Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

Żarty żartami...

Recommended Posts

dwa ślepe konie rozmawiają ze sobą, i jeden do drugiego mówi, słuchaj może w przyszłym roku wystartowalibyśmy w WIELKIEJ PARDUBICKIEJ , drugi odpowiada , nie widzę przeszkód

dwa ślepe konie rozmawiają ze sobą, i jeden do drugiego mówi, słuchaj może w przyszłym roku wystartowalibyśmy w WIELKIEJ PARDUBICKIEJ , drugi odpowiada , nie widzę przeszkód

Oooo, widzę że Koledze przypomiał się dowcip sprzed 30 lat. Dobrą ma pamięć Kolega :D :D

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

^ A propos...

Kilka lat temu kumpel opowiadał mi, jak jego ojciec wiózł gdzieś niewidomego pasażera. Wyjeżdżali z jakiej bocznej uliczki i mieli skręcić w lewo. Kierowca, patrząc właśnie w tamtą stronę, spytał, jak tam z prawej. Pasażer odparł, że nic nie widzi, więc ojciec kumpla bez zastanowienia wtoczył sie na główną drogę. Na szczęście faktycznie nikt nie jechał z tej prawej. ;)

Edited by brz

Oooo, widzę że Koledze przypomiał się dowcip sprzed 30 lat. Dobrą ma pamięć Kolega :D :D

To wersja odświeżona. 30 lat temu powiedział to ślepy dżokej, konie wtedy jeszcze nie potrafiły mówić :)

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Akurat na odwrót. Po każdej wojnie następuje wyż demograficzny, po ataku na WTC w stanach nastąpił wzrost urodzeń, pozytywny stres jest wykorzystywany w hodowli zwierząt aby zwiększyć plenność (flushing).

Jacy to ludzie są odmienni ... :)  (pisałem ze swojego punktu widzenia)

Specjalne miejsce ..

post-85454-0-62169100-1584095136.jpg

Kupię Deep Blue Master Diver 1000, Casio GPW-2000  zadbany

Śmichy-chichy, ale kto niby łapie w ten sposób napełnioną szklankę albo gitarę?

Może to na oczy (do spania)? :)

^ A propos...

Kilka lat temu kumpel opowiadał mi, jak jego ojciec wiózł gdzieś niewidomego pasażera. Wyjeżdżali z jakiej bocznej uliczki i mieli skręcić w lewo. Kierowca, patrząc właśnie w tamtą stronę, spytał, jak tam z prawej. Pasażer odparł, że nic nie widzi, więc ojciec kumpla bez zastanowienia wtoczył sie na główną drogę. Na szczęście faktycznie nikt nie jechał z tej prawej. ;)

Mieszkal u nas facet co mial golfa jedynke i nazywal sie Piatek, kiedys jedziemy z kolegami i jeden mowi, patrz to golf Piatka, a drugi mowi ze nie ma golfa piatki , i tak sie troche spierali a my mielismy ubaw :)

To forum na trzezwo jest nie do przyjecia...

Moje edc i to nie żart

To taki rebus ?

praca z ludźmi, maseczka, gumowe rękawiczki, wazelina ......

hmm ? :)

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Tymczasem w Korei Płn.

AsOYA1g.jpg

Edited by brz

post-95072-0-12272500-1584177394_thumb.jpg

Vvv opcje z orange wybieraja w twojej Holandii? :D

Tam zarażenia koronawirusem z czw na piątek wzroslo o blisko 200 osób.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.