Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

żarty żartami...

Recommended Posts

z10348542xputinimiedwie.jpg

Miedwiediew: Władziu coś taki smutny?

Putin: Kupiłem zegarek za tyle kasy, a u Kaczyńskiego widziałem taki fajny kolorowy i podobno dostał za darmo.

Miedwiediew: Faktycznie daliśmy d... :lol: Pozostaje nam rzucić nasze kobiety, kupić kota i liczyć, że też dostaniemy taki.

Edited by krystekomega

Władimir, dostałem go od Kaczyńskiego, czy to jest prawdziwy Rolex?

Edited by Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Putin: Stanął mi

Miedwiediew: U mnie za 5s

Edited by kaczka

==================

- Władek pokaż no która jest godzina, kupiłem Parnisa podobno super dobry a okazało się , ze badziew jakich mało i nie mogę dojść z nim do ładu ...

- ehgmmm...

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Miedwiediew: Władziu co Ty tam za badziewie na ręce nosisz, zawsze miałeś takie fajne zegarki, a tu jakiś Parnis :)

Putin: Dmitrij, jeszcze mnie nie poje... żeby drugiego Blancpain'a jakiemuś przybłędzie dawać.

Job twaja mać, znowu koronkę urwałem. Do cholery z tymi strefami czasowymi.

Pozdrawiam, Mirek

Pewien wielbiciel boksu na godzinę przed transmisją walki o tytuł zawodowego mistrza świata wszech wag ucieka z pracy. Zahacza o market, kupuje czteropak piwa, bułeczki, boczek, musztardę, ogóreczki... Do walki jeszcze czterdzieści minut! Pędzi do domu, otwiera drzwi, rzuca szybkie dzień dobry żonie, wkłada piwko do zamrażalnika, patrzy na zegarek... Do walki jeszcze piętnaście minut! Szybko kroi bułki i szykuje ulubione kanapki do piwa... Do walki jeszcze dziesięć minut! Kanapki kładzie na talerzu, wyjmuje z lodówki piwo i ze wszystkim udaje się do pokoju, kładzie piwo i kanapki na stole, rozbiera się w biegu, wskakuje w najwygodniejsze spodnie i lekką bawełnianą koszulkę, patrzy na zegarek. Do walki pozostała minuta! Uff! Siada wygodnie przed telewizorem w chwili, gdy rozlega się pierwszy gong. W lewej ręce trzyma otwarte piwko, prawą ręką podnosi do ust ulubioną kanapkę. Bokserzy już w ringu, pierwsza runda... pierwszy cios... nokaut!

Facet zamiera z kanapką przy ustach i piwem w ręce. Nie może wykrztusić słowa, mruga z niedowierzaniem powiekami, patrzy żałośnie na obserwującą go żonę. Ona przygląda mu się z politowaniem, a po dłuższej chwili mówi:

? No i co? Teraz już powinieneś wiedzieć, jak ja czuję się w sypialni...

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Jeśli kogoś irytują tzw. łańcuszki szczęścia:

Jego życie kończy się w straszliwych męczarniach, których nawet on sam nie jest w stanie opisać. Wiesiek choruje na ostrą odmianę egzotycznej choroby zwanej przez specjalistów KAC (K**ewska Abrakadabra Czachy).

Znajomi oraz pani Halinka, sprzątaczka z bloku Wieśka i jednocześnie przyjaciółka rodziny twierdzą, ze w obecnej sytuacji niewiele już można zrobić - Wiesiek jest skazany na śmierć. Pomyśl, jak straszne musi być życie z wyrokiem. A wszystko zaczęło się tak niewinnie na imieninach u szwagra Wieśka, niejakiego Czesława Dz. ...

Ale jest jeszcze szansa! Możemy pomóc Wieśkowi!

Firma WDUPEX S.A. z Rozworowa Podlaskiego, producent czopków przeciwgrzybicznych "Solaris", zgodziła się sponsorować kampanię ratowania Wieśka. Za każde przesłanie tej wiadomości nowej osobie, firma WDUPEX wpłaca na konto Wieśka 2 ruble białoruskie. Uzbieraliśmy już 374764687098176523,5 rubli, co jest równowartością około 26 groszy. Jeżeli uzbieramy 1,50 zł mama Wieśka będzie mogła kupić mu mineralkę w osiedlowym sklepie spożywczym i jej syn będzie uratowany (być może wystarczy nawet na regeneracyjną zupkę chińską). Tak więc nie czekaj! Los Wieśka leży w twoich rękach! W tak łatwy sposób możemy mu pomóc...

To jest łańcuszek SRANIA NA ŁAŃCUSZKI.

Jeśli srasz na łańcuszki szczęścia wyślij ten łańcuszek wszystkim (łącznie ze mną).

Jeśli wyślesz to : 5 osobom- nic się nie stanie, 10 osobom - nic się nie stanie, 15 osobom - też pewnie nic się k**wa nie stanie, 20 osobom - zgadnij co się stanie ... NIC !

Ania nie wysłała łańcuszka i nic się jej nie stało,

Grzesiek wysłał łańcuszek i nic mu się nie stało,

Robert nie wysłał łańcuszka i wp**rdolił się pod tramwaj, ale nie udowodniono, że miało to związek z łańcuszkiem.

SRAMY NA ŁAŃCUSZKI!!!

Edited by Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

z10348542X,Putin-i-Miedwiediew-na-zjezdzie-Jednej-Rosji.jpg

- A jaka dedykacja jest na Twoim?

- "Potockiemu - Lubomirscy"

Edited by Dar

Jeśli kogoś irytują tzw. łańcuszki szczęścia:

Jego życie kończy się w straszliwych męczarniach, których nawet on sam nie jest w stanie opisać. Wiesiek choruje na ostrą odmianę egzotycznej choroby zwanej przez specjalistów KAC (K**ewska Abrakadabra Czachy).

Znajomi oraz pani Halinka, sprzątaczka z bloku Wieśka i jednocześnie przyjaciółka rodziny twierdzą, ze w obecnej sytuacji niewiele już można zrobić - Wiesiek jest skazany na śmierć. Pomyśl, jak straszne musi być życie z wyrokiem. A wszystko zaczęło się tak niewinnie na imieninach u szwagra Wieśka, niejakiego Czesława Dz. ...

Ale jest jeszcze szansa! Możemy pomóc Wieśkowi!

Firma WDUPEX S.A. z Rozworowa Podlaskiego, producent czopków przeciwgrzybicznych "Solaris", zgodziła się sponsorować kampanię ratowania Wieśka. Za każde przesłanie tej wiadomości nowej osobie, firma WDUPEX wpłaca na konto Wieśka 2 ruble białoruskie. Uzbieraliśmy już 374764687098176523,5 rubli, co jest równowartością około 26 groszy. Jeżeli uzbieramy 1,50 zł mama Wieśka będzie mogła kupić mu mineralkę w osiedlowym sklepie spożywczym i jej syn będzie uratowany (być może wystarczy nawet na regeneracyjną zupkę chińską). Tak więc nie czekaj! Los Wieśka leży w twoich rękach! W tak łatwy sposób możemy mu pomóc...

To jest łańcuszek SRANIA NA ŁAŃCUSZKI.

Jeśli srasz na łańcuszki szczęścia wyślij ten łańcuszek wszystkim (łącznie ze mną).

Jeśli wyślesz to : 5 osobom- nic się nie stanie, 10 osobom - nic się nie stanie, 15 osobom - też pewnie nic się k**wa nie stanie, 20 osobom - zgadnij co się stanie ... NIC !

Ania nie wysłała łańcuszka i nic się jej nie stało,

Grzesiek wysłał łańcuszek i nic mu się nie stało,

Robert nie wysłał łańcuszka i wp**rdolił się pod tramwaj, ale nie udowodniono, że miało to związek z łańcuszkiem.

SRAMY NA ŁAŃCUSZKI!!!

Musze przyznac ze swietne :P

zawsze jak ktos mi wysylal takie bzdury na tel czy na jakims portalu tez srałem na to :)

zakonczenie powinno byc jednak takie:

Wyslij go do 5 osob, a spotka Cie namietna noc ! Bozena W. wyslala i wygrala Bogdana, Bogdan W. nie wyslal i urwalo mu... :D:) :)

Edited by dasiek7

" tylko Seiko " Damian

Historia o umierającym Wieśku jest hitem w tym temacie :P

Bardzo mi się też spodobała definicja słowa KAC :D

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

To macie jeszcze jeden łańcuszek ode mnie :P

To jest naprawdę zupełnie odmienny od wszystkich łańcuszek. Nic cię nie kosztuje, a możesz tylko zyskać! Po prostu wyślij go do 9 znajomych...

INSTRUKCJE:

Uśpij swoją żonę (możesz użyć klasycznych środków anestezjologicznych), włóż ją do dużego kartonu, (nie zapomnij o wykonaniu otworów wentylacyjnych) i prześlij ją pocztą do osoby znajdującej się na pierwszym miejscu listy. Wkrótce, twoje nazwisko znajdzie się na pierwszym miejscu listy i otrzymasz pocztą 823542 kobiet. Statystycznie, wśród tych kobiet znajdziesz przynajmniej:

- 0.5 Miss Świata

- 2.5 Modelki

- 463 Dzikie nimfomanki

- 3 234 Ładne nimfomanki

- 20 198 Kobiet mających wielokrotny orgazm

- 40 198 Kobiet biseksualnych.

To daje w sumie 64 294 kobiet bardziej napalonych, mających mniej zahamowań, i atrakcyjniejszych od tej zrzędliwej zołzy, którą wysłałeś. A co najważniejsze, masz gwarancję, że paczka którą wysłałeś nie wróci do ciebie.

NIE PRZERYWAJ TEGO ŁAŃCUSZKA.

Jeden gość, który wysłał tę wiadomość tylko do 5 zamiast do 9 osób otrzymał z powrotem swoją własną paczkę, ciągle w tej samej niemodnej sukni, w jakiej ją wysłał, ciągle miała ten sam atak migreny i oskarżycielski wyraz twarzy. Tego samego dnia, międzynarodowa supermodelka, z którą mieszkał od czasu wysłania swojej starej, przeprowadziła się do jego najlepszego przyjaciela (akurat tego, do którego nie wysłał on łańcuszka). W czasie gdy piszę ten list, gość, który jest o sześć pozycji przede mną otrzymał już 837 kobiet i znalazł się w szpitalu z powodu wyczerpania. Przy drzwiach sali w której leży czekają na niego jeszcze 452 nierozpakowane paczki.

UWIERZ W TEN LIST!

To jest unikalna okazja, by uzyskać całkowicie satysfakcjonujące życie erotyczne. Żadnych drogich kolacji, żadnych długich rozmów o pierdołach (którymi zainteresowane są tylko kobiety). Żadnych zobowiązań, zrzędliwych teściowych i niemiłych niespodzianek w stylu małżeństwa. Nie zwlekaj... prześlij ten list do 9 najlepszych przyjaciół.

P.S. - Jeśli nie masz żony, możesz wysłać odkurzacz; jedna z kobiet, którą ktoś inny wyśle będzie wiedziała jak go użyć.

P.P.S. - Ten list możesz wysłać również do znajomych kobiet, żeby mogły się przygotować na tą wielką przygodę, jaką wkrótce mogą przeżyć.

Guest lester_87

Putin: Stary kupiłem zegarek na bazarze,właśnie przestał działać.

Miedwiediew: Na którym bazarze?

Edited by lester_87

- A jaka dedykacja jest na Twoim?

- "Potockiemu - Lubomirscy"

wygrał! :)

Przepis na kurczaka

Kurczaka bardzo starannie umytego układamy na dnie naczynia, najlepiej szklanego.

Dodajemy goździki, cynamon, skrapiamy cytryną.

Tak przygotowanego kurczaka zalewamy ;

szklanką wina białego,

szklanką wina czerwonego,

dodając 100 ml ginu,

100 ml. koniaku,

200 ml smirnoffa

50 ml białego rumu

150 ml tequili - obowiązkowo!!!!

Potrawy nie musimy nawet poddawać obróbce cieplnej.

Kurczaka wypierda... bo jest zbędny.

Natomiast ..... Sos. Sos jest zaje.. - paluszki lizać!

PS. Kurczak musi być martwy bo inaczej bydle sos wychleje !!!

Po pierwsze - zgadzam się, że to nie jest miejsce na dyskusje polityczne (zwłaszcza przed wyborami),

po drugie - nie oglądałem głośnej rozmowy znanego dziennikarza z szefem głównej partii opozycyjnej,

po trzecie - zapomniałem, jak się wkleja zdjęcia.

Ale gdzieś podleciał mi taki link:

http://www.funny-games.biz/images/pictures/2039-duck-vs-fox.jpg

Może ktoś zmieni go na zdjęcie?

Andrzej W.

Przepis z zycie wziety.

Herbata po Grendlandzku (przesis pochodzi z miejscowosci Sisimiut)

Potrzebna jest kubek, szklanka z grubego szkla, filizanka. Na dno wklada sie monete. Nastepnie naczynie zalewa sie czarna kawa do momentu kiedy niewidac juz monety. Kolejna czynnoscia jest dolewka Sznapsa(40% alk) do poziomu, kiedy znow mozna dostrzec monete na dnie.

Taka miescowa "herbatka po goralsku" :)

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej