Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

żarty żartami...

Recommended Posts

10 godzin temu, paul221 napisał:

Pomysłowy Dobromir😃

I zastosował atestowany "zamek" - w razie włamania ubezpieczyciel nie powinien się przyczepić 😁

Moje pokolenie nawet nie wiedziało, co to jest worek na śmieci. Śmieci wynosiło się w wiaderku. Ale miało pokrywy od skrzynek na mięso, których teraźniejsze pokolenie już nie zna. Trzeba było mieć odwagę, żeby zakosić takie coś ze sklepu, albo dużo kapsli z kolarzami, żeby wymienić się z odważnym, który zakosił dwie i miał jedną na zbyciu.

3 minuty temu, renqien napisał:

Moje pokolenie nawet nie wiedziało, co to jest worek na śmieci. Śmieci wynosiło się w wiaderku. Ale miało pokrywy od skrzynek na mięso, których teraźniejsze pokolenie już nie zna. Trzeba było mieć odwagę, żeby zakosić takie coś ze sklepu, albo dużo kapsli z kolarzami, żeby wymienić się z odważnym, który zakosił dwie i miał jedną na zbyciu.

My mieliśmy worki po saletrze i słomę ;)

Ale ja się na wsi wychowałem.

Podobno worki były lepsze, ale nie miałem możliwości spróbować. Nawet nie ze względu na deficyt worków, co na brak słomy :D 

31 minut temu, renqien napisał:

Podobno worki były lepsze, ale nie miałem możliwości spróbować. Nawet nie ze względu na deficyt worków, co na brak słomy :D 

Ja ostatnio skręcałem taczkę i tak patrząc na nią zanim przykręciłem jej rączki i koło to byłaby idealna na zjeżdżanie, dokładnie taka jak na zdjęciu :D

575247_1.jpg

Kiedyś pod sklepami z mięsem były takie białe plastikowe pojemniki.My sobie pożyczali te dekle na wieczne oddanie i na tym zjeżdzali.Było szybciej jak na sankach i to jeszcze z karuzelą😀

I  na dodatek kaski , ochraniacze nie były raczej wymagane... :)

A jak ktos sie wyp#@%lił to był raczej smiech wokół a nie wzywanie Milicji czy pogotowia i oskarżanie rodziców za zaniechanie opieki

Pozdrawiam Mirek

Kolega miał zrobione "sanki" z blatu od taboretu i starych płóz od łyżew... Na ubitym śniegu, a zwłaszcza na lodzie były niesamowite..

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka

Godzinę temu, mkl1 napisał:

I  na dodatek kaski , ochraniacze nie były raczej wymagane... :)

A jak ktos sie wyp#@%lił to był raczej smiech wokół a nie wzywanie Milicji czy pogotowia i oskarżanie rodziców za zaniechanie opieki

Proszę was, tylko nie wchodźcie w tematy w stylu: a za moich czasów to się robiło to i to i przeżyliśmy, jak tysiące krążących po różnych platformach slajdów jak to dzisiejsza młodzież to są łajzy w stosunku do nas, kiedy młodzi byliśmy. Jak ja byłem młody, to się jeżdziło na motocyklach bez kasku i pasów w samochodach, bo po co zapinać. Rozumiem, że do tego też chcemy wrócić? Dobrych kilkanaście lat temu pamiętam dyskusję, jak to moi rodzice mówili o ciężkich warunkach pracy kiedy oni byli młodzi wobec tego co miało miejsce w latach 90-tych. Na to wtrącił się wujek-staruszek, który powiedział żeby nawet nie próbowali mówić że im ciężko bo on przed wojną musiał wstawać o 4 nad ranem, żeby przejść dobre 5 czy 6 km do kopani na piechotę. BTW, to my jesteśmy rodzicami obecnego pokolenia, więc kto ponosi odpowiedzialność za takie a nie inne jego zachowania🤪?

Edited by beniowski