Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
radekglaz

NASZE POLJOTY CHRONO 3133

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Elob500 napisał(-a):

A jaki taki i czego to dowodzi?

 

A nic :) Tylko napisałeś: "Okrągłe szturmany powstały według mnie w okolicy 1990-1992, by wypchnąć 31659 z magazynów. Miały złote balanse i 5 cyfrowe numer na mostku. " Ten który podałem pokazuje że na początku 1991 były jeszcze srebrne balanse, ale fakt że jak znalazłem 3-91 to był już żółty. Książkę by można było napisać jak się to rozkminia :) Mnie się nie chce drążyć tego tematu bo mocno skomplikowany :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co ja mam powiedzieć? Mam gdzieś w planach ten model bo mi się podoba i weź się tego naucz :D A zegarków, zwłaszcza ruskich, które w bliższych lub dalszych planach mam zamiar kupić jest sporo więcej. Osiwieję, wyłysieję a na koniec oci.... a nieważne ;) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to tylko wedlug tego co ja mysle a ja wyrocznia nie jestem i nie zamierzam. Ruskie wszystko naprawiali jak popadnie i co pasuje to kladli.Mysle ze na etapie produkcji bylo po bozemu co sugeruja kolejne kroki poljota. Wedlug mnie skonczylo sie to po bozemu jak nastal mak time...lub ciut wczesniej.

Inna sprawa, pytanie czego chcemy dobrego zegarka? Wtedy te srebrne balanse sa lepsze czy ori? Znajdz wskazowki cienkie w dobrym stanie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby na to nie popatrzeć, to taka dyskusja sporo wnosi, niezależnie od tego czy ktoś się zastosuje do zawartych uwag czy nie. Zegarek 100 czy 200 zł nie kosztuje i ewentualne pomyłki trochę bolą bo zamiennika czy dawcę też tanio kupić nie można. Ja do tego zegarka kilka razy się przymierzałem, ale przy podejmowaniu decyzji zawsze zaczynam się czuć jak saper na polu minowym☠️ i jak na razie skutecznie mnie to za każdym razem zniechęcało. A tak może kiedyś jednak zaryzykuję😊. Tylko jak to wszystko spamiętać?


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tani nie jest, zwykly model, złoty z czarną tarczą, schodzą najtaniej wraz z kosztami ship, po około 100 euro.

O te

https://www.ebay.pl/itm/224378715485?ul_noapp=true

Jest już 3 raz i nie osiagnął ceny minimalnej.

https://www.ebay.pl/itm/254882400122

Jeden z tańszych.

https://www.ebay.pl/itm/114693553171

A tu najtańszy jakie ostatnie widziałem, tylko wskazówki nie te co  trzeba...

 

Ten niżej to FRANKEN pełną gębą. Cena?

https://www.ebay.pl/itm/124595592566

 

Co więcej "stan chodu" jest do zegarmistrza i do smarowania. A tu od 200 do 1 tys zależy kto kogo znajdzie...

 

Pytaj, kto pyta nie błądzi. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się trafiło takie cudo...

Coraz gorzej jest, już nie pamiętam kiedy zapłaciłem za taki zegarek 3 cyfrową kwotę.

 

IMG_20210429_152852.jpg

Edytowane przez Elob500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee, no mega z tym czerwonym bezelem. Czemu to zmienili? Przecież to był super spójny projekt. Czerwony bezel i czerwone wskazówki... SUPER!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadł jeszcze jeden długo się wahałem ale jak patrzę na Sanika zegarek, to się nerwuję :).

Też kwota 4 cyfrowa ale jest paszport.

IMG_20210429_195230.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JanekTheFizyk napisał(-a):

Kontrowersyjny pasek został? ;)

Został, ale po południu zmiana na canvas 😀

IMG_20210607_165114.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, sanik napisał(-a):

 

Na canvasie wygląda świetnie👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sanik masz konkurenta, paczka przyszła :).

Inna tarcza wsio oryginalne i starsze od Twojego :).

 

IMG_20210608_173559.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Elob500 napisał(-a):

Sanik masz konkurenta, paczka przyszła :).

Inna tarcza wsio oryginalne i starsze od Twojego :).

 

IMG_20210608_173559.jpg

Piękna sztuka, gratuluję 👍

Choć mnie bardziej podoba się moja tarcza 😀

Ta Twoja tarcza to chyba rzadsza wersja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, sanik napisał(-a):

Piękna sztuka, gratuluję 👍

Choć mnie bardziej podoba się moja tarcza 😀

Ta Twoja tarcza to chyba rzadsza wersja?

 

Tak, występowały tylko na początku 1986/87, ta z białą obwódką była ładniejsza i czytelniejsza. 

To dwa rodzaje tarcz, były też jeszcze z innym logo, szarym, pokazywałem już bardzo rzadka, jak i z częściowa szarym to już rarytas w dobrym stanie.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i teraz to jest kompletny zegarek. Jakoś moje przekonania religijne nie dopuszczają zaborczego imperialistycznego NATO do szlachetnej pokojowo-opiekuńczej myśli przewodniej Armii Radzieckiej :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.09.2021 o 17:57, rk7000 napisał(-a):

Przyszła bransa 😁

 

 

o kurczę, wypas. Bardzo zazdroszczę, nie mam i pewnie nie będę miał :)

 


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trudno coś złapać w przystępnej cenie. I prawie już nie widuję szturmanów w stali.

Dziwne to jest, że często są szturmany w chromie (oryginały tylko w stali).

Jedyna myśl jak mi przychodzi do głowy to, że koperty wędrowały do Okeah-ów (te niszczyły się od morskiej wody) a wkładano im chrom 95%!

Lub końcowe lata produkcji 1986 i wypychanie z magazynów starych szturmanów wraz z kopertami no i wtedy chrom 5%.

Prezentowany egzemplarz ma sporo kropek na tarczy co oznacza często był zaparowany, szkiełko ma właściwe kwadratowe, reszta też dobra dla modelu z roku 1985-1986.

Tylko ta koperta ale w dobrym stanie.

Do pudełka.

 

IMG_20211007_080241.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.