Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

reglass

Grand Seiko 029 czy Grand Seiko 031

Tytanium vs Stainless steel  

23 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns Kusisz!

 

A ja chyba będę musiał sobie odpuścić Grand Seiko na SD. Zjedzą mnie koszty utrzymania. :(

 

Brakuje w ofercie nurków opartych na "9S66" :/ Mam nadzieje że Seiko to nadrobi. A tym czasem trzeba się zadowolić MarineMaster. I pomyśleć o jakimś GS na 9S66 GMT lub czymś innym. Tak czy siak dziękuję wszystkim za poświecony czas na mój wątek. ;):)


"Obawiać trzeba się nie tych, co mają inne zdanie, lecz tych, co mają inne zdanie, lecz są zbyt tchórzliwi, by je wypowiedzieć."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale koszty serwisu nie powinny być znacznie wyższe w przypadku SD. Katsu napisał mi, że serwis 9S65 to ~30k JPY. Na http://www.012.co.jp/grandseiko/repair.html jest podane, że serwis automatów (włącznie z hi-beatem) to 39,9k JPY, a SD to 45,15k JPY. Seiko sugeruje serwisy mechanizmów co 3 lata. Tak naprawdę to pewnie i co 5 lat im nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, chciałem cieszyć się twoim szczęściem

jak kupisz 9s65 to i tak nikt Ci w Polsce przeglądu tego nie zrobi (jeśli mówić o oryginalnych częściach), więc na jedno wychodzi

tak jak @machlo napisał - koszty podobne a SpringDrive to klasa sama dla siebie, mimo przeciwników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GSa można oddać do serwisu Seiko w Polsce który powinien odesłać zegarek do Japonii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.