Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

żarty żartami...

Recommended Posts

3 godziny temu, 70soul napisał:

Śmiechem żartem, odsprzeda mi ktoś bon?

Nie ta grupa tutaj -> Sprzedam/Poszukuję 🙃

nie spiesz się ....

Pytanie do moderacji.
Sasin dla was to święta krowa a były prezydent to żul alkoholik Dowcip o księdzu pedofilu to dla was polityka

Czy prawdziwe jest przysłowie „Kruk krukowi oka nie wykole”

Brzoza 2, daj spokój bo na kwarantannę pójdziesz tak jak ja😁

Brzoza 2, daj spokój bo na kwarantannę pójdziesz tak jak ja

To niech się ogarną i wymażą ze swoich dowodów imię Kali

Ja też byłem przez tydzień za komentarz o wątpliwej, moim zdaniem, przydatności spółek skarbu państwa. Może kogoś ubodło, bo tam pracuje? 

Edited by paul221

Nie wiem czy do dowcipów to podłączyć.

Przed chwilą o 22:25  jeden z armatorów przysłał mi sms; "czy chciałbym trochę popracować za 25K" (po przeliczeniu).

Jutro zaczyna się weekend i szukają frajera, nawet Rolexa sobie za to nie kupię :lol:

O tej godzinie, hm.

Pewnie te paczki bym woził

X81wUR4QygnKajY1.jpg.fd5ddc023362f2a979175c9bf3e227c7.jpg

Edited by PiotrX

5 minut temu, Szyszkops napisał:

25k za weekend to nie tak znowu źle emoji6.png

Żeby za łykend, kapitalista - krwiopijca za miesiąc chce tyle płacić.:(

I tak mi się nie chce, ale najbardziej bulwersująca jest pora dnia na takie zawracanie gitary.

Nie w tym fachu.

Żeby za łykend, kapitalista - krwiopijca za miesiąc chce tyle płacić.
I tak mi się nie chce, ale najbardziej bulwersująca jest pora dnia na takie zawracanie gitary.

A może w innej strefie czasowej jest i akurat nie ma GMT na łapie ?

1 minutę temu, maariusz napisał:

Mhhh, dalej te 25k za miesiąc to chyba calkiem calkiem.

Widać że w dzień chętnych nie znaleźli, i to nie jest "całkiem, całkiem":(

Nieważne, śmieszne...

2 minuty temu, Szyszkops napisał:

Nie w tym fachu.

A może w innej strefie czasowej jest i akurat nie ma GMT na łapie emoji6.png?

Jedyne rozsądne wytłumaczenie :)

12 minut temu, PiotrX napisał:

Żeby za łykend, kapitalista - krwiopijca za miesiąc chce tyle płacić.:(

To powiedz mu bez owijania w bawełnę, co o nim myślisz ;)

3 minuty temu, mario1971 napisał:

To powiedz mu bez owijania w bawełnę, co o nim myślisz ;)

Dobre, dobre:wub:

Wiesz że teraz podpadłeś. Choć to Tuwim, ale nie zgodny z liną polityczną i jak zwykle ktoś to weźmie do siebie i będzie bum :(

5 minut temu, PiotrX napisał:

Dobre, dobre:wub:

Wiesz że teraz podpadłeś. Choć to Tuwim, ale nie zgodny z liną polityczną i jak zwykle ktoś to weźmie do siebie i będzie bum :(

Piotrucha, nieeeeee chcę tutaj żadnej awantury, ale niezgodny można interpretować jako rozbieżny. Twój nie zgodny jest bardziej wyluzowany, przez to wręcz spolegliwy.

Należy każdego dnia posłuchać krótkiej pieśni, przeczytać dobry wiersz, zobaczyć wspaniały obraz i - jeśli byłoby to możliwe - wypowiedzieć kilka rozsądnych słów.

Dzisiaj jesteś spełniony... :lol:

2 minuty temu, mario1971 napisał:

Piotrucha, nieeeeee chcę tutaj żadnej awantury, ale niezgodny można interpretować jako rozbieżny. Twój nie zgodny jest bardziej wyluzowany, przez to wręcz spolegliwy.

Należy każdego dnia posłuchać krótkiej pieśni, przeczytać dobry wiersz, zobaczyć wspaniały obraz i - jeśli byłoby to możliwe - wypowiedzieć kilka rozsądnych słów.

Dzisiaj jesteś spełniony... :lol:

Mario, ja jestem chłopo - robotnik, a Ty mi tutaj o wierszach pier**lisz :D

8 godzin temu, PiotrX napisał:

Mario, ja jestem chłopo - robotnik, a Ty mi tutaj o wierszach pier**lisz :D

To taki, co w gumiakach do Lamborghini wsiada? ;)

A ja uważam, że poziom zarobków, czy to niski, czy wysoki, to chyba nie jest żaden powód do wstydu.

Opisana sytuacja to tak jakby komuś kto zarabia te 1800 miesięcznie zaproponować nagle, że może będzie to samo robił za 900 - trochę śmieszne, trochę straszne.

Może czas przestać myśleć, że jak ktoś zarabia więcej, niż mediana, to złodziej, oszust i powinien się wstydzić?

Zgadzam się z Pawłem w całej rozciągłości. Można było napisać, że ktoś zaproponował połowę stawki i nie zagłębiać się w konkretną sumę. Sorry, ale taki wpis zakrawa jednak na próbę chwalenia się, ile to się zarabia i jaką się ma pozycję. Nie twierdzę, że autor taki właśnie miał zamiar, ale tak to wyszło i jest nieeleganckie. 

Tak, czy inaczej, proponuję zejść już z tematu, bo z żartami ma to niewiele wspólnego ;) 

33 minuty temu, Szyszkops napisał:

A ja uważam, że poziom zarobków, czy to niski, czy wysoki, to chyba nie jest żaden powód do wstydu.

Opisana sytuacja to tak jakby komuś kto zarabia te 1800 miesięcznie zaproponować nagle, że może będzie to samo robił za 900 - trochę śmieszne, trochę straszne.

Może czas przestać myśleć, że jak ktoś zarabia więcej, niż mediana, to złodziej, oszust i powinien się wstydzić?

Odnosząc się do ostatniego zdania - nikt nic takiego nie sugerował więc w kontekście tej rozmowy nietrafiona sugestia. 

Nikt też nie napisał że jakiekolwiek zarobki to powód do wstydu. 

Chodzi o kontekst - jakby ta wypowiedź była w temacie o zarobkach w tej branży to myślę że nikt się nad nią nie zatrzymał, tak jak ja nie z gruchy ni z pietruchy bym tu napisał że ktoś mi zaproponował 500pln za wykonanie paska z aligatora i jakie to śmieszne 🤣 ... 

Edited by eye_lip

22 minuty temu, eye_lip napisał:

Odnosząc się do ostatniego zdania - nikt nic takiego nie sugerował więc w kontekście tej rozmowy nietrafiona sugestia. 

Nikt też nie napisał że jakiekolwiek zarobki to powód do wstydu. 

Chodzi o kontekst - jakby ta wypowiedź była w temacie o zarobkach w tej branży to myślę że nikt się nad nią nie zatrzymał, tak jak ja nie z gruchy ni z pietruchy bym tu napisał że ktoś mi zaproponował 500pln za wykonanie paska z aligatora i jakie to śmieszne 🤣 ... 

Co było sugerowane, to wie tylko sugerujący ;)  Możliwe, że nadinterpretuję, ale do szału doprowadza mnie dość powszechne u nas przekonanie, że posiadanie pieniędzy, to coś niemoralnego. 

PS

Aligator po ile chodzi ;)?

Edited by Szyszkops