Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

Żarty żartami...

DawPi

Do wszystkich raportujących graficzną formę polityki - takie coś jest dozwolone. :) Oczywiście z zachowaniem dobrego smaku. Nie można tylko komentować i napędzać spirali...

Message added by DawPi

Recommended Posts

W dniu 21.01.2021 o 16:17, Szymon. napisał:

Podziwiam śmiałość i pewność z jaką ludzie robią założenia na których potem opierają wypowiedź :D

Nie miałem Pegasusa, 286 był kolegi (i na to i to bym się tak nie upierał ;) ) i u niego grałem w Prince-a. Swojego PC miałem później i był to Pentium pierwszej generacji i też pamiętam wszystkie jego parametry do dzis  );). I to było jeszcze przed istnieniem terminu GPU, który raczysz pamiętać ze swojego PC.

Serio? W przyszłości postaram się jeszcze więcej emotikon wrzucać albo bezpośrednio oznaczać <ironia> treść </ironia>? 😛 

Godzinę temu, memento mori napisał:

Taką grafikę powinni otrzymywać nowi użytkownicy w mailu powitalnym po rejestracji w Klubie 😄

spacer.png

Nie wiem ile zarabiacie ale jakby u mnie rozchodziło się o polowe wypłaty to nie było by z tym problemu🙄

Godzinę temu, maritimeeng napisał:

D60C3596-6EE2-4673-94E3-98D0B9D415E5.jpeg

Walka przebiegała z przewagą Conora, jednak w tym sporcie chwila nieuwagi i niezła seria leci.  Wcale mi go nie szkoda (chociaż wyjątkowo podszedł z szacunkiem na konferencjach do przeciwnika) od walki z Khabibem gdy nakręcał mocno ludzi a chwilę po przegranej powiedział „It’s only biznes” przestałem mu kibicować.

Edited by 70soul

3 godziny temu, maritimeeng napisał:

Radzieccy naukowcy już dawno temu udowodnili, że aby podróżować w czasie w przyszłość wystarczy... poczekać 😀

Edited by memento mori

Kiedyś obiło mi się o uszy takie cuś. Na zaczepne pytanie  "Pan nie wie, kto ja jestem" odpowiadamy: "Skoro nie wiem kto Pan jesteś, to znaczy, że jesteś Pan nikim".

Prawda. Ludzie ją lubią, łakną jej są nawet gotowi oddać za nią życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.