować frustracje powstałe z oglądania całej tej hucpy.

Miłego dnia życzę Kolegom :unsure:

Edited by Tadzik01