Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

Żarty żartami...

Recommended Posts

8 godzin temu, 70soul napisał:

chciałbym się pośmiać ale nie mogę,

To z tego pękniesz ze śmiechu🤣

Pierwsze mecze reprezentacji które pamiętam to MŚ w 74r , i zamiast przestać oglądać w 82 , to oglądam do dziś i czekam na powtórkę.

1 godzinę temu, andrzejp1242 napisał:

Pierwsze mecze reprezentacji które pamiętam to MŚ w 74r , i zamiast przestać oglądać w 82 , to oglądam do dziś i czekam na powtórkę.

Tylko dlaczego, skoro wtedy tacy dobrzy byliśmy, nigdy nie awansowaliśmy do mistrzostw Europy? Może dlatego że wtedy w ME grało bodajże 10-12 drużyn i to pokazywało która reprezentacja jest naprawdę dobra? Nie umniejszam sukcesów tamtej drużyny, ale z tymi ME czegoś mi brakuje do tego by ich określić naprawdę dobrymi.

22 minuty temu, beniowski napisał:

Tylko dlaczego, skoro wtedy tacy dobrzy byliśmy, nigdy nie awansowaliśmy do mistrzostw Europy? Może dlatego że wtedy w ME grało bodajże 10-12 drużyn i to pokazywało która reprezentacja jest naprawdę dobra? Nie umniejszam sukcesów tamtej drużyny, ale z tymi ME czegoś mi brakuje do tego by ich określić naprawdę dobrymi.

Wtedy w ME grało tylko 8 drużyn. Państw w Europie też było wtedy jakoś o połowę mniej 😁 i nie można było trafić w eliminacjach na Litwę, Łotwę, Estonię, BiH, Macedonię, Białoruś oraz Gibraltar. Chociaż na Ukrainę albo Serbię i Chorwację osobno też nie 😁.

11 godzin temu, 70soul napisał:

👆 kto pamięta jaka to gra ?

Oj pamiętam jak ciąłem w to na kompie klasy 268 z dyskietek 5.25" :)

11 godzin temu, 70soul napisał:

kto pamięta jaka to gra ?

Tak, tak ta oszałamiająca, super realna grafika :D

1 godzinę temu, Perpetuum Mobile napisał:

Wtedy w ME grało tylko 8 drużyn. Państw w Europie też było wtedy jakoś o połowę mniej 😁 i nie można było trafić w eliminacjach na Litwę, Łotwę, Estonię, BiH, Macedonię, Białoruś oraz Gibraltar. Chociaż na Ukrainę albo Serbię i Chorwację osobno też nie 😁.

No właśnie o tym pisałem - tacy dobrzy, ale na ME nie zagrali.

4 godziny temu, andrzejp1242 napisał:

O panie... wykazuje niezrozumienie level hard. Z imienia i nazwiska potrafię wymienić 4 piłkarzy a trzech z nich rozpoznam ze zdjęcia.

Jednak szanuję za cierpliwość, mógłbyś być mentorem dla nie jednego Chińczyka albo mnicha buddyjskiego 😉 
By było jasne, WF-em nigdy pokłócony nie byłem ale wolałem deskorolkę po szkole. 

Dziś dalej lubię deskę a w czasach pandemicznych  korzystam z comiesięcznej gali KSW! (Najbliższa 30stego)

4FB981E8-7AE4-444E-9FF7-1F41418442BE.thumb.jpeg.296dc9dfdc4a47417cb139b7fcc5d0ab.jpeg

Edited by 70soul

Wu Yongning też się wspinał na wieżowce... dla mnie to głupota. Nie wydaje mi się, żeby do "żartów..." się nadawało 😕 

Już taki jeden człowiek pająk z Chin też chciał poczuć adrenalinę i mu się rączki obśliznęły. No ale wiadomo, z zabezpieczeniami się nie liczy ;)

Filmu z jego "odlotem" nie będę zamieszczał, bo jest mało śmieszny.

P.s.

renqien mnie uprzedził, o tym samym przypadku mowa

Edited by Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

20 minut temu, GPOWER napisał:

temat mocno średni,BNT ten to dopiero wspina się  po Warszawie ,polecam

Oczywiście znam BNT, jednak gościu co dałem ma całkiem inny „kontent”. Na przykład jeździł na dachu autobusu (Londyn) czy pociągu (w Niemczech 

), głównie wspina się na dachy drapaczy tak by nie zwracać na siebie uwagi. Był tez w jednym z moich ulubionych wieżowców One Canada Square. Często gania go ochrona i jest adrenalina. Filmy publikuje ze opóźnieniem i unika uwagi podczas kręcenia. 

23 godziny temu, beniowski napisał:

No właśnie o tym pisałem - tacy dobrzy, ale na ME nie zagrali.

W eliminacjach do ME 1972 Polska przegrała kwalifikacje z RFN, która to drużyna, przypomnę delikatnie, zdobyła mistrzostwo świata 2 lata później. Wyglądały tamte eliminacje tak:

Polska - Albania 3:0; RFN - Turcja 1:1; Turcja - Albania 2:1; Albania - RFN 0:1; Turcja - RFN 0:3; Albania - Polska 1:1; RFN - Albania 2:0; Polska - Turcja 5:1; Polska - RFN 1:3; Albania - Turcja 3:0; RFN - Polska 0:0; Turcja - Polska 1:0

1.RFN 6 10 10:2
2.Polska 6 6 10:6
3.Turcja 6 5 5:13
4.Albania 6 3 5:9

Awans: RFN

Czyli wiochy nie było żadnej, a dwa lata później było trzecie miejsce na MŚ, po wiadomym półfinale z... RFN.  ;)

W eliminacjach do ME w 1976 wyglądało to z kolei tak:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_Europy_w_Piłce_Nożnej_1976_(eliminacje)#Grupa_5

W 1978 na MŚ w Argentynie zajęliśmy "fatalne" piąte miejsce...  ;)

W eliminacjach do ME w 1980 wyglądało to tak:

http://www.hppn.pl/reprezentacja/turnieje/mistrzostwa-europy/21,eliminacje-ME-Wlochy-1980

Jak wiadomo, w 1982 na MŚ zajęliśmy trzecie miejsce...  ;)

Reasumując, jak się tak przyjrzeć wynikom eliminacji do ME w latach świetności polskiej piłki, czyli między 1972 a 1982, to (paradoksalnie) pomimo, iż nie było awansów do ME, to można pół żartem powiedzieć, że wtedy lepiej odpadaliśmy niż później graliśmy w finałach po awansie.  ;)

Sorry za przydługi "off".  :)

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Guest Kwiatek

Sucharek na dziś:

- Kto najlepiej Ci powie o sukcesie zdobycia K2 zimą?
- SzerPowie...

Teraz, Lincoln Six Echo napisał:

https://scontent.fpoz5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/26992101_10156128873147052_4096595265278700486_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=hFV2nytjfEIAX-tpovJ&_nc_ht=scontent.fpoz5-1.fna&oh=be9f60f28ce2e1e1eca106b5b116e70e&oe=602D1383

Kobieta nie prosi byś coś zrobił. Ona oczekuje, że sam zgadniesz....potem się dziwi.

zart4.jpg