Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
radekglaz

NASZE POLJOTY CHRONO 3133

Rekomendowane odpowiedzi

Mała aktualizacja kolekcji, większość dostała nowe koperty z przyciskami a niektóre nowe szkła   :rolleyes:

Kurcze, muszę jakieś pudełko załatwić bo nie mam w czym trzymać  ;)

post-60538-0-67299400-1405707175_thumb.jpg

Edytowane przez Rekiniasty

"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja kolekcji, większość dostała nowe koperty z przyciskami a niektóre nowe szkła   :rolleyes:

Kurcze, muszę jakieś pudełko załatwić bo nie mam w czym trzymać  ;)

Kolego Rekiniasty, gdzie kupujesz koperty do chrono?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Rekiniasty, gdzie kupujesz koperty do chrono?

 

Trzeba szukać w sieci, ale części do 3133 to głównie na Ukrainie są.


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna kolekcja!

 

A zostało Ci może jeszcze jakieś jedno szkiełko? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zestaw na cały tydzień ;).


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna kolekcja!

 

A zostało Ci może jeszcze jakieś jedno szkiełko? :)

Jak bardzo potrzebujesz szkiełka to coś wymyślę, ale już wykopuj słoik z kosztownościami bo tanio nie będzie  :D


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba szukać w sieci, ale części do 3133 to głównie na Ukrainie są.

Kolego Rekiniasty,jedna kopertę kupiłem okazyjnie w sieci (4357373111),jest jeszcze jedna do kupienia,kupiłbym, ale niestety słoiczek z kosztownosciami jest prawie pusty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawców tematu. Dostałem propozycje kupna takiego chrono. Były takie czy to jakiś składak?

 

post-27093-0-09927900-1407530461_thumb.jpg

post-27093-0-49611500-1407530462_thumb.jpg


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Może go wystawię w konkursie frankenów...


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Może go wystawię w konkursie frankenów...

Wszystko kwestią ceny, jak przyzwoita to bym brał na części, nawet dałoby się z niego zrobić normalny ale dostanie oryginalnej tarczy graniczy z cudem, a i wskazówki też nie leżą na chodniku a się rozglądam  ;)

Edytowane przez Rekiniasty

"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

    znalazłem Poljota w dobrym stanie i chciałbym się czegoś o nim dowiedzieć, jeśli można prosić ;)
Chodzi bez zarzutu, szkiełko nie ma najmniejszej rysy i klekocze przy poruszaniu, więc chyba sam się nakręca.
 

post-66241-0-01250000-1408471719_thumb.jpg

post-66241-0-47224900-1408471725_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

    znalazłem Poljota w dobrym stanie i chciałbym się czegoś o nim dowiedzieć, jeśli można prosić ;)

Chodzi bez zarzutu, szkiełko nie ma najmniejszej rysy i klekocze przy poruszaniu, więc chyba sam się nakręca.

 

Dowiedzieć się możesz na ten czas że to nie jest Poljot chronograf 3133 któremu to ten dział jest poświęcony  ;)

Koperta pozłacana, mechanizm z naciągiem automatycznym prawdopodobnie taki oto:

http://www.ranfft.de/cgi-bin/bidfun-db.cgi?10&ranfft&0&2uswk&Poljot_2415

Resztę może koledzy dopowiedzą.


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, był to przypomne temat poświęcony zliczaniu naszych poljotów 3133 które posiadają użytkownicy forum, pozniej temat sie niechcacy troche przekształcil w dział techniczny o tyle ok ze o poljotach chrono a za niedługo ,,koledzy,, będą się pytać w tym dziale jakie skarpetki założyć do sandałów... ludzie opamiętajcie sie troche, proponowałbym przywrócić temat do dawnych jego czasów świetności kiedy to wstawiało się zdjecie POLJOTA CHRONO NA MECH. 3133 i podpisywało numerkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzisiaj widziałem na bazarku Poljota 3133 F1 Ferrari z niebieską tarczą i paskiem, szukałem tego modelu w necie, ale nie mogę go  znaleźć.

Zegarek wyglądał autentycznie, tu moje pytanie dla znawców modelu, czy były takie zegarki? szkoda że zdjęcia nie zrobiłem :P

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mnóstwo noworuskich tarcz "kolekcjonerskich" 3133, tak żeby każdy mógł sobie wybrać coś do zbierania. :wacko: Wśród nich wiele z logo marek samochodowych.

 

1213283d1378471266-new-arrival-russian-m

 

Zdjęcie zapożyczone z sieci.

Edytowane przez sowa2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mnóstwo noworuskich tarcz "kolekcjonerskich" 3133, tak żeby każdy mógł sobie wybrać coś do zbierania. :wacko: Wśród nich wiele z logo marek samochodowych.

 

1213283d1378471266-new-arrival-russian-m

 

Zdjęcie zapożyczone z sieci.

 

Dzięki sowa2 :-)

 

Dokładnie taki sam widziałem z nr. 140 w dobrym stanie był, ale nie wiem czy warto? czy jest to rzadki model? no i w garażu ferrari nie mam :D więc lipa ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytałeś o jego rzadkość, co oznacza że myślisz o nim bardziej w kategoriach kolekcjonerskich lub lokaty kapitału niż użytkowych. Lokata kapitału raczej słaba, kolekcjonersko też nie reprezentuje sobą zbyt wiele. Raczej nie są to poszukiwane modele, gdyż obecnie produkuje się tego całe mnóstwo, w setkach czy tysiącach odmian, a jednocześnie wartość historyczna jest (przynajmniej na razie) znikoma.

 

Czy warto go kupić, musisz odpowiedzieć sobie sam  :) Jeżeli jego posiadanie sprawi Tobie radość a cena nie spowoduje wyrzutów sumienia to jak najbardziej tak. Kolekcjonerstwo wymyka się obiektywnej ocenie, różni ludzie na co innego zwracają uwagę. Jeden lubi noworuski i wybiera sobie do kolekcji co podoba się wizualnie, ktoś inny poluje na Okeana z lat siedemdziesiątych z określonym zestawem kół zębatych w środku. :-) A często jeden kolekcjoner drugiego nie zrozumie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednoznacznie to sprawa gustu. Jak dla mnie wygląda to strasznie, bez żadnego charakteru. Taki "odpust"


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie kolegów,właśnie zostałem szczęśliwym posiadaczem nowego prawie szturmana 3133 bajerka, tarcza fiolecik taki mało spotykana, stan oceniam na wzór.pozdrowionka zdięcie potem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.