Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Pokażmy swoje Promastery

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś do czynienia z modelem JP1010-00E? Udało mi się dorwać ostatnią sztukę za 345 zł. Czy to dobra cena? Zamówiłem na szybciora trochę bez zastanowienia.

 

 

Fajny, właśnie sam się zastanawiam nad jakimś citkiem analogowo-cyfrowym.

 

Przy okazji, NY0040 w towarzystwie łososia :)

post-90507-0-13996200-1569143429_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Altichron Promaster

post-74783-0-71914600-1569682476_thumb.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leczę się ze straszliwej choroby, która każe ludziom zbierać zegarki, więc sprzedałem wszystkie zegarki z mojej kolekcji i postanowiłem zakupić tylko jeden, którego będę używał przez dłuższy czas. Ze sklepu wyszedłem z limitowanym rocznicowym Promasterem (50-lecie Citizen Watch Europe) wink.png Mam go dopiero kilka godzin, a już wiem, że to był świetny zakup (dogadaliśmy się bardzo szybko) wink.png Nie umiem wstawiać zdjęć, więc wstawiam link do zdjęcia.

 

<a href=https://zapodaj.net/8940245c5f816.jpg.html>69859747_1408508545965100_7596404172765790208_n.jpg</a>

Tak patrząc po bazarku to szybko się znudził xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Spokojnie kolega ma nawrót choroby, czekamy na remisję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do rzeszy miłośników Citizena NY0040-17LE

 

post-42838-0-35060400-1572421565_thumb.jpg                                                   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest promaster, nie ten wątek.

Hmm , w takim razie powinieneś pogadać z samym producentem bo przypadkowo umieszcza logo Promaster na koronce a zegarek w niewłaściwym miejscu swojej oferty katalogowej https://www.citizenwatch.eu/product/bn0150-10e/ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się wykazałem niewiedzą

Mylić się jest rzeczą ludzką , ważne aby potrafić przyznać się do błędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem mój pierwszy Automat  :D  :D  :D

 

Przy okazji szukam dobrego paska Nato do niego, co polecacie ? 

post-110176-0-05581900-1576702213_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyka gatunku gratuluję. Myślę że dobrym wyborem będzie Nato w kolorze oliwkowym lub klasyczne czarne. Zobacz też na bransolety typu Shark-Mesh są mega wygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Dzisiaj dostałem mój pierwszy Automat  :D  :D  :D

 

Przy okazji szukam dobrego paska Nato do niego, co polecacie ? 

Gratuluję, to solidny sprawdzony model :D Sam mam i używam :D ile chcesz wydać na paski? to cosik dobierzemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to cieszę jak dziecko z tego zegarka  :lol:  Kupiłem taki pasek "Phenomenato Nato Band 20mm" Podoba mi się kolor i wykonanie. Mam nadziej że będzie ok. 

Co do cen to max 200 zł. Ten wyżej kosztował mnie 26 EUR. Jest jeszcze z zegarkiem w komplecie bransoleta ale nie bardzo lubię stal.

 

 

post-110176-0-01756700-1576776429_thumb.jpg

post-110176-0-66770100-1576776436_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie założyłem ją aby trochę ponosić i zaczęła się rozpinać przy łączeniu z zegarkiem, na tych bolcach. Chyba będę musiał zareklamować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fugu

post-105211-0-19185300-1576931131_thumb.jpg
 

Edytowane przez Marak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Bardzo ładne paski ... zamawiałeś ? Jaki czas oczekiwania ? Cło itp ?

 

Z Toxicnatos wielokrotnie. Żadnego cła nie naliczali przy zakupach ~300 zeta. Podatku też nie (cło to groszowe sprawy, podatek gorzej bo to praqie 1/4 wartości towaru). Generalnie jak zamówisz 3-4 paski (lub mniej) nikt się tego nie czepnie.

Właśnie założyłem ją aby trochę ponosić i zaczęła się rozpinać przy łączeniu z zegarkiem, na tych bolcach. Chyba będę musiał zareklamować.

 

Chodzi o teleskopy? Daj zdjęcie zobaczymy. Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością musiałem oddać zegarek, problem z bransoletą do tego jeszcze po 2 dniach zegarek wskazywał godzinę o 6 min do przodu ! Nie wiem jak działają dokładnie automaty ale 6 min to dużo za dużo. 

Czekam na zwrot pieniędzy i chyba odpuszczę sobie Citizena. Szkoda bo podobał mi się :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.