Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Pokażmy swoje Promastery

Rekomendowane odpowiedzi

Świetnie mu na tym perlonie  :)

Dziękuję, no właśnie wiem. Sam się zdziwiłem :) Oczywiście, wiadomo, na żywo wygląda jeszcze dużo lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_1075.thumb.JPG.820bd3603c9d61e2eee6f4d785cc3208.JPG

IMG_1036.JPG

Edytowane przez Marak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był ciekaw, to do Excalibura idealnie wchodzą gumy od Luminoxów.

 

vdEablR.jpg

 


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wieczornie 

 

 

IMG_0380.thumb.jpg.ea577871a2d521615314d2e1fed01d48.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję, Promastery to dobre divery (ha, ale się rymło). Sam mam kilka i bardzo sobie chwalę. Na plus, poza ceną i jakością wykonania jest fakt, że wiele modeli jest mało znanych i mało kto je nosi, w przeciwieństwie do innych, bardziej znanych marek. U mnie dziś na łapie mój ulubiony promaster, z posiadanej trójcy, a to dlatego, że nigdy nie widziałem na żywo nikogo z tym zegarkiem na łapie, co uznaję za plus. Kiedy go kupowałem, to kupowałem wskazówki, od razu mnie zahipnotyzowały. Co ciekawe, moja kobieta mówi, że to najładniejszy z moich diverów i sama by nosiła, gdyby robili mniejsze. Wedle niej "ma charakter". Nie wiem co przez to rozumieć, ale mi się podoba jego surowość. No i luuuuma, wiem, grzeszę, ale lumę Citkową stawiam wyżej niż Seikową. Lubię ten kolor. Bezel 60klikowy ale przyjemny i trafia tam gdzie trzeba, nie to co w niektórych 120 default_biggrin.png
 
rtvnXiB.jpg
ZzmyttI.jpg
SVugkoj.jpg
Wiesz ze jest damska wersja tego divera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.04.2020 o 11:58, emiel napisał:

Gratuluję, Promastery to dobre divery (ha, ale się rymło). Sam mam kilka i bardzo sobie chwalę. Na plus, poza ceną i jakością wykonania jest fakt, że wiele modeli jest mało znanych i mało kto je nosi, w przeciwieństwie do innych, bardziej znanych marek. U mnie dziś na łapie mój ulubiony promaster, z posiadanej trójcy, a to dlatego, że nigdy nie widziałem na żywo nikogo z tym zegarkiem na łapie, co uznaję za plus. Kiedy go kupowałem, to kupowałem wskazówki, od razu mnie zahipnotyzowały. Co ciekawe, moja kobieta mówi, że to najładniejszy z moich diverów i sama by nosiła, gdyby robili mniejsze. Wedle niej "ma charakter". Nie wiem co przez to rozumieć, ale mi się podoba jego surowość. No i luuuuma, wiem, grzeszę, ale lumę Citkową stawiam wyżej niż Seikową. Lubię ten kolor. Bezel 60klikowy ale przyjemny i trafia tam gdzie trzeba, nie to co w niektórych 120 :D

 

Fajny sikor pięknie świeci 🥰

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obywatela Promaster mam i ja. Fotka niedzisiejsza

IMG_20200611_092411.jpg

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KRISTOF_KON napisał:

w końcu dotarł😃

 

Załączają w środku coś mocniejszego?

Wielkość idealna na zegarek z literkiem wody ognistej ;)

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tomaliusz napisał:

Jakiś forumowiec się zrobił :D

 

Znak, że pora sprzedawać 😬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.