Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

Żarty żartami...

Recommended Posts

Odnośnie żartów politycznych  -  cały świat śmieje się z polityki i polityków więc nie wiem dlaczego na naszym forum miało by być inaczej? 

Raczej chodzi o to aby żarty "trzymały" pewien poziom i o to żeby nie wywoływały dyskusji politycznej.  Jeśli tego przypilnujemy to same żarty  chyba są ok :)

received_269689330836824.jpeg.519d929651b7a26439a831dfd9713ba6.jpeg

Pozdrawiam

Roman

Dwóch facetów siedzi w sąsiadujących toaletach, nagle jeden z nich pyta: - Nie ma Pan może papieru toaletowego? - Niestety - u mnie także nie ma. - A może jakąś gazetę lub czasopismo? - Też nie... Zapadła cisza... po chwili pierwszy facet odzywa się ponownie: - A może chociaż sto złotych rozmienić?

7 minut temu, Jacek K. napisał:

@rk7000

Dyskusja polityczna też nie jest niczym złym.

To zależy kto, z kim i gdzie dyskutuje. I kim jest moderator... , prawda  ?

24 minuty temu, Jacek K. napisał:

@rk7000

Dyskusja polityczna też nie jest niczym złym.

Na forum jest.  Żart to żart - nie każdemu się musi podobać ale nie powinien być komentowany.

Odróżnijmy żart od dyskusji, agitacji, przekonywań itd.  

Pozdrawiam

Roman

7 minut temu, rk7000 napisał:

Na forum jest.  Żart to żart - nie każdemu się musi podobać ale nie powinien być komentowany.

Jesteśmy w dziale "Po godzinach > żarty żartami", więc raczej swobodne wypowiedzi, no chyba, że jest jakaś "żelazna dyscyplina" jakiś regulamin ...

1 minutę temu, Jacek K. napisał:

Jesteśmy w dziale "Po godzinach > żarty żartami", więc raczej swobodne wypowiedzi, no chyba, że jest jakaś "żelazna dyscyplina" jakiś regulamin ...

Jest. Nie jesteś za, to jesteś przeciw.

I tej wykładni się trzymajmy - żarty polityczne "tak", dyskusje polityczne "nie"

a na rozluźnienie:
bb3cf5af16bd4c0cb4a736b8b12198ff.jpg
i sam nie wiem - czy to przypadek czy stosunek ziemniaków do obecnej sytuacji;-)

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

22 minuty temu, Watch-er napisał:

Jasne, tylko nieliczni mają przywilej komentowania.

Widzisz problem  - użyj "zgłoś"

15 minut temu, Watch-er napisał:

Jest. Nie jesteś za, to jesteś przeciw.

I nie wprowadzaj innych w błąd - jeśli kliknąłeś, że zapoznałeś się z regulaminem to chyba to tez czytałeś? ;) 

Rozdział III. Zasady funkcjonowania i korzystania z forum.

1. Niedopuszczalne jest prowadzenie na forum dyskusji o charakterze politycznym oraz propagowanie treści politycznych, w tym promowanie jakiejkolwiek opcji politycznej, we wszelkich formach, w szczególności poprzez wypowiedzi na forum oraz treści i linki zamieszczane w sygnaturze lub profilu użytkownika forum. W razie wątpliwości o tym, czy niniejszy punkt regulaminu został naruszony, rozstrzyga Moderator lub Administrator.

Pozdrawiam

Roman

29 minut temu, rk7000 napisał:

Widzisz problem  - użyj "zgłoś"

I nie wprowadzaj innych w błąd - jeśli kliknąłeś, że zapoznałeś się z regulaminem to chyba to tez czytałeś? ;) 

Rozdział III. Zasady funkcjonowania i korzystania z forum.

1. Niedopuszczalne jest prowadzenie na forum dyskusji o charakterze politycznym oraz propagowanie treści politycznych, w tym promowanie jakiejkolwiek opcji politycznej, we wszelkich formach, w szczególności poprzez wypowiedzi na forum oraz treści i linki zamieszczane w sygnaturze lub profilu użytkownika forum. W razie wątpliwości o tym, czy niniejszy punkt regulaminu został naruszony, rozstrzyga Moderator lub Administrator.

1 godzinę temu, rk7000 napisał:

Odnośnie żartów politycznych  -  cały świat śmieje się z polityki i polityków więc nie wiem dlaczego na naszym forum miało by być inaczej? 

Raczej chodzi o to aby żarty "trzymały" pewien poziom i o to żeby nie wywoływały dyskusji politycznej.  Jeśli tego przypilnujemy to same żarty  chyba są ok :)

received_269689330836824.jpeg.519d929651b7a26439a831dfd9713ba6.jpeg

No właśnie...

17 minut temu, Jacek K. napisał:

@rk7000

Fakt, ostry zapis w regulaminie jest. BTW, gdzie go można znaleźć?

3333.thumb.JPG.57bc3a93eb1d8cf63efdd2fae4666094.JPG

Pozdrawiam

Roman

@rk7000

Dziękuję, jakoś nie mogłem znaleźć. Może wygodniej byłoby go umieścić w stopce na dole strony, obok "Polityka prywatności"

Myślę, że admin po zakończeniu prac nad nową wersją forum zajmie się i tym :)  W starej wersji forum  regulamin był w kilku miejscach.

Pozdrawiam

Roman

Godzinę temu, plszcto napisał:

I tej wykładni się trzymajmy - żarty polityczne "tak", dyskusje polityczne "nie"

a na rozluźnienie:

i sam nie wiem - czy to przypadek czy stosunek ziemniaków do obecnej sytuacji;-)

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ale te dwa kartofle do siebie podobne

2 minuty temu, Brzoza2 napisał:

Ale te dwa kartofle do siebie podobne emoji50.pngemoji23.png

Przecież miało nie być komentarzy politycznych :)

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

10 godzin temu, Brzoza2 napisał:

Ale te dwa kartofle do siebie podobne emoji50.pngemoji23.png

Mają jakieś imiona?

Prawda. Ludzie ją lubią, łakną jej są nawet gotowi oddać za nią życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.