Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Pokażmy swoje Promastery

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_20210314_155954.thumb.jpg.eefa4c2ee2ecb55d1a5ea9c01a946f5c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 3/11/2021 at 5:34 PM, GTB said:

Zważywszy na na to , że Eco Drive zaprezentowano  w 1994 (w sprzedaży pojawił sie w 1995) wychodzi , że to rocznik 2003.

Bransa rzeczywiście wygląda solidnie (pełne end linki) tak więc paskowanie w tym wypadku raczej nie ma sensu.

Eco Drive obchodził 40 lecie. Więc zaprezentowano go wcześniej niż w 1994 rm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Seb Astian napisał(-a):

Eco Drive obchodził 40 lecie. Więc zaprezentowano go wcześniej niż w 1994 rm

Owszem , Citizen obchodził 40-lecie (w 2006  2016 roku) ale ogólnie technologi zasilania światłem w swoich zegarkach , jako Eco Drive w takim kształcie jak jest obecnie zaprezentowano go w 1994 (pierwsze modele były dostępne na rynku w 1995).

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minutes ago, GTB said:

Owszem , n obchodził 40-lecie (w 2006 roku) ale ogólnie technologi zasilania światłem w swoich zegarkach , jako Eco Drive w takim kształcie jak jest obecnie zaprezentowano go w 1994 (pierwsze modele były dostępne na rynku w 1995).

40 lecie Eco Drive było w roku 2016. Pierwszy zegarek z tą technologią pokazano w 1976 roku. Opieram się na tym co jest na stronie Citizena. W 1993 pierwszy zegarek z radiem został zaprezentowany 

 

Edytowane przez Seb Astian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Seb Astian napisał(-a):

40 lecie Eco Drive było w roku 2016. Pierwszy zegarek z tą technologią pokazano w 1976 roku. Opieram się na tym co jest na stronie Citizena.

 

Rzeczywiście , wdała mi się literówka co do rocznika (już poprawione) , co do reszty podtrzymuje - nazwa i logotyp Eco-Drive funkcjonuje od połowy lat '90 (we wcześniejszych ich katalogach nigdzie nie uświadczysz zegarka z tym logiem) a czy przyjmujesz to do wiadomości czy nie to już mi jest obojętne.

Z resztą wnikliwie przyglądając się temu jak i z czego składa się Eco Drive łatwo zauważyć , że pewne elementy do jego powstania zostały wynalezione dopiero na początku lat '90.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, GTB napisał(-a):

Rzeczywiście , wdała mi się literówka co do rocznika (już poprawione) , co do reszty podtrzymuje - nazwa i logotyp Eco-Drive funkcjonuje od połowy lat '90 (we wcześniejszych ich katalogach nigdzie nie uświadczysz zegarka z tym logiem) a czy przyjmujesz to do wiadomości czy nie to już mi jest obojętne.

Z resztą wnikliwie przyglądając się temu jak i z czego składa się Eco Drive łatwo zauważyć , że pewne elementy do jego powstania zostały wynalezione dopiero na początku lat '90.

... zgadzam wcześniej inaczej się to nazywało - potem dopiero Eco Drive - mało co nie kupiłem zegarka właśnie z tą inna nazwą - dlatego szukam teraz tylko z eco-drive poprawiona i rozwijana technologią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20210316_152609.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja......😆 zakupiony od kolegi z forum.

Pasek handmade skórzany mega robota ze Szczecinka☺

20210323_090620.jpg

20210323_181744.jpg

20210323_181623.jpg

Edytowane przez Pabwello1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pabwello1981 napisał(-a):

Mam i ja......😆 zakupiony od kolegi z forum.

Czekam jeszcze na pasek handmade, choć uważam że ten też daje radę.

 

 

Gratuluję, świetny zakup. Co prawda nie moje klimaty kolorystyczne, ale na pewno będziesz zadowolony. Ja po prostu nie umiem żyć z dwukolorowymi bezelami - no jakoś to w ogóle nie przemawia do mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Vonziej napisał(-a):

 

Gratuluję, świetny zakup. Co prawda nie moje klimaty kolorystyczne, ale na pewno będziesz zadowolony. Ja po prostu nie umiem żyć z dwukolorowymi bezelami - no jakoś to w ogóle nie przemawia do mnie

U mnie wygrał za limitkę 1264/2000 oraz ręczne dokręcanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pabwello1981 napisał(-a):

U mnie wygrał za limitkę 1264/2000 oraz ręczne dokręcanie.

 

Nie no wiadomo, Majtek to jest super zegarek. Sam mam dwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AirBrush_20210326102929.jpg

AirBrush_20210328130902.jpg

AirBrush_20210330095653.jpg

Edytowane przez beriam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Jogi napisał(-a):

Photo_1617203493354_compress25.jpg

a jaki to model :) bo ładniutki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, unadarek napisał(-a):

a jaki to model :) bo ładniutki ?

CA0711-80H :)

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jogi napisał(-a):

CA0711-80H :)

jak widzę napis diver to zaczyna mnie elektryzować wprawdzie zbieram na ny0040 ale ...  uf ale cenowo nie jest tragicznie :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20210331_213150.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.