Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Salomon

AWARIE Orientów, problemy z jakością, naprawa

Rekomendowane odpowiedzi

Jako wielbiciel marki Orient proponuje dyżurny temat, gdzie można wrzucać zapytania do forumowiczów o pomoc w razie awarii i usterek naszych Orientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobny problem. Mój nowo zakupiony Orient FFD0F001W0 po 4 miesiącach poprawnego działania zatrzymał się. Mechanizm "nie ładuje się" kiedy go noszę. Podczas bardzo mocnego machania zegarkiem, na chwilę rusza ale po chwili znowu staje :/. Podczas machania zegarkiem widać,że mechanizm po prostu stoi, a na chwilę w ruch idzie mniejsze koło (przepraszam,za mój prosty język,ale jestem laikiem w dziedzinie zegarków i ich mechanizmów;)). Podczas zmiany godziny również zegarek na chwilę rusza... Co się mogło stać? Ani razu mi nie spadł na ziemię, nosiłem go normalnie, z kilka razy myjąc ręce mogłem go lekko zamoczyć,ale przecież ma WR 50. Dzięki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WR50? Moj Orient tez ma taka wodoszczelnosc i nawet plywalem w nim w stawie i zero problemow.Orienty kupione w dobrych autoryzowanych sklepach sie nie psuja.Moze tansze modele szwankuja ale ja mam power reserve model i bardzo solidny nie do zajechania.Lepiej wyslij zegarek do serwisu Zodiac w Wroclawiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.