Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kiniol

O WDZIĘKACH MARYNY...

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz kogo wysłać do mnie, to pisz na Priw!


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałam przy tym przykurcze mięśni. Chyba gorsze jak sam ból. Chodziłam złamana na pół. Tolperis od doktora był zbawienny ????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za porady i ofertę pomocy... Jeśli do poniedziałku nie odpuści to zacznę działać konkretniej... Lekarz, fizjoterapeuta... 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weż kilka takich dłuższych okładów z młodych dużych piersi. :P:)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może mu tylko się pogorszyć ... w euforii namiaru testosteronu zacznie wieszać wagi 100 kg ????

Ps. na poważnie współczuję i zalecam jak najszybszą e-wizytę ... 

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Yodek napisał:

Miałam przy tym przykurcze mięśni. Chyba gorsze jak sam ból. Chodziłam złamana na pół. Tolperis od doktora był zbawienny ????????

OJJJJJJJ

Na samą myśl mnie aż zabolało

2 lata z tym walczyłem , dopiero odpowiednia fizjoterapia mnie postawiła na nogi.

Z polecenia od znanego neurochirurga znalazłem się na stole u pewnej pani i jak mi wsadziła takie konkretne igły w okolice kręgosłupa , w przyczepy tych przykurczonych mięśni (odczucie takie że myślałem że zejdę na tym stole)..........to na drugi dzień normalnie , jak człowiek wstałem z łóżka pierwszy raz od 2 lat

 

Polecam terapeutów którzy szkolili się w Centrum Terapii Manualnych Rakowskich i mają ich certyfikat.

 

Nie umiałem uwierzyć w to  że odpowiednie naciąganie i masaż stopy daje ulgę w bolących plecach , ale tak jest.

Mojemu synowi pokazałem jak robiła to terapeutka i jak coś mnie dziś zaczyna pobolewać to mnie masuje. , do tego DICLAC przez kilka dni i jestem jak nowo narodzony.

 

Kiniol z tym ogrzewaniem bolącego miejsca bym uważał , jak masz stan zapalny to ogrzewanie go potęguje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja córka jest fizjoterapeutą. Wzięła mnie w swoje ręce w 2016 roku.  Wtedy, jako młoda adeptka zawodu nabyła już nieco doświadczenia ????.

Też myślałam, że zejdę ????. Operowała w okolicach lędźwi, a ja potem nawet głowy pochylić nie mogłam. Kilka tygodni czułam się jak obolała kaleka. Hmm, co by nie mówić od tamtej pory nie złapało mnie ani razu ???? Próbowałam plastrów typu capsiplast - tak szybko jak nakleiłam, tak jeszcze szybciej odkleiłam - to było piekielne doświadczenie ????

 

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noc nieprzespana... Ale jakby lekko odpuszczało... Chociaż do klo... Mogę iść sam... Leżę, czekam, obserwuję... Próbowałem ogrzewać, ale to nie był dobry pomysł. 

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno   w Puszczykowie  stoi  ładna  18-ka  z  latarnią  wiedeńska  na skrzyżowaniu,może  warto  byłoby  ja zobaczyć  .....????????

A  na  poważnie  ja  jestem  po  operacji  chyba  wypuklin międzykręgowych w 2000  roku kiedyś  się  schyliłem żeby  zatankować  samochód  i nie  moglem sie wyprostować,Po  operacji nie  wolno  podnosić nic  cięższego  niż  5 kg dlatego  zbieram roczniaki  i  kieszonki.

Tydzień poleżysz  i  Ci  przejdzie .

 

 

Edytowane przez janekp

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, janekp napisał:

Podobno   w Puszczykowie  stoi  ładna  18-ka  z  latarnią  wiedeńska  na skrzyżowaniu,może  warto  byłoby  ja zobaczyć  .....????????

A  na  poważnie  ja  jestem  po  operacji  chyba  wypuklin międzykręgowych w 2000  roku kiedyś  się  schyliłem żeby  zatankować  samochód  i nie  moglem sie wyprostować,Po  operacji nie  wolno  podnosić nic  cięższego  niż  5 kg dlatego  zbieram roczniaki  i  kieszonki.

Tydzień poleżysz  i  Ci  przejdzie .

 

 

Pamiętam jak leżałeś i nie mogłeś się ruszyć... Jaką 18-tka, gdzie, na którym skrzyżowaniu? Chcę na koniec roku zorganizować wystawę zegarów i Zegarków w Puszczykowie, to się pewnie ktoś z jakimiś fajnymi rzeczami objawi... 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof, po wszystkim warto udać się do sprawdzonego fizjoterapeuty. Ja byłem na trzech 45 minutowych sesjach. I jest ok.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobię tak... Mamy tu w Puszczykowie sprawdzonego... 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie pomagał zawsze diadynamic tzn prądy wirowe wysokiej częstotliwości. Fizjoterapeuci to mają, mnie juz pierwsza sesja zmniejszała ból a po drugiej po bólu ani śladu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj dobrego osteopaty.

 to jest oczko wyżej od dobrego fizykoterapeuty fizioterapeuty :)

Edytowane przez mkl1
poprawka

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizykoterapeuci nie funkcjonują ????

Fizykoterapia jest działem/elementem fizjoterapii ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leki, które zasugerował Piotr, działają... Dzięki... :)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e- porada ????


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę Krzysztof się  pieści,na wieżę do roboty i samo przejdzie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Poniedziałek ....

Na dobry początek ... Mistrzostwo świata ????

 


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś ma trzy tygodnie i jest bardzo prawdopodobne, że za 5 tygodni będziemy razem mieszkać 

4D0259A7-8AAA-48C6-9D2F-5E878B0FF294.jpeg

76794C90-B9D2-4FCC-9B69-FBB4A4310454.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, pamięć o Wigorze zostaje, ale życie idzie naprzód... 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, idzie naprzód. Myśle, że kuna Klementyna może czuć się cokolwiek rozczarowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dogadają się... 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, kobas napisał:

Tak, idzie naprzód. Myśle, że kuna Klementyna może czuć się cokolwiek rozczarowana.

Nie sądzę, że będzie rozczarowana.

 Wbrew pozorom kuna jest bardzo towarzyskim  i przyjaznym  stworzeniem, mimo, że to drapierzca..:)

 W moim domu byli:

 Owczarek, Legwan i .. kuna ( nie fretka) tylko kuna odratowanoa po potrąceniu...

 Największym "oporunistą" był legwan...

 a Szafir i Kundzia się rozumieli :)

 

 teraz mieszka u mnie Border (tylko)

 Teraz nawet nie można uratować zwierzęcia z lasu, bo "pargraf" .... o  przetrzymywanie,  niszczenie przyrody itp.

 tak się porobiło.. tzn "green" to zrobił...niby by ratować naturę ...szlag by ich trafił...

 Ranne zwierzę mam"obowiązek dostrzelić", lub zawieżć przy asyście policji do "hotelu" dla zwierząt np. jakieś 100 km.

 idiotyzm.

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.