Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

Żarty żartami...

DawPi

Do wszystkich raportujących graficzną formę polityki - takie coś jest dozwolone. :) Oczywiście z zachowaniem dobrego smaku. Nie można tylko komentować i napędzać spirali...

Message added by DawPi

Recommended Posts

W dniu 1.11.2020 o 22:37, fibo napisał:

No wtedy wszystko było bardzo smaczne...😁

Pewnie tak. Ale Krakusa też pamiętam jako coś ekstra. Wakacje, namiot, okropna wódka Bałtyk i ktoś przynosi Krakusa, o którym wszyscy mają niesamowicie dobre mniemanie. Może przez to smakował lepiej, jakoś taki był słodszy i miękki. Choć ze względu na upływ czasu, te wrażenia smakowe mogą być wytworem wyobraźni.

W dniu 1.11.2020 o 23:56, Pit83 napisał:

Nie ma głupich pytań - są tylko głupie odpowiedzi😉

Geniusz muzycznego rozpoznania. 😄

Edited by krajcarek

W dniu 2.11.2020 o 11:18, mkl1 napisał:

Jak szybko przeprowadzic przewód z dachu samochodu do kabiny :)

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/10/9bJOuz9lpj6ZHqxchNn4dWF9rppfLiTb.mp4

Mądry strzelałby od środka ale to amerykanie...

Prawda. Ludzie ją lubią, łakną jej są nawet gotowi oddać za nią życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

@Lincoln Six Echo możesz wyjaśnić o co chodzi? Sorry, ale jakoś ni cholery nie mogę się dopatrzeć w tym niczego śmiesznego. Jakaś dzida, pewnie znana, siedzi w białym sierściuchu i... Myślałem już, że wic tkwi w jakimś szczególe, nawet palce u ręki jej policzyłem i się zgadza. Zęby też bez widocznych ubytków. Poza tym, że znaki interpunkcyjne stawia jak pipa ostatnia, nie widzę nic.

3 minuty temu, renqien napisał:

@Lincoln Six Echo możesz wyjaśnić o co chodzi? Sorry, ale jakoś ni cholery nie mogę się dopatrzeć w tym niczego śmiesznego. Jakaś dzida, pewnie znana, siedzi w białym sierściuchu i... Myślałem już, że wic tkwi w jakimś szczególe, nawet palce u ręki jej policzyłem i się zgadza. Zęby też bez widocznych ubytków. Poza tym, że znaki interpunkcyjne stawia jak pipa ostatnia, nie widzę nic.

Pani influłęserka wykorzystała okazję pt. "Piekło kobiet" do zareklamowania firemki, od której dostała płaszczyk. To takie smutne, że aż śmieszne.  ;)

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Aaa... no widzisz, ja nawet nie znam człowieka. Chociaż nie powiem, powierzchowność ma taką trochę trafiającą w mój gust, ale obawiam się tego influcośtam, bo nie wiem, czy to nie boli, a ja raczej w tych sprawach to wolę tak normalnie, po bożemu :D 

Influenza się to nazywa zagranico. Gorący temat ostatnio. ;)

Eeee, to jak się gdzieś szwęda po zagranicach, to nie... przywlecze jakieś choróbsko i będzie trzeba się leczyć. Ja to się boję teraz do Grójca pojechać, a co mówić gdzieś dalej.

Nie, no to ja też mam, stać mnie, ale na "takie strony" nie wchodzę, dlatego taki niezorientowany jestem ;) 

Też nie śledzę tych stron i już myślałem, że się pogubiłem... 

Influenza to grypa, a tu chyba chodzi o influencera lub influencerkę... 

Pozdrawiam Jacek 

"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia" 

Godzinę temu, Lincoln Six Echo napisał:

"Takie strony" to np. WP.PL, Onet albo, powiedzmy, Interia?

Ja tam nie wchodzę. :)

Godzinę temu, JASI napisał:

Influenza to grypa, a tu chyba chodzi o influencera lub influencerkę... 

Tak, influenza to grypa, a tu chodzi o influencerkę. Ehhhh... Pucharek za zajęcie pierwszego miejsca wręczyć?

1 godzinę temu, brz napisał:

Pucharek za zajęcie pierwszego miejsca wręczyć?

Hmm... No właściwie czemu nie, ale zależy z jaką zawartością... 

Ja poproszę mus cytrynowy na bazie alkoholu. 😁

Pozdrawiam Jacek 

"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia" 

1 godzinę temu, brz napisał:

Ja tam nie wchodzę.

Obawiam się, że to bez znaczenia. ;) Obiektywnie rzecz biorąc, są to czołowe portale informacyjne online.

Godzinę temu, paul221 napisał:

😃

W naszym cudownym kraju pelargonii i malwy ;), obowiązuje raczej: "Nie myślę, a i tak jestem!"  :D

Edited by Lincoln Six Echo

23 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał:

Obawiam się, że to bez znaczenia. ;) Obiektywnie rzecz biorąc, są to czołowe portale informacyjne online.

Czołowe do może być zderzenie. I tu dla własnego bezpieczeństwa, nieodzowny jest profesjonalny kask :lol:

Dla Xiaomi M365 mała żółta kaczka kształt róg dzieci dorosłych rowerów lekka gumowa kaczka zabawka

Nie ma nic bardziej żałosnego od niespełnionych marzeń.

2 minuty temu, mario1971 napisał:

Czołowe do może być zderzenie. I tu dla własnego bezpieczeństwa, nieodzowny jest profesjonalny kask :lol:

Podoba mi się arbitralność Twoich wypowiedzi - zwłaszcza w kwestiach językowych, Musisz być prawdziwym Tamerlanem biznesu spożywczego. ;)

14 minut temu, Lincoln Six Echo napisał:

Podoba mi się arbitralność Twoich wypowiedzi - zwłaszcza w kwestiach językowych, Musisz być prawdziwym Tamerlanem biznesu spożywczego. ;)

Sam nie wiem, czy tym porównaniem chciałeś mnie obrazić, czy odwrotnie - połechtać moje ego :)

Znając jednak Twój faryzejski język, jakim się tutaj posługujesz podejrzewam, że raczej zniewagę mojego oblicza miałeś na myśli ;)  

Nie odpowiadaj teraz, bo wsiadam właśnie do samochodu, a czytanie na telefonie w trakcie jazdy bywa niebezpieczne.

Edited by mario1971

Nie ma nic bardziej żałosnego od niespełnionych marzeń.