Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
radekglaz

NASZE POLJOTY CHRONO 3133

Rekomendowane odpowiedzi

Przy tym poziomie cen to takie zakupy to już prawdziwe szaleństwo. Rozumiem jeszcze finalizowanie transakcji poza ebayem, bo może będzie taniej, ale o ile wzrasta wtedy ryzyko? Z kolei na zatoce jak doliczysz od razu opłaty celne i vat to cena końcowa zwala z nóg. Nie wiem czy warto? Może dla kogoś kto jest typowo nastawiony na te zegarki ma to sens, ale dla przecietnego zbieracza jest to zakup z gatunku tych odkładanych na bliżej nieokreślone nigdy. Jakby na to nie spojrzeć, to kupiłeś zegarki w stanie rewelacyjnym i mimo wszystko pewno sporo taniej od tego co wisi na zatoce, bo te to naprawdę są wystawione raczej po to by się pochwalić, że ktoś ma. Szczerze gratuluję zakupu, bo wiem jaka to radocha jak ktoś w końcu kupi to na co poluje od lat. Cena ma wtedy mniejsze znaczenie🙂


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Mam fioła na te zegarki. Ryzyku spore bo jak kto buchnie paczkę to nie ma jak zwrócić kasy.

Czy ceny zwariowały? Nie wiem, kiedyś płaciłem za normalnego szturmana 300-500 potem 600-800- potem 1k 1,3k i teraz ceny ponad 2,5 już mnie nie dziwią.

To samo z OKEAH-em.... myślę jednak, iż to wyjątkowe zegarki i ceny nie wrócą niżej.  Po prostu nie było ich dużo i nie będzie więcej.

Powiesiłem na polskim portalu OKEAH, jest oryginalny, wymaga ciut pracy, mnie się już nie chce, nie jest w cenie okazyjnej ale bardzo normalnej, jak patrzę na to co jest na zatoce.

Tego co kupiłem ostatnio brałem ze względu na tarczę i dekiel, myślałem, że to chrom i mimo tego cena i tak była spora, teraz się cieszę że to stal. Duży problem z głowy. 

Edytowane przez Elob500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.01.2023 o 19:31, Elob500 napisał(-a):

No i mam, wczesnego szturmana.Dojechał razem z Okeahem, brałem go niby w chromowanej kopercie ale jest stalowa. A dłbym sobie ... że na zdjęciu była chromowana.

Jedyna co ma złe to kalendarz i przycisk ale to po wizycie u nadwornego wojskowego zegarmistrza.

 

No i tył szturmana poezja...

 

Samo krytyka. mam wątpliwości do zgodności tarczy i werku w prezentowanym szturmanie.

Niestety nie mam na to dowodów. Ale wydaje mi się, że te tarcze szturmańskie były około 1-2 tysiąc numerów później...

I chyba się tego już nigdy nie dowiem.

Mimo wszystko zegarek jest wart tego.

 

 

Edytowane przez Elob500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma kropki przy cyfrach na ringu, chciałbym zobaczyć wew ring, jest tam trochę inaczej niż w późniejszych wersjach.

Stan rewelacyjny, luma zachowana lub poprawiona, myślę że zachowana.

Numer 400 mój kilkaset później nie ma kropek ale reszta jest ta sama co oznacza ze wraz z nową koroną poszły nowe numery.

Wstawię tu zdjęcia bo teraz mam słabego kompa, muszę obejrzeć koronę.

4 jest z daszkiem, co znaczy tarcza stara...

Uff ciekawy model.

obraz.png.722ee26d947ae367dea27d1ff838db52.png

obraz.png.0edacb2e2d4580ab2a1a2cadacdca11e.png

No niestety, jest to wersja drugiej korony, zegarek jest późniejszy niż mój,  dlatego są kropki na bezelu, i tu zaczynają się schody....

Zaczyna to wyglądać na niezłą renowacje....Co do szkiełka tez mam wątpliwości, no ale komp słaby.

Nie mniej zegarek ładny ale młodszy niż pokazuje dekiel...

TU moja korona jest w 1 wersji...

obraz.png.1f14d0af653ff49dfa48eb08c166a3ef.png

obraz.png.ba252ed54cb36548b2fbf29ede2da50d.png

obraz.png.45488b1bbda1bd97999713f75ecf1e79.png

Edytowane przez Elob500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z nowo rusów za którym zerkałem od czasu do czasu. Zerkam jeszcze na jednego ale jest cały czas w sprzedaży jako nowy za spore kwoty...

Podziękowania dla kolegi Wieniek1410.

obraz.thumb.png.dd6556aae20997fb865f3fbb102ae2f8.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,Panowie proszę o pomoc ,kompletnie się nie znam a chciałbym zakupić.Który to rok i ile można za niego zapłacić? Dodatkowe komentarze chętnie widziane.

Dziękuję

Screenshot_2023-03-09-08-54-52-351_pl.allegro_copy_864x886.jpg

Screenshot_2023-03-09-08-55-07-054_pl.allegro_copy_1080x1371.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okolice 2000-2002

obraz.png.5a741e0462d271bd7b23be8e59035035.png

Ceny nie podam to nie to miejsce.

To chronograf więc za stówki go nie kupisz.

Mam podobny ale oksydowany ten z lewej.

obraz.png.7189a923e14d8a1e2b7f2d07db8c5cc6.png

Edytowane przez Elob500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się znam. On nie.

O cenie nie gadam, pisze.

 

 

Edytowane przez Elob500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Badylpat71 napisał(-a):

Sprzedający zapewnia że 1995 rok,chce tysiąca? Warto?

 

Serwis jest drogi. Tu bez gwarancji zegarmistrza, dużo można dołożyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie czego ja mogę przeserwisować 😅

A co do ceny to ja spróbowałbym zjechać do około 900/800


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieli ciut innego nie w tej kopercie, stąd wątpliwości co do tej koperty wraz z tą tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sanik napisał(-a):

31659

 

Piękny 😍


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Piękny 😍

Dzięki 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.04.2023 o 18:23, sanik napisał(-a):

31659

IMG_20230411_182039.jpg

Kosa sprzęt jeszcze lepiej wyglądają na oryginalnych bransoletkach przynajmniej dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Vasquez napisał(-a):

Kosa sprzęt jeszcze lepiej wyglądają na oryginalnych bransoletkach przynajmniej dla mnie.

Dla mnie bransa dedykowana do 3133 to tragedia, niszcząca uszy koperty.

Mam, ale nigdy nie noszę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sanik napisał(-a):

Dla mnie bransa dedykowana do 3133 to tragedia, niszcząca uszy koperty.

Mam, ale nigdy nie noszę. 

Tego to nie wiem bo nie nosiłem, ale wygląd ma ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kupiłem czarnego z papierami i zauważyłem ze na „10” luma jest obrócona można to jakoś naprawić ? 

2C8F0328-E711-466D-A6B1-65AB9EC8DAFA.jpeg

637A3F1F-9639-4288-BED7-0E24288D9470.jpeg

08D03280-7272-43EE-866D-4AE954AF3597.jpeg

BFC0A972-F4A2-48C4-AC3F-48287D61F7A3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, można.

A przy okazji, masz podrobiony paszport. tzn paszport jest Ok ale od innego zegarka.

Twój zegarek a raczej tarcza(na to stawiam) były od 1986 roku.

Drogi był?

Edytowane przez Elob500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że jak nr się zgada to oryginalne :)

Wyrwałem za 1100 w zestawie jeszcze pudełko i bransoleta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.