Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kiniol

O WDZIĘKACH MARYNY...

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna ofiara covid-19  - przykre... 


"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy, że wkrótce zapomnimy :)

 

 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Chciałem dodać zdjęcia w temacie kiwaki, ale dostaję komunikat żeby skontaktować się z pomocą techniczną. Czy jest na to jakiś sposób ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, kobas napisał:

Cześć. Chciałem dodać zdjęcia w temacie kiwaki, ale dostaję komunikat żeby skontaktować się z pomocą techniczną. Czy jest na to jakiś sposób ?

 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak na ludzi działa kwarantanna ....?

 


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jako, że ostatnio z samochodu korzystam raz na dwa tygodnie - wyjazd po zakupy, a stoi na zewnątrz, nie w garażu, to znalazłem taką lokatorkę... 

Pod klapą bagażnika, przy odbojniku... 

IMG_20200506_142228.thumb.jpg.83fbc8a98ceb2bb7e5fb51b5f85aabd1.jpg

Pozdrawiam Jacek 

Edytowane przez JASI

"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejna [']. Ja pierdolę, co za rok.

 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest takie słowo antycypacja ... 

mam wrażenie że na dziś wymaga tylko drobnej korekty.

UWAGA TEKST UTWORU DRASTYCZNY I ZAWIERAJĄCY WULGARYZMY  - jak nasz dzień powszedni .... WRAŻLIWYCH PROSZĘ O NIE SŁUCHANIE .MODERATORÓW O WYBACZENIE ... taki dzień ...

 


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) To też nadal aktualne:

 

 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suweren sprzedał kraj za rolkę perkalu i garść koralików ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy raz w życiu naprawiłem automatyczną skrzynię biegów w moim aucie. Wymieniłem zespół elektrozaworów sterujących jej pracą... czego jeszcze będę musiał się nauczyć by nie być wydymanym przez innych... ? Za zespół elektrozaworów zapłaciłem 980 złotych z przesyłką cłem i vatem... Najtańszy jaki znalazłem u nasz w kraju był za 1500 złotych... plus 1200 wymiana czyli 2700...zł

Zaczynam zmieniać swoje podejście do bliźnich... kupiłem olej do skrzyni i filter owego oleju. Nabyłem to w sklepie gdzie zawsze robię zakupy części do auta. Zapłaciłem 340 złotych . Udałem się po część, której nie było w owym sklepie i tak z głupia frant zapytałem ile kosztuje ów filter oraz olej... Okazało się, że 120 złotych taniej... udałem się więc do sklepu gdzie zwykle kupuję części do auta i oddałem zakupiony filter oraz olej... Noszsz ile można dymać ludzi będących tzw. stałymi klientami. W przeciągu miesiąca był to trzeci przypadek, gdy przekonałem się, że moi stali dostawcy towarów oraz usług najnormalniej mnie dymają i to często na znaczne kwoty... koniec!


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.05.2020 o 19:24, kiniol napisał:

Dziś pierwszy raz w życiu naprawiłem automatyczną skrzynię biegów w moim aucie. Wymieniłem zespół elektrozaworów sterujących jej pracą... czego jeszcze będę musiał się nauczyć by nie być wydymanym przez innych... ? Za zespół elektrozaworów zapłaciłem 980 złotych z przesyłką cłem i vatem... Najtańszy jaki znalazłem u nasz w kraju był za 1500 złotych... plus 1200 wymiana czyli 2700...zł

Zaczynam zmieniać swoje podejście do bliźnich... kupiłem olej do skrzyni i filter owego oleju. Nabyłem to w sklepie gdzie zawsze robię zakupy części do auta. Zapłaciłem 340 złotych . Udałem się po część, której nie było w owym sklepie i tak z głupia frant zapytałem ile kosztuje ów filter oraz olej... Okazało się, że 120 złotych taniej... udałem się więc do sklepu gdzie zwykle kupuję części do auta i oddałem zakupiony filter oraz olej... Noszsz ile można dymać ludzi będących tzw. stałymi klientami. W przeciągu miesiąca był to trzeci przypadek, gdy przekonałem się, że moi stali dostawcy towarów oraz usług najnormalniej mnie dymają i to często na znaczne kwoty... koniec!

 

Zuch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 7.05.2020 o 19:24, kiniol napisał:

.. Noszsz ile można dymać ludzi będących tzw. stałymi klientami. W przeciągu miesiąca był to trzeci przypadek, gdy przekonałem się, że moi stali dostawcy towarów oraz usług najnormalniej mnie dymają i to często na znaczne kwoty... koniec!

 Widzisz/zauważyłeś, że tzw. "stały klient" to" dojna krowa", czyli kupujesz, dostajesz Rabat.

 Potem  kupujesz dostajesz rabat ( przez małe r)

 potem kupujesz  - dostajesz "rabat" = tylko  "R"

 potem płacisz więcej, bo myślisz, że to po rabacie...

........ Doputy nie sprawdzisz gdzie indziej..

 to jest... (resztę sobie dopisz)

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.05.2020 o 19:24, kiniol napisał:

Dziś pierwszy raz w życiu naprawiłem automatyczną skrzynię biegów w moim aucie. Wymieniłem zespół elektrozaworów sterujących jej pracą... czego jeszcze będę musiał się nauczyć by nie być wydymanym przez innych... ? Za zespół elektrozaworów zapłaciłem 980 złotych z przesyłką cłem i vatem... Najtańszy jaki znalazłem u nasz w kraju był za 1500 złotych... plus 1200 wymiana czyli 2700...zł

Zaczynam zmieniać swoje podejście do bliźnich... kupiłem olej do skrzyni i filter owego oleju. Nabyłem to w sklepie gdzie zawsze robię zakupy części do auta. Zapłaciłem 340 złotych . Udałem się po część, której nie było w owym sklepie i tak z głupia frant zapytałem ile kosztuje ów filter oraz olej... Okazało się, że 120 złotych taniej... udałem się więc do sklepu gdzie zwykle kupuję części do auta i oddałem zakupiony filter oraz olej... Noszsz ile można dymać ludzi będących tzw. stałymi klientami. W przeciągu miesiąca był to trzeci przypadek, gdy przekonałem się, że moi stali dostawcy towarów oraz usług najnormalniej mnie dymają i to często na znaczne kwoty... koniec!

 

Krzysztof, ceny są od sasa do lasa, sam szukałem do mojej Hondy filtrów, olei i wszystko zależy od producenta,sam wybierasz opcje "taniości". promocji w danym dniu, pośrednika. Też zaoszczędziłem połowę kwoty przeglądowej. Nie jestem na tyle zdolny,aby samemu brać się za pewne naprawy, ryzyko jest. 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teledysk poświęcony ludziom ze Szpitala Zakaźnego przy ulicy Koszarowej we Wrocławiu. Jakieś trzydzieści lat temu jeździłem konsultować ich pacjentów (starszym się nie chciało...), wtedy w innym jeszcze szpitalu. Kiedy wracałem pewnego razu, poszła membrana w pompie paliwa w moim rączym 126P. Dojechałem nawalony jak atom oparami benzyny, która przedostała się do bloku silnika. No i po kilku dniach z żółtaczką wylądowałem tam jako pacjent. Całkiem jeszcze wtedy młody Doktor Simon robił mi gastroskopię. Ale kiedy chciał zrobić biopsję wątroby - zdecydowanie odmówiłem :)

 

 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Brałem udział w budowie tego szpitala, wcześniej  był na ul. Piwnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potem w 40-leciu...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tradycja , skończyła się epoka wolności ? pojawił się Kazik  ?


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie zamurowało... znakomite


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to taki skecz, właściwie żart sprzed 40 lat...
Przychodzi już wcięty Gość do baru i do barmana, który ma na imię Kaziu, mówi:
Panie Kaziu dwie wiśniówki, a powiem Panu jak było na pogrzebie mojej zmarłej żony Agaty...
        po wypiciu opowiada...
Na początku szedł krzyż,
za krzyżem szły konie,
ciągnęły wóz,
na wozie leżała trumna,
w trumnie leżała moja zmarła żona Agata,
a za trumną szedłem ja i płakałem...
         po chwili - znowu...
Panie Kaziu... dwie wiśniówki...
A powiem Panu... jak było na pogrzebie... mojej zmarłej żony Agaty...
          po wypiciu zaczyna od nowa...
          coraz bardziej zamroczony i         
          zapłakany...
Na początku szedłem ja...
ciągnąłem wóz...
na wozie leżała trumna...
w trumnie leżała moja zmarła żona Agata...
a za trumną szły konie i płakałyyyy...
            po krótkiej drzemce, doszedł
            do siebie i znowu...
Paaanie Kaaaziu...dwie wiśniówki... aaa powiem Paaanu... jak było... naaa pogrzebie... mojej zmaaarłej... żony Agaty...
             po wypiciu, zaczyna od nowa...
             coraz bardziej bełkoczącym i
             i płaczliwym głosem...
Naaa... poooczątku... szłyyy... konieee..., taaak... byyyły... kooonie...
ciągnęłyyy... wózzz...
naaa... wooozie... leżałaaa... trumna...
w truuumnie... leżaaałem... jaaa...
aaa...zaaa...truuumną...szłaaa...moooja...zmaaarła...żonaaa...Agataaa...iii...płakałaaaaaa.........

 

Pozdrawiam Jacek

Edytowane przez JASI

"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było?... Nie szkodzi... ciągle aktualne...

 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No soldiers were harmed during production of this film...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.