Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kiniol

O WDZIĘKACH MARYNY...

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, tarant napisał:

No soldiers were harmed during production of this film...

It makes it so current...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieważne jak ludzie głosują, ważne kto głosy liczy (Stalin)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy początek końca... byle nie krwawy...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bynajmniej na bombelki dały ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dały? Kto dał?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to kto...

IMG_20200517_101817.jpg

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam "trójkę" skasowałem z wszyskich radioodbiorników ... nawet z aplikacji w telefonie???. Szkoda życia na słuchanie jak szumi "TO" co zrobili z tego radia...?. Nawet komuna miała odrobinę oleju w głowie i dotykała "wentyla bezpieczeństwa". Niektórych należałoby skierować na badania ... ?

Ps A słuchałem jej namiętnie od 1966 roku czyli jak rodzice kupili pierwsze radio z UKFem ...?

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, czy siak, to musiało kiedyś nastąpić. Jest internet , można posłuchać czego się chce. Śmierć też przyjdzie, każdego zabierze. Na co dzień mam Radio Pogoda, wracam do tamtych lat muzycznych. Za Trójką już nie tęsknię. Było minęło. Młodzi tego nie słuchają. Do wyboru są wybory, jak widać lepiej nie będzie. Jako ludzkość mamy jeszcze od natury 500mln lat, ale sami się szybciej zeżremy

 

Optymistycznie

Piotr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, tak .... kiedyś słuchałem  III , ale też już minęło .

Pamiętam ten czas , gdy Niedźwiedzki mówił .... ,, a na miejscu pierwszym , już od wielu tygodni , wiadomo .....  nie mówił nazwy zespołu i było tylko kilka taktów piosenki , ale wszyscy wiedzieli , że to Maanam ..... Niektórzy zastanawiali się , dlaczego nie leci cała piosenka , czyżby niektórym już zbrzydła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TVN24 rozdzierają teraz w tym temacie szaty , no "Dzień Świra". Słusznie powiedziane, jest wolny rynek , kto kocha  byłą "Trójkę" będzie się zrzucał, będzie nadal słuchał. Kapitalizm panie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiegając od wątku ?

IMG_20200517_111640.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cały czas w wątku...

 

Community | Funny cartoons, Funny cartoon, Cartoons comics


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...niiikooomuuuu...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę sobie tak z kawką i tabletem w ręce... czytam tekstami budzikach o „wartościowaniu” naszej pracy przy renowacji zegarów i jest mi trochę smutno jak to czytam ... 

dedykuje dyskutantom to co sobie właśnie słucham.   

 

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze to:

 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy dzień ... dziś trochę jazzu i spokoju . Polecam do porannej kawy. Ja do kawy mam pyszne ciasto drożdżowe z budyniem i truskawkami ?  i kochaną żonę ?. ...

 ?

 

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi Velvet Underground i lata 60...

 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dzisiaj sikorki - modraszki postanowiły wyprowadzić swoje potomstwo z budki. Jest to cała akcja kilkugodzinna. Najpierw jest nawoływanie, stare rzadziej przylatują z pokarmem. Każdy młody, który wyleci z budki jest śledzony i kontrolowany co chwilę przez starych. Oprócz tego co chwilę przylatują, żeby nawoływać do wylotu pozostałe. W razie zagrożenia, na przykład w postaci kota, młode milkną, a stare zmieniają od razu wydawane dźwięki na tryb ostrzegawczy. Pogubiłem się w liczeniu, bo nie miałem tyle czasu, żeby cały czas je śledzić, ale wydaje mi się, że było ich 6,a może 7 młodych. Teraz wśród gałęzi drzew słychać tylko skrzeczenie młodych, a stare bacznie pilnują i je obserwują, latając od jednego do drugiego. Myślę, że chyba wszystkie wyleciały z budki, bo jest cicho. Niekiedy zdarza się, że najsłabszy zostaje i zdycha. Całe szczęście, że koty nie zauważyły tej całej akcji. W pewnym momencie tylko jeden się przeszedł ospałym krokiem i nie zwrócił uwagi na to co się dzieje.

IMG_20200527_161741.thumb.jpg.360e851e264686e49a49ea35fe8350d6.jpg

W pewnym momencie jeden z młodych nie miał siły utrzymać się w powietrzu i wylądował na stercie drewna pozując do zdjęć... 

IMG_20200527_160717.thumb.jpg.8a83ca6418c984c53925bff0abab0929.jpg

IMG_20200527_160732.thumb.jpg.61dc8544adb0ab54763750e5fff3c82a.jpg

Ciekawy jestem czy w tej budce będzie jeszcze w tym roku drugie gniazdo, bo z reguły tak jest każdego roku. 

Teraz czekam tylko na orły, bo dawno ich nie widziałem, pewno pojawią się z młodym na niebie. 

Będzie co obserwować, jak będą go uczyły latać. 

Pozdrawiam Jacek 


"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj było o sikoreczkach, a dzisiaj przypomniał mi się utwór z czasów szkoły średniej... 

Pozdrawiam Jacek 

Edytowane przez JASI

"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasza Basia Kochana .... ????

 


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna muza????. Kojarzy mi się trochę za Black Rebel Motorcycle Club. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.