Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

Żarty żartami...

Recommended Posts

12 godzin temu, Bugs napisał:

o DPF-ie zapomnieli.

Prawda. Ludzie ją lubią, łakną jej są nawet gotowi oddać za nią życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

No i co, cały czas są równi i równiejsi. 

Jak to się kiedyś mówiło 

Co wolno wojewodzie, to nie tobie....... 

"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia" 

14 minut temu, JASI napisał:

No i co, cały czas są równi i równiejsi. 

Jak to się kiedyś mówiło 

Co wolno wojewodzie, to nie tobie....... 

Kolega może przespał ostatnie powiedzmy 5000 lat? Zawsze byli i będą.  Nihil novi sub sole.

Prawda. Ludzie ją lubią, łakną jej są nawet gotowi oddać za nią życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Niezniszczalny zegarek, mam taki, już piętnaście lat działa, bez wymiany baterii. 

W dniu 17.05.2020 o 11:51, DawPi napisał:

Wasz upór w publikowaniu tych "żartów politycznych" tylko utwierdza mnie w jednym, bardzo smutnym, przekonaniu... :(

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

33 minuty temu, DawPi napisał:

Przede wszystkim pojawiają się żarty z sytuacji a PR3. W piątek, a raczej w sobotę, ta stacja symbolicznie umarła, umierała od dawna ale odejście kolejnych bardzo ważnych dziennikarzy spowodowane haniebną polityczną ingerencją w LP3 to śmierć tej stacji. Może źle się wyraziłem, nie śmierć tylko czasowe zawieszenie nadawania. Wierzę, jestem pewien że niedługo wróci Trójka która była radiem kultowym, opiniotwórczym, najważniejszym dla ludzi oczekujących od radia czegoś więcej niż durnych smsowych konkursów, przeciętnej publicystyki i muzyki co najwyżej średnich lotów. Cieszy mnie fakt że forumowicze komentują to co się stało, widzę że dla wielu z nas los "Trójki" nie jest obojętny. 

36 minut temu, Brzoza2 napisał:

Żarty z polityków to nie polityka .

Też tak uważam.:):P

odkupie-od-ciebie-tego-lokaja_2017-07-09_13-53-17.jpg

15 minut temu, jackm napisał:

Przede wszystkim pojawiają się żarty z sytuacji a PR3. W piątek, a raczej w sobotę, ta stacja symbolicznie umarła, umierała od dawna ale odejście kolejnych bardzo ważnych dziennikarzy spowodowane haniebną polityczną ingerencją w LP3 to śmierć tej stacji. Może źle się wyraziłem, nie śmierć tylko czasowe zawieszenie nadawania. Wierzę, jestem pewien że niedługo wróci Trójka która była radiem kultowym, opiniotwórczym, najważniejszym dla ludzi oczekujących od radia czegoś więcej niż durnych smsowych konkursów, przeciętnej publicystyki i muzyki co najwyżej średnich lotów. Cieszy mnie fakt że forumowicze komentują to co się stało, widzę że dla wielu z nas los "Trójki" nie jest obojętny. 

Moim zdaniem, uzależnienie się od jakiegokolwiek ośrodka propagandy społecznej żle wpływa na dobre samopoczucie. :)

57 minut temu, DawPi napisał:

Mówiąc tak na serio, to moim zdaniem w ostatnim okresie temat jest tematem wyłącznie politycznym i jako taki powinien zostać zamknięty, lub do imentu wypleniona z niego polityka. 

Edited by dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

55 minut temu, desmo napisał:

To jest właśnie przykład szkodliwej cenzury...

żart z polityków ma w naszym kraju długą tradycję spełniania roli wentyla bezpieczeństwa, radzenia sobie z frustracją wywołaną niekomptencją czy niegodziwością ludzi którym wszyscy płacimy. Szczególnie w obecnych czasach lockdowu jest nam wszystkim potrzebny. Ten wątek spełnia rolę terapeutyczną inaczej wszyscy wyszli byśmy na ulicę. Jakoś nie obserwuję tu aktów agresji i karczemnych awantur ( z wyjątkiem jednego zbanowanego frustrata ) 

Nawoływanie do zamykania wątku niczym nie różni się od nadgorliwości dyrektora w sprawie „TRUJKI”.

Bardzo przepraszam za to co napiszę, w tej formie robię to pierwszy raz i mam nadzieję ostatni. 

Moim zdaniem Ty jesteś jedną z nielicznych osób tu piszących która ma (w mojej ocenie) problem z akceptacją zdania odmiennego i z akceptacją argumentacji do zdania odmiennego, widać to bardzo zwłaszcza w kwestiach politycznych i społecznych.

Jeżeli będziesz miał zamiar odpowiedzieć na tego posta to przemyśl i weż pod uwagę to, że każdy człowiek jest inny, każdy człowiek ma inną wrażliwość i każdy człowiek inaczej postrzega otaczający go świat i jako wolni ludzie mamy do tego prawo.

IMO. Na ogół umiarkowana odmienność jest piękna i twórcza.

Poza tym nie sądzę żeby wyplenienie polityki w tym wątku spowodowało wyjście ludzi na ulicę lub znacząco zwiększyło agresję w innych tematach. :)

Edit. W tym co napisałem cenzury nie dostrzegam, bo my wszyscy tu piszący w sposób świadomy zaakceptowaliśmy obowiązujący tu regulamin w którym jest napisane, co wolno a czego nie wolno tu pisać i cytować. 

Edited by dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Teoretycznie masz rację, ale jest jedno ale.. jesteśmy w Polsce, tu nieprzestrzegania regulaminów jest wysysane z mlekiem matki, i jest to spowodowane naszą bardzo długo trwającą sytuacją polityczną z rządami ZSRR. Zawsze było oczywiste, że wszystko co jest z góry narzucone należy lekceważyć, a nawet celowo działać wbrew. 

Po latach nie łatwo się przestawić na myśl, że teraz rządzą nami nasi przyjaciele......... 

:P

58 minut temu, dziadek napisał:

Bardzo przepraszam za to co napiszę, w tej formie robię to pierwszy raz i mam nadzieję ostatni. 

Moim zdaniem Ty jesteś jedną z nielicznych osób tu piszących która ma (w mojej ocenie) problem z akceptacją zdania odmiennego i z akceptacją argumentacji do zdania odmiennego, widać to bardzo zwłaszcza w kwestiach politycznych i społecznych.

Jeżeli będziesz miał zamiar odpowiedzieć na tego posta to przemyśl i weż pod uwagę to, że każdy człowiek jest inny, każdy człowiek ma inną wrażliwość i każdy człowiek inaczej postrzega otaczający go świat i jako wolni ludzie mamy do tego prawo.

IMO. Na ogół umiarkowana odmienność jest piękna i twórcza.

Edit. W tym co napisałem cenzury nie dostrzegam, bo my wszyscy tu piszący w sposób świadomy zaakceptowaliśmy obowiązujący tu regulamin w którym jest napisane, co wolno a czego nie wolno tu pisać i cytować. 

Bardzo proszę.  Gdybym jak piszesz miał problem z akceptacją odmienności to odniósłbym się do innej części Twojego posta z którą się nie zgadzam. Nigdy też nie zgłosiłem posta z powodów politycznych czy światopoglądowych właśnie dlatego że daję sobie i innym tą przestrzeń co niestety nie jest regułą w przypadku różnych strażników jedynie słusznej lini na tym forum.  Nigdy też nie obrażałem nikogo i nie groziłem mu co zdarza się moim adwersarzom. Zamykanie ust wszystkim nie jest wyrazem szacunku dla odmiennych poglądów tylko zwykłą cenzurą.  

Nie znamy się ale czytając Cię przez lata miałem wrażenie że masz raczej swobodny stosunek do systemów, regulacji, instytucji. Znajduję zatem dość zabawnym Twoje selektywne odwołanie się do regulaminu akurat w tej właśnie sprawie.  

Edited by desmo