Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Burns

Seiko SARB033 czy Seiko SARB035

Seiko SARB033 czy Seiko SARB035  

147 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie to pokazałeś. Przyznam, że ja byłem tym trochę zaskoczony ale szybko kupiłem brązowy pasek i jest świetnie. :)


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponwal jasnego.....jak wrzucisz na pasek bedzie super klasyka.....popatrz na stere modele King Seiko.....przewage biora biale tarcze. Do eleganckiego stroju bardziej mi psauja jasne tarcze :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać, że z tym odcieniem "beżu" i brązu w 033 Seiko wie jak zrobić klasykę gatunku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to pokazałeś. Przyznam, że ja byłem tym trochę zaskoczony ale szybko kupiłem brązowy pasek i jest świetnie. :)

 

Zdjęcie nie moje ale jak będzie trochę słońca to może coś pstryknę. Masz jakieś foto z tym brązowym paskiem?


Lubię zegarki nosić. ////// VVorldVVithoutEnd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem i jasną i czarną wersję jednak wróciłbym do jasnej


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor tarczy "czarnej" w słońcu:

10226420.jpg


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jędrzej jakiś czas temu 033 sprzedawał na bazarku chyba za 1200 czy 1300 i nie było wzięcia :o


Lubię zegarki nosić. ////// VVorldVVithoutEnd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się wstrzelić w koniunkturę, teraz pokazało sie sporo GS na forum i ludzie szukają stylu, który do nich jakoś nawiązuje. Pamiętacie czasy kiedy monster na bazarku sprzedawał się w kilka minut? ..... dzisiaj wisza znacznie dłużej.


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GS dla ubogich ^_^:rolleyes::D:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko niebieski - dowód w moim wątku w galerii:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem - niebieski :D Ale jak jest wybór jasny/ ciemny to ja jakoś wolałbym czarnego - po prostu mało zegarków z białą/jasną tarczą ma u mnie wzięcie, ale jeśli Tobie bardziej podoba się jasny to nie ma co się szczypać tylko bierz tego który bardziej Ci się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem 045 połyka WSZYSTKIE inne SARBy bez popitki. Jednak z zaproponowanej przez Ciebie dwójki celowałbym w czarnego, właśnie głównie za ten czekoladowy odcień tarczy w ostrym świetle.

 

Pozdrawiam,

 

B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Moim skromnym zdaniem 045 połyka WSZYSTKIE inne SARBy bez popitki. Jednak z zaproponowanej przez Ciebie dwójki celowałbym w czarnego, właśnie głównie za ten czekoladowy odcień tarczy w ostrym świetle.

 

Pozdrawiam,

 

B.

 

Co kto lubi. Dla mnie 033 ma dużo ładniejszą i bardziej skomplikowaną kopertę. 045 sprawia na mnie wrażenie "ciosanej". Każdy widzi coś innego i docenia coś innego, ja miałem 033 i byłem b. zadowolony, ma piękny perłowy kolor i moim zdaniem wygląda dużo atrakcyjniej niż ciemny. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmac

Jasny bardziej mi się podoba.Sam bym taki kupił,gdybym miał gdzie.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasny bardziej mi się podoba.Sam bym taki kupił,gdybym miał gdzie. :)

 

Tu: http://www.seiyajapan.com/product/S-SARB035/SEIKO-Mechanical-Automatic-Watch-SARB035.html


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odświeżę temat z pytaniem o faktyczny kolor tarczy w sarb035. Jak bardzo ona jest beżowa, może ktoś zrobić fotkę na tle np białej kartki papieru? W opisach tego zegarka zawsze widziałem kolor tarczy biały, stąd trochę wątek mnie zdziwił :blink:


Instagram: przemekspce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba dobrze widać:

 

562200d1360322099t-seiko-sarb-035-mit-box-papieren-seiko1.jpg


Lubię zegarki nosić. ////// VVorldVVithoutEnd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch wybrał bym niebieskiego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch wybrał bym niebieskiego :P

 

Ja też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chodziło o wybieżcie od "biegać" ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez rafi
      Czołem,
       
      na sprzedaż kultowe Seiko SARB035. Doskonały casualowy EDC.
      Mechanizm 6R15 w ostatniej wersji D, ok. 50h rezerwy chodu, dokręcanie, stop sekunda.
      Średnica 37 mm.
      bransoleta aktualnie na około 17,7cm. Jest dodatkowe ogniwo. 
      WR 10ATM
      Data na godzinie 3.
      Szafirowe szkło, przeszklony dekiel,
      Zegarek kupiłem w styczniu 2018 roku jako nowy. Przez ok. 3 lata noszony bardzo często. Widać to po zegarku, w tym sensie, że ma sporo rys. Na żywo nie widać ich tak, jak na zdjęciach, ale są. Rysy są co raczej płytkie, żadnej głębokiej nie znalazłem. 
      Szkło jest czyste.
       
      Poproszę 3300 3150 3000 2750 pln + koszty wysyłki (ubezpieczonej). Myślę, że ciężko o lepszą cenę w UE. Możliwy odbiór osobisty: Ząbki, Warszawa. Nawet bardzo chętnie, bo unikniemy nieporozumień. W przypadku odbioru osobistego płatność przelewem na telefon lub inną formą ekspresowego przelewu. 

      Możliwa wymiana, najlepiej moje 2 za 1 (w innej ofercie wisi OS). Balle, Orisy, Nomosy miłe widziane.
       
      w przypadku pytań - pisać śmiało







    • Przez adamW23
      Jestem nowy na forum- witam wszystkich!
      Mam pewien kłopot- przy demontażu bransolety od Sarba odpiąłem bransoletę aby mieć nie łatwiej. Teraz chciałbym użyć bransolety ale okazuje się, że nie mam tego fabrycznego teleskopu, który tam siedział. Standardowe teleskopy są zbyt grube i nie wchodzą. Potrzebuję teleskop o szerokości/długości 18mm, bardzo cienki, myślę, że 1mm lub nawet mniej. Mieszkam w małym mieście- mam jednego jedynego zegarmistrza, który nie posiadał stosownych teleskopów. Pytanie gdzie mogę zamówić tak cienkie teleskopy? Może ktoś miał tego typu problem z bransoletą do Sarba lub inną bransoletą? Załączam zdjęcie o które połączenie dokładnie chodzi.
    • Przez dsz
      Czy coś zmieniło się na rynku ?
      Czy wciąż króluje rodzina SARBów Seiko do 500 dolarów.
      Proszę o propozycję i dyskusję..
    • Przez Iras_
      Jakiś czas temu pozbyłem się (ciao!) Bambino, jednocześnie planując zakup czegoś lepszego w tym stylu w przyszłości i chyba ten moment powoli się zbliża. Do wyboru bardzo podobne zegarki w tym samym przedziale cenowym, dwa z nich zapracowały na status kultowych, więc to dość ciekawy pojedynek.
       
      SARB-a nikomu przedstawiać nie trzeba - właściwa dla serii, wysoka jakość wykonania, najlepszy wśród wymienionych mechanizm z imponującą, ponad 50-godzinną rezerwą i piękna tarcza. Po prostu legenda. Do mnie nie trafia tylko niebieska wskazówka sekundowa.
       
      OS to kolejny klasyk - jakością wykonania zbliżony do SARB-ów, kusi wyjątkowo czystą, elegancką tarczą i komplikacją rezerwy chodu.
       
      Całkowicie nie mogę również zignorować ostatnich, limitowanych Cocktaili od Seiko, które z jednej strony odpychają gorszym mechanizmem i szpetnym brandingiem na tarczy, z drugiej faktura i kolor tarcz robią rewelacyjne wrażenie.
       
      Nielimitowane zegarki z serii Presage pomijam. W porównaniu z SARB-em lekko zmienione indeksy i wybór kolorów mogą mieć swoich zwolenników, ale minusów jest tyle, że ten wybór na dzień dzisiejszy byłby dla mnie szaleństwem.
       
      A Wy jak to widzicie?
       



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.