Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Pokażmy swoje Promastery

Rekomendowane odpowiedzi

Dotarł wczoraj:

 

 large.20200718_180138.jpg.0a3ed7c12313a1356a53683d721ef972.jpglarge.1177234228_20200718_1822391.jpg.9370ccaabd7f5dc3f3fcd25567a4b1db.jpg

 

Na żywo wygląda świetnie, wskazówka idealnie trafia w indeksy, bezel też równiutko wycentrowany i chodzi super. Generalnie jakość wykonania naprawdę dobra, aż szkoda, że nie ma szafiru (jak to w nurkach Citka). Raczej uważam na zegarki, ale jednak, tym bardziej, że cała reszta stoi na wysokim poziomie, nawet pasek i klamerka. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy zakup z naszego forum ( dzieki marekvegas) już po pierwszym wodowaniu :). Jak najbardziej fajny edc na wakacje :)

IMG_20200720_134609540_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.07.2020 o 18:41, Amatsubu napisał:

Dotarł wczoraj:

 

Na żywo wygląda świetnie, wskazówka idealnie trafia w indeksy, bezel też równiutko wycentrowany i chodzi super. Generalnie jakość wykonania naprawdę dobra, aż szkoda, że nie ma szafiru (jak to w nurkach Citka). Raczej uważam na zegarki, ale jednak, tym bardziej, że cała reszta stoi na wysokim poziomie, nawet pasek i klamerka.

Świetny jest ten model. W dodatku wybrałeś najfajniejszą jego wersję.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jogi napisał:

Świetny jest ten model. W dodatku wybrałeś najfajniejszą jego wersję.

 

Dzięki:) Też mi się tak wydaje, myślałem o pepsi, ale akurat trafiła się jeszcze ostatnia sztuka limitki to się za długo nie zastanawiałem;p Generalnie nie lubię złotych akcentów, ale ta kombinacja kolorów na żywo jest naprawdę super. To różowe złoto ma kompletnie nienachalny odcień i sporo dodaje całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Kolegów. Wszyscy się chwalą, to i ja. Nowy zakup, drugi Citizen, ale pierwszy Promaster. 

IMG_20200727_154625.jpg

IMG_20200727_154607.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mój dziadzio ma 27 lat, ale wciąż wygląda jak nowy, no prawie 😉

20200729_171806.jpg

20200728_120249(0).jpg

20200703_191735.jpg

20190730_202616.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój to świerzy nabytek. Nim mu styknie 27 lat to ja zamienię się w stratę kości 

20200730_173926.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SLAWEK 01 napisał:

Zobacz, prawie trzy dekady, a wciąż wygląd prawie ten sam😀

Po co zmieniać coś co jest doskonałe. Jak dla mnie rzecz jasna. Rozmiar odpowiedni, czytelność czy to dzień czy noc idealna. A koronka na godzinie 8 to strzał w dziesiątkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, rob3rt napisał:

Po co zmieniać coś co jest doskonałe. Jak dla mnie rzecz jasna. Rozmiar odpowiedni, czytelność czy to dzień czy noc idealna. A koronka na godzinie 8 to strzał w dziesiątkę. 

W punkt, nic dodać nic ująć. Mnie się jeszcze marzy ORCA. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż musiałem sprawdzić jak to wygląda. Faktycznie pierwsze skojarzenie to orca. Eco zilla też daje radę. Tylko to kawał zegarka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, rob3rt napisał:

Aż musiałem sprawdzić jak to wygląda. Faktycznie pierwsze skojarzenie to orca. Eco zilla też daje radę. Tylko to kawał zegarka. 

To prawdziwa bestia chyba 46mm, na łapkę niedźwiedzia 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, SLAWEK 01 napisał:

To prawdziwa bestia chyba 46mm, na łapkę niedźwiedzia 😂

Dla mnie to taki odpowiednik G wśród zegarków typu DIVER. Welki i masywny nie bez kozery zwą to zillą. Idealny na lato nie trzeba się martwić jak tego potwora pod mankiet upchnąć 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, rob3rt napisał:

Dla mnie to taki odpowiednik G wśród zegarków typu DIVER. Welki i masywny nie bez kozery zwą to zillą. Idealny na lato nie trzeba się martwić jak tego potwora pod mankiet upchnąć 😂

Dobre porównanie 😆. Niestety mój nadgarstek to 18,5-19 więc odpada. Muszę poszperać ile dokładnie ma Orca, ale chyba też sporo, w dodatku ich ceny są mega wysokie...Niestety 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, SLAWEK 01 napisał:

Dobre porównanie 😆. Niestety mój nadgarstek to 18,5-19 więc odpada. Muszę poszperać ile dokładnie ma Orca, ale chyba też sporo, w dodatku ich ceny są mega wysokie...Niestety 

Dokładnie mam tyle samo w nadgarstku 😂. Niby dużo, ale wciąż za mało na potwory typu zilla itp. Gwm 5610 itp wygląda na mały gw9400 na za duży i do tego nie wygodny. Kiedyś miałem skx 007 na gumie i 009 na kajdanie były dosłownie idealne. Niestety dopadła mnie głupota i je sprzedałem obydwa. Do dziś żałuję tej decyzji. Mogłem chociaż 009 zostawić. Ale majtek jakoś to zrekompensował. 

Edytowane przez rob3rt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rob3rt napisał:

Dokładnie mam tyle samo w nadgarstku 😂. Niby dużo, ale wciąż za mało na potwory typu zilla itp. Gwm 5610 itp wygląda na mały gw9400 na za duży i do tego nie wygodny. Kiedyś miałem skx 007 na gumie i 009 na kajdanie były dosłownie idealne. Niestety dopadła mnie głupota i je sprzedałem obydwa. Do dziś żałuję tej decyzji. Mogłem chociaż 009 zostawić. Ale majtek jakoś to zrekompensował. 

Też zrobiłem kilka głupot, a później żałowałem....Ale tak już jest. Człowiek uczy się na błędach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SLAWEK 01 napisał:

Też zrobiłem kilka głupot, a później żałowałem....Ale tak już jest. Człowiek uczy się na błędach. 

A tak z czystej ciekawości. Jak tam szczelność po tych 27 latach? Ile razy był na serwisie? Czyszczenie, regulacja,smarowanie itp. Uszczelki wymieniłeś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, rob3rt napisał:

A tak z czystej ciekawości. Jak tam szczelność po tych 27 latach? Ile razy był na serwisie? Czyszczenie, regulacja,smarowanie itp. Uszczelki wymieniłeś? 

Nic nie robiłem od 23 lat( tyle go mam) gubi ok. 20 sek na tydzień i jak widać pływa w akwarium 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mòj pierwszy Citizen i zarazem pierwszy automat.bce332fab7977a13826ad245df10df70.jpg

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.