Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Pokażmy swoje Promastery

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie zdecydowanie numer jeden wśród Promasterów. Podobają mi się zwłaszcza niebanalne wskazówki. :)

 

Masz go na oryginalnej bransolecie? Jak wrażenia? Aż taka zła jak to opisują niektóre opinie na jej temat? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Mam go na oryginalnej bransolecie i nie wiem na czym inni bazuja swoje opinie, ale ja nie mam najmniejszych powodow zeby sie na bransolete skarzyc. Jest latwa w regulacji i nie sprawia jakiejs niewygody na nadgarstku, mimo tego ze jest raczej (relatywnie rzecz biorac) masywna. Ale, byc moze to ze mna jest cos nie tak ze nie mam powodu na to zeby na nia narzekac, nie wiem :D

 

Ponizej troche close-up fotek bransolety:

 

citizenpromaster1.jpg

 

citizenpromaster2.jpg

 

w miejscu jej regulacji w pozycji rozsunietej:

 

citizenpromaster3.jpg

 

citizenpromaster4.jpg

 

i w pozycji zsunietej:

 

citizenpromaster5.jpg

 

citizenpromaster6.jpg

 

i jeszcze zdjecie tylka:

 

citizenpromaster7.jpg

Edytowane przez chrono-craze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mój :)

 

DSCF2004.JPG


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nighthawk :) BJ7010-24W (wersja "Havana") na pasku od Spinnera. Oryginalny mi nie odpowiadał.

Teoretycznie jest to lotnik - wyraźne indeksy, ładnie świecące, suwak do przeliczania jednostek, duża linia. Ale dla mnie jest to oczywiście casual. Bardzo lubię ten zegarek i często zakładam do codziennego ubioru. Bardzo podoba mi się rozwiązanie wskaźnika 24-godzinnego.

 

pach_spinner_havana_kpl.jpg


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja "pochwalę się " wygladem mojej bransolety po 2 tygodniach użytkowania nowego promastera :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja "pochwalę się " wygladem mojej bransolety po 2 tygodniach użytkowania nowego promastera :(

post-58014-0-90371900-1359750532_thumb.jpg

post-58014-0-61174000-1359750672_thumb.jpg

post-58014-0-40279200-1359750722_thumb.jpg

Edytowane przez gubic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, "niezle." W jakimz to srodowisku / podczas jakiej czynnosci odbywaly sie te dwa tygodnie uzytkowania, jesli mozna spytac?

Ja z moim promasterem na nadgarstku (tym z moich powyzszych fotek) nieraz bywalo ze uskutecznialem (na przestrzeni kilku lat!) snorkeling w oceanie (zbierajac muszle, malze i inne cuda) i nawet w przyblizeniu nie bylem w stanie tak bransolety zrabac jak Ty tej swojej. Co prawda kila paskow (u innych zegarkow) zdazylem zniszczyc, ale bransolety az tak nie zniszczylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna alternatywa w miejsce bransolety dla Promastera moglby np. byc jakis plastic lub inny nylon, tak jak ja uczynilem wrzucajac mojego drugiego Promastera na NATO, tak wyglada:

 

promasteryellow1.jpg

 

promasteryellow2.jpg

 

promasteryellow3.jpg

 

promasteryellow4.jpg

 

problem zniszczenia bransolety odpada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, "niezle." W jakimz to srodowisku / podczas jakiej czynnosci odbywaly sie te dwa tygodnie uzytkowania, jesli mozna spytac?

Ja z moim promasterem na nadgarstku (tym z moich powyzszych fotek) nieraz bywalo ze uskutecznialem (na przestrzeni kilku lat!) snorkeling w oceanie (zbierajac muszle, malze i inne cuda) i nawet w przyblizeniu nie bylem w stanie tak bransolety zrabac jak Ty tej swojej. Co prawda kila paskow (u innych zegarkow) zdazylem zniszczyc, ale bransolety az tak nie zniszczylem.

Heh w sumie nie mam pojęcia gdzie tak mu się oberwało

Znajoma kilka godzin nosiła go z kupą srebrnych bransoletek na nadgarstku i raz na schodach po poręczy metalowej przejechałem,ale delikatnie raczej... No zwykłe użytkowanie...

żółciutki ładniutki,ale do mojego innej alternatywy nie ma i byc nie może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NY0040 to zegarek, któremu nie da się zrobić złego zdjęcia (nawet mi się nie udało)

 

p10607571.jpg

 

p1070081i.jpg

 

i Nocny Jastrząb:

 

p1060405h.jpg


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę nie w temacie, ale próbowałem dzisiaj zamówić nową "zapinkę" w anyro, ale uprzejma Pani miała problem z nazewnictwem.

Czy na zdjęciu poniżej występuje "zapinka"? Czy to element zapinki,czy jak fachowo się nazywać?

post-58014-0-18097600-1360178875_thumb.jpg

Edytowane przez gubic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, to mój niezawodny towarzysz,

Pozdrawiam!

Edytowane przez Slaweknh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mój wysłużony Promaster Automatic :)

post-36511-0-95061800-1361202440_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.