Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Pokażmy swoje Promastery

Rekomendowane odpowiedzi

Z jaką dokładnością pracuje Ci zegarek?

Nawet nie wiem bo nie sprawdzałem , gdyby miał jakieś mocne odchyłki pewnie bym się w to bawił a że nie ma to nie zaprzątam sobie tym głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może się wydawać dziwne, dlaczego wszystkie Promastery, które wpadły mi w oko nawet te droższe mają mineralne szkło ?

Podobają mi się Promastery ze złotymi elementami min. Aqualand BN2037-11E i jego tańsza "alternatywa" BN0193-17E

 

post-30643-0-89568500-1584530189_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może się wydawać dziwne, dlaczego wszystkie Promastery, które wpadły mi w oko nawet te droższe mają mineralne szkło ?

Podobają mi się Promastery ze złotymi elementami min. Aqualand BN2037-11E i jego tańsza "alternatywa" BN0193-17E

 

Zauważ, że są to divery spełniające normę ISO. Ze szkiełkiem mineralnym łatwiej spełnić wymagania zakładające, m. in., uderzenie w szkiełko, prostopadle do tarczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że są to divery spełniające normę ISO. Ze szkiełkiem mineralnym łatwiej spełnić wymagania zakładające, m. in., uderzenie w szkiełko, prostopadle do tarczy. 

Dzięki za wyjaśnienie.

Jeszcze jedno pytanie jak to wygląda w praktyce w diverach Citiziena a dokładniej Promasterach Aqualand, czy szkło jest mocno podatne na zarysowania i stosunkowo szybko pojawiają się rysy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest szkło, więc od kontaktu z mankietami, ubraniem drewnem same nie pojawią się. Jeżeli bedzie kontakt z czyms ostrym, metalem to bez problemu: metalowe futryny, zmywarka, grzebanie w silniku, zapinanie fotelika dla dziecka itd. Chcesz zachować świeżość, do takich czynności trzeba zdjąć, schować pod mankiet, albo uważać. Pozdro

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile się czeka na majtka z timestore? Te chore terminy, które podają na stronie są rzeczywiste?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Cierpliwości też trzeba się kiedyś nauczyć :/.

Edytowane przez mieczus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktos kupował majtka z timestore? nie ma watpliwości, co do oryginalności produktu? i czy to nie sa jakies zwroty itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem - nie mam doświadczenia z majtkami, ale wydaje się być ok. Przyszedł z pełnym kompletem producenta.

Kupowałem za pobraniem - tak dla poczucia bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Płaciłem przelewem na konto  z góry , po dwóch dniach był u mnie. Dostarcza DPD. W komplecie to co powinno być....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktos kupował majtka z timestore? nie ma watpliwości, co do oryginalności produktu? i czy to nie sa jakies zwroty itp.?

Oryginalny, kpl. zestaw od Citka dostałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew- w takim razie chyba klikne i ja - "skoro nie widać różnicy , to po co przepłacać"  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakbym nie miał żadnego zegarka to by było ciężko a nawet bardzo ciężko ale jakiś Zegarek jest więc nie ma tragedii poczekamy

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, Promastery to dobre divery (ha, ale się rymło). Sam mam kilka i bardzo sobie chwalę. Na plus, poza ceną i jakością wykonania jest fakt, że wiele modeli jest mało znanych i mało kto je nosi, w przeciwieństwie do innych, bardziej znanych marek. U mnie dziś na łapie mój ulubiony promaster, z posiadanej trójcy, a to dlatego, że nigdy nie widziałem na żywo nikogo z tym zegarkiem na łapie, co uznaję za plus. Kiedy go kupowałem, to kupowałem wskazówki, od razu mnie zahipnotyzowały. Co ciekawe, moja kobieta mówi, że to najładniejszy z moich diverów i sama by nosiła, gdyby robili mniejsze. Wedle niej "ma charakter". Nie wiem co przez to rozumieć, ale mi się podoba jego surowość. No i luuuuma, wiem, grzeszę, ale lumę Citkową stawiam wyżej niż Seikową. Lubię ten kolor. Bezel 60klikowy ale przyjemny i trafia tam gdzie trzeba, nie to co w niektórych 120 :D

 

rtvnXiB.jpg

ZzmyttI.jpg

SVugkoj.jpg


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięćsetny post w tym temacie to dam Promasterka w dzisiejszym home office :)

 

post-99243-1587377919,0065_thumb.jpg

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.