Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Pokażmy swoje Promastery

Rekomendowane odpowiedzi

Wpalo mi coś takiego, czy to jest coś, wartego uwagi bo szczerze nie mój klimat i zastanawiam się co z nim dalej robić, jakby ktoś chciał to proszę pw 

 

IMG-20210824-WA0002.jpg

IMG-20210824-WA0003.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lobo82 napisał(-a):

Wpalo mi coś takiego, czy to jest coś, wartego uwagi bo szczerze nie mój klimat i zastanawiam się co z nim dalej robić, jakby ktoś chciał to proszę pw 

 

IMG-20210824-WA0002.jpg

IMG-20210824-WA0003.jpg

kolekcjonerski promaster aqualand rok zdaje się 1997 - bardzo dobry model na module 3745 - mocny sprzęt - sporo ich było w różnych kolorach - niezbyt cenne w kiepskim stanie - nowsze też  są zawyżane ceny :) sam miałem ochotę na takiego ale z Eco-Drive - nie wiem jak z serwisem - bo uszczelki już mogą być poparciałe   i nie wiem  czy są do dostania  

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, unadarek napisał(-a):

kolekcjonerski promaster aqualand rok zdaje się 1997 - bardzo dobry model na module 3745 - mocny sprzęt - sporo ich było w różnych kolorach - niezbyt cenne w kiepskim stanie - nowsze też  są zawyżane ceny :) sam miałem ochotę na takiego ale z Eco-Drive - nie wiem jak z serwisem - bo uszczelki już mogą być poparciałe   i nie wiem  czy są do dostania  

Dzięki za info, zegarek faktycznie musi mieć dobre bebechy bo mimo tyłu lat śmiga aż miło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

rrDPEsy.jpg

 

crUQMti.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzielę moje Promastery na trzy grupy:

1. Czarne:

czarne.thumb.jpg.f279f9b2a232b3b6e9829784a5e077e5.jpg

 

2. Niebieskie:

niebieskie.thumb.jpg.db13a08913baa3bb83256dcc4ea75989.jpg

 

i ... 👉 3. Majtasy:

majtasy.thumb.jpg.d99fe5bd0503cb4389e3e4123c144d6d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WbftyNJ.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3cBTxdD.jpg?1


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20180708_150211-01.thumb.jpeg.1c349b473d2354c0a492443d68108ff8.jpeg
 
Wspaniale - jest i stara i nowa wersja tego modelu w takiej samej kolorystyce odpowiednio kal. E670 vs. kal. E660

Mnie jednak najbardziej odpowiadają takie kolory:
20211015_133942.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, alpaczino napisał(-a):

 
Wspaniale - jest i stara i nowa wersja tego modelu w takiej samej kolorystyce odpowiednio kal. E670 vs. kal. E660

Mnie jednak najbardziej odpowiadają takie kolory:
20211015_133942.jpg

A to nie wiedziałem. Zaraz zobaczę jaki mam piec w środku.... 

 

Edit. 

E670 mam. 

Edytowane przez revolta4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, revolta4 napisał(-a):

A to nie wiedziałem. Zaraz zobaczę jaki mam piec w środku.... 

 

Edit. 

E670 mam. 

:unsure: Może nie napisałem jednoznacznie, więc śpieszę z wyjaśnieniem, 👉 że Ty masz poprzednią wersję, do której był ładowany tylko kaliber E670 a ja mam nowszą, która występuje tylko z kal. E660 i że obie są w tej samej kolorystyce (a nie, że do twojego modelu były wkładane różne kalibry). ;)

Mam nadzieję, że teraz wyjaśniłem. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.