Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
radekglaz

NASZE POLJOTY CHRONO 3133

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Yakovlev

A co myślicie o tej wskazówce sekundowej, były takie?

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby w tym opracowaniu jest jeden z taką wskazówką, z początku lat 80. W sumie pokrywałoby się to z logiem, no ale kto to wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz pod tym z sekundówką z kropką

post-77725-0-66554400-1506382017.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki i też nie wiem co myśleć, ale raczej do wymiany bo i sekundowa kombinowana:

 

post-49869-0-65262300-1506403690_thumb.jpg

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

A ja mam taki i też nie wiem co myśleć, ale raczej do wymiany bo i sekundowa kombinowana:

Ten się znowu chwali.  :P  Mówiłem, przepraszam, pisałam Ci że masz dżender ring.   :D   :D   :D

Edytowane przez Rafał75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Panowie, to są pewnie poljotowskie wskazówki sekundowe bo tuleje pasują... ale nie od chrono ;)


A o wiarygodności informacji z polmaxa pisałem powyżej i wcześniej wielokrotnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej wskazówki sekundowej w przypadku mojej to miałem olśnienie ,przegladałem swoje zegary i zauważyłem że taką samą ma orient sk duży z różową tarczą. Normalnie szok o co tu chodzi

post-77725-0-76401900-1506461927_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Powinny być takie jak niżej.

Klasyczne i "samolocik". Samolocik był chyba w 3 różnych wersjach w zależności od lat.

 

 

post-31759-0-01214200-1506462101_thumb.jpg

post-31759-0-97438600-1506462107_thumb.jpg

post-31759-0-86409200-1506462120_thumb.jpg

post-31759-0-58818700-1506462125_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wyraźnie jest napisane ,że wskazówka w tym zegarku jest podmieniona

 

 

Zaraz pod tym z sekundówką z kropką

An early '80s aviator model sporting a replaced chrono second hand and crystal, a repaired second and chrono minute hand, and the original older date ring:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero teraz zostalo uszyte ubranko (nick555) i mozna sie pochwali Szturmanem w 'rajdowej kozie' ; )

 

kozarally.jpg


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki : ) ale gratki naleza sie nick555

wahalem sie bo po glowie 'chodzil' mi Di-Modell ale czarny kolor jakos slabo pasowal do tarczy w szarosciach

inne zdjecie paska w topicu nick555 KLIK KLIK

Edytowane przez neclocus

Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzór  ;) a ja szukam wskazówek do mojego, ale pewnie marne szanse -_-

A ja szkła oryginalnego - może być porysowane do polerki byle w normalnej cenie i bez spękań ani mikro spękań 

Nie masz z jakiegoś trupa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja szkła oryginalnego - może być porysowane do polerki byle w normalnej cenie i bez spękań ani mikro spękań 

Nie masz z jakiegoś trupa?

Nie mam Paweł,  tylko w zegarku, ale na szczęście całe jest ^_^ ale tak w ramach przypomnienia, to powiem,  że to co ty masz, to aż tak pewnie nie odbiega od oryginału. Bo akurat w tym modelu, powinno być półokrągłe .Czyli na 31659 ;)

post-77386-0-57360900-1512936438_thumb.jpg

Edytowane przez grigorij007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam Paweł,  tylko w zegarku, ale na szczęście całe jest ^_^ ale tak w ramach przypomnienia, to powiem,  że to co ty masz, to aż tak pewnie nie odbiega od oryginału. Bo akurat w tym modelu, powinno być półokrągłe .Czyli na 31659 ;)

Dzięki bardzo za telefon w sprawie szkieł bym się pięknie władował - dzięki za porównanie 

:)  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mi doszedł, ale szukam wskazówki stopera w ori, a nawet kompletu wskazówek  ;) jak by ktoś miał, to mogę się zamienić na szkło do 55g w ori ;) 

post-77386-0-60383400-1513786756_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mi doszedł, ale szukam wskazówki stopera w ori, a nawet kompletu wskazówek  ;) jak by ktoś miał, to mogę się zamienić na szkło do 55g w ori ;) 

Grzegorz fajny, żałuję, bo miałem takiego i sprzedałem :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz fajny, żałuję, bo miałem takiego i sprzedałem :)

No to lepszego głupstwa, zrobić nie mogłeś :( przeca to jedne z fajniejszych radzieckich zegarków jakie zrobili, ale to moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lepszego głupstwa, zrobić nie mogłeś :( przeca to jedne z fajniejszych radzieckich zegarków jakie zrobili, ale to moje zdanie.

No cóż, trzeba chyba to naprawić :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.