Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
John Time

ATLANTIC - oryginalny czy nie - zapytania wszelkie

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o tarczę to Weltmeister na pewno występował z taka, czy były ringowce? - ja nie widziałem.

post-57210-0-52787400-1389086526_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Ja piasłem właśnie o takim z ringiem, z kopertą w stali, jak sugeruje dekiel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reasumując CUDAK. :D

 

ale jak w przysłowiu:

"każda............znajdzie swego amatora"

I dla niego będzie śliczny! :wub:


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak i cena już 610zł za niego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gawiedź kocha jak się świeci, nie ważne, czy oryginał czy składak, czy malowanka. Ważne by wyglądało ślicznie z daleka. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyśmy nie byli kolekcjonerami i pasjonatami, sami byśmy to kupowali :) ze takie to niby ładne :)

 

Moze i ładne, ale my juz mamy zboczenie zegarkowe, no i pewien gust :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjrzyjcie się proszę temu zegarkowi http://allegro.pl/atlantic-worldmaster-lata-70-te-cudowny-model-i3859288592.html i napiszcie proszę, czy macie jakieś zastrzeżenia do jego oryginalności, o której tak gorąco zapewnia gospodarz aukcji


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Mam jedno zastrzeżenie, ale IMO zasadnicze. <br />Tym zastrzeżeniem jest sprzedawca. <br />Nie wierzę mu wcale. I nikt mnie przekona że białe jest białe. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjrzyjcie się proszę temu zegarkowi http://allegro.pl/atlantic-worldmaster-lata-70-te-cudowny-model-i3859288592.html i napiszcie proszę, czy macie jakieś zastrzeżenia do jego oryginalności, o której tak gorąco zapewnia gospodarz aukcji

 

Z tych zdjęć niewiele wynika, na pewno koronka nieoryginalna ( powinna byś stożkowa ), koperta do chromowania, dekiel mocno polerowany, na tarczy lub szybce paprochy. Co do oryginalności tarczy to sie nie wypowiem, zapytaj John Time.


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisy ma zawsze niemal identyczne, a co do zegarka to dość silnie przytarty, uszczerbki na tarczy, mechanizm piękny nie jest, koronka nieoryginalna - a cena szybuje że hej - podejrzewam jakieś działania zaczepne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo w dziale radzieckim identyfikujemy gościa jako permanentnego totalnego oszusta (przynajmniej jeśli chodzi o sowiety). Ostatnio zbulwersowało nas "wyholowanie jelenia" na kilkanaście stówek, na mocno kombinowanym poljocie w tej aukcji: http://allegro.pl/piekny-poljot-de-luxe-automatic-nieuzywany-i3828457289.html

Ciekawi mnie, czy w innych markach, także uprawia swój proceder?


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łomatko!!!

co tu się dzieje?

poljoty za ponad 1 000zł trupy atlantica za ponad 300zł

co zaglądam do tego tematu to mnie krew zalewa.

gdzie byli ci licytujący gdy miałem kilka ładnych oryginalnie zachowanych worldmasterów które poszły za nie wiele więcej niż 250zł

 

chyba czas zainwestować w namiot bezcieniowy i lekcję marketingu


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

CIEŚLUT, jeszcze trzeba jakąś super pralkę kupić. <br /><br />Żeby wyprać poczucie przyzwoitości. Bo sumienia to u takich jak on szukać nie ma co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CIESLUT  pomijając już samo w sobie karygodne kłamstwo w opisie, że poljot jest w stalowej kopercie - bo nie jest!  i taką "pierdółkę" jak ukraińska replika tarczy :)  to moim zdaniem gościu wyczuł napaleńca i go zwycznajnie mocno podciągnął - bo mało prawdopodobne jest aby w jednej aukcji spotkało się dwóch niezorientowanych idjotów. Poljot w stali jest duzo wart ...ale z pięć, no... z cztery razy mniej :)

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mina kupującego poljota po przeczytaniu tego tematu bezcenna :) a za resztę może zapłacić kartą master...


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Ci, którzy kupują na tym portalu, za TAKIE pieniądze, nie czytają tego forum. To jednorazowe zakupy i nie ma znaczenia czy to malowanka, czy renowacja bez granic :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie - albo na prezent, albo na pokaz (w końcu szwajcar nie?!), a wtedy, rosyjską metodą, im drożej tym lepiej B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi? Opis mowi o datowniku i czarnej tarczy. A zegarek bez datownika z tarczą jasną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuję zajrzeć ile ma jeszcze tych "przepięknych" zegarków, w takiej ilości można się pogubić czy ma białą czy czarną tarczę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.