Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

Żarty żartami...

DawPi

Do wszystkich raportujących graficzną formę polityki - takie coś jest dozwolone. :) Oczywiście z zachowaniem dobrego smaku. Nie można tylko komentować i napędzać spirali...

Message added by DawPi

Recommended Posts

Pewna kobieta była w ciąży z trojaczkami. Dwoma dziewczynkami i jednym chłopcem. Pewnego dnia już z widocznym brzuchem poszła do banku, niestety pech chciał, że tego dnia złodziej napadł na bank. W wyniku szamotaniny z ochroniarzami rabuś wystrzelił 3 razy na wskutek czego, wszystkie kule trafiły w brzuch kobiety, kt?ra cudem przeżyła.

W szpitalu kobieta dowiedziała się, że ciąży nic nie zagraża, niestety kule utkwiły w płodach, a operacja ich usunięcia mogła by zagrozić życiu dzieci. Kobieta postanowiła zostawić wszystko tak jak jest.

Po 16 latach córka z płaczem przychodzi do tej samej kobiety i m?wi:

- Mamo zobacz coś takiego wypadło gdy zrobiłam siusiu, strasznie bolało... Po czym pokazuje pocisk.

- Nie martw się to nic takiego.

Następnie przychodzi druga córka z płaczem i sytuacja się powtarza, a babka zrobiła się trochę zaniepokojona.

W końcu przychodzi syn z lekko zażenowaną miną. Kobieta na to:

- Niech zgadnę, robiłeś siku i coś wyskoczyło?

A syn na to:

- Nie, waliłem g*uchę i zastrzeliłem psa.

:) :) :) :)

Edited by arhol

Na pozór zwykłe zdania w języku polskim po angielsku brzmią co najmniej dziwnie :)

Trzy czarownice oglądają trzy zegarki marki Swatch. Która czarownica ogląda który zegarek?

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watches which Swatch watch?

Małpa z kałaszem mistrzostwo świata :unsure:

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

W pierwszej klasie pani pyta się dzieci:

-Jaki dźwięk wydaje krowa?

Basia podnosi rękę:

-Muuu, proszę pani

-Bardzo dobrze, a jaki dźwięk wydają koty?

-Miau, prosze pani-odpow iada Grzesiek

-Bardzo dobrze Grzesiu. A jaki dźwięk wydają psy?

W tym momencie Jasio podnosi rękę i mówi:

-NA ZIEMIE sk***ysynu , RĘCE NA GŁOWĘ I SZEROKO NOGI!!!

Jeżyk wybrał się z Krecikiem na włam. Wleźli do domku myśliwego, no i po ciemku macają, co warto skroić. Krecik ma większego czuja i znajduje sporo fantów, ale Jeżyk też daje radę. W pewnym momencie Krecik wymacał lufę od fuzji i włożył do środka głowę. Traf chciał, że w tym samym czasie Jeżyk wymacał kolbę. Nie trzeba długo tłumaczyć, że Jeżyk nacisnął spust. Huk, wystrzał. Krecik leży bez głowy na podłodze i trzęsie się w konwulsjac h. Podsuwa się Jeżyk, wymacał trzęsące się ciało Krecika i mówi:

- Ku..a, nie śmiej się, bo ja chyba ogłuchłem.

Edited by krystekomega

Donald Tusk przemawia, chwaląc się osiągnięciami swego rządu i przechodząc od osiągnięcia do osiągnięcia.

- Tuż pod Mszczonowem Platforma Obywatelska doprowadziła do uruchomienia nowej, ekologicznej elektrowni, gdzie, zamiast węgla, pali się torfem - chwali się Tusk.

Głos z sali:

- Ale ja tam byłem, tam nie ma żadnej elektrowni!

Premier niezrażony peroruje dalej:

- Dzięki staraniom Platformy Obywatelskiej, niedaleko Jasła, wybudowaliśmy eksperymentalny odcinek autostrady siedmiopasmowej!

Tenże głos z sali:

- Ale tam k...a nie ma żadnej autostrady!

Nie wytrzymał w końcu Schetyna i wkur...y krzyczy:

- A ty, gościu, zamiast wozić się po Polsce, lepiej byś TVN24 pooglądał!

Andrzej W.

3832-6304f903b03e156cf08a5b8bfa513cad.gif

Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Mina Jacka Nicholsona - bezcenna :P

Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Biegnie facet za odjeżdżającym z peronu pociągiem, macha rękami, krzyczy? W końcu pociąg znika powoli w oddali, zdyszany facet ciężko opada na ławkę. Podchodzi do niego kolejarz:

- Co, spóźnił się pan na pociąg?

- Nie, kuźwa, wyganiałem go z dworca!

:P

Policjanci wezwani na miejsce zdarzenia oglądają ciało kobiety w wieku mocno zaawansowanym.

Ciało znajduje się w ubikacji - z głową w sedesie przytrzaśniętą deską klozetową.

Policjanci postanawiają przepytać gospodarza domu na okoliczność zdarzenia.

- Czy znał pan denatkę?

- Tak, to moja teściowa.

- Mieciu, sprawa jasna, pisz! Przyczyna zgonu: śmiertelne zatrucie Domestosem podczas czyszczenia toalety.

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej