Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kiniol

O WDZIĘKACH MARYNY...

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką szczepionkę dostałeś.

Pierwsze słyszę o takich NOP'ach (ale nie jestem lekarzem, wymądrzać się nie będę).

Ja po I dawce AZ miałem jednodniowy stan ogólnego  zmęczenia.  Druga bezobjawowo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza dawka AZ mnie powaliła w fotel. Dwa dni bardzo liche (choć z oddechem OK, tylko jakby ktoś balon przekłuł). Zero energii, mózg wyłączony, wyprawa do kibla była wyzwaniem. Potem nagle trzeciego dnia wstałem i świerszczyk po prostu. Wszystko świetnie. Druga dawka bez jakichkolwiek objawów. 

Żona bezobjawowo przyjęła obie i w ogóle nie wie o so chozi. Szczepieni razem, w tym samym ośrodku, tą samą szczepionką, tego samego dnia. 

Janek, napisz jak się czujesz i w ogóle...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz  czuje  sie  jak  zawsze czyli ok,szczepionka  do Comirnaty (BNT162b2, Biontech / Pfizer)  ale  minelo  juz  kilk a dni  od  wtorku. Pracowalem normalnie  i  nic  nie  wskazywalo  na jakiekolwiek powiklania.Podejrzewam  ze  znow  zabraklo  mi  potasu-hipokaliemia-  i  musze  raz  na  kilka  lat  miec  taki  atak.Juz  to  mialem  ,zly  sklad  elektrolitow.Mam  jedna nerke  i  poprzez  niedobor  potasu  skakalo  mi  kiedyz  cisnienie.Teraz  cisnienie jest  w normie.Mam odpowiednie lekarstwo.  Moze  to  tylko stres  w  pracy,pracowac  z  baranami  nie  jest latwo  a ja  jestem troszke  wymagajacy..Dziekuje  za  slowa  wsparcia i  telefony.


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z opisu wygląda to na porażenie okresowe hipokaliemiczne.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej dawce AZ przesypałem na podwórzu 2 tony grysu bazaltowego.  Byłem akurat na szczepieniu gdy przywieźli - zadzwonili spod bramy.  Powiedziałem aby sypnęli na wjeździe bo nie mam bramy na aplikację.  Przyszedłem, taczka, szufla i woziłem.   NOP nie zauważyłem.  Druga dawka była po 45 dniach , zero NOP.  Emeryt, 68 wiosen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.08.2021 o 11:22, tarant napisał(-a):

Z opisu wygląda to na porażenie okresowe hipokaliemiczne.

Tez  mysle  ze  to  ma  zwiazek  z  moim niskim  stezeniem potasu,cisnienie  jakie  mi  zmierzyli  166-102 ,troszke  wysokie.Biore regularnie  prestarium  i  pije  sok  pomidorowy.


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomidory mają dużo potasu... Fakt...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZOK 😱😱😱🥺 

 

IMG_20210816_145041.jpg

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze są stare, niezawodne Chinooki...

 

237250729_4329187670497332_7684731222695147769_n.thumb.jpg.cb4b6f1c7e1b5f25be9c8fbd8cb343d8.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubię Holandię, czy też Niderlandy... buuhahaha... 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 😢


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki nastrój ...

 


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie chcę śmiecić w temacie Metrona, to tutaj sobie pozwoliłem wkleić skojarzenie ze słowami: "ale upadek", oraz dalszymi wywodami.

 

Ignacy Jan Paderewski (ur. 6 lub 18 listopada 1860 w Kuryłówce na Podolu, zm. 29 czerwca 1941 w Nowym Jorku), wybitny pianista światowej sławy, kompozytor, polityk, działacz niepodległościowy, premier Polski w roku 1919, profesor konserwatorium w Warszawie.

 

... po wybuchu I wojny światowej zaczął prowadzić szeroko zakrojone działania na rzecz wspierania Polaków i Polski, wykorzystując swoją popularność na Zachodzie. W 1915 założył wraz z Henrykiem Sienkiewiczem w Vevey Szwajcarski Komitet Generalny Pomocy Ofiarom Wojny w Polsce. Możliwe, że dzięki memoriałowi na temat Polski przekazanemu prezydentowi Stanów Zjednoczonych, sprawa naszego kraju znalazła się wśród słynnych 14 punktów Wilsona.

Po powrocie do kraju Józefa Piłsudskiego i on zdecydował się na powrót do ojczyzny. W 1919 roku Paderewski stanął na czele polskiego rządu, reprezentował II Rzeczpospolitą na konferencji w Wersalu. Kiedy przybył do Paryża jako przewodniczący polskiej delegacji na konferencję w Wersalu, premier francuski Georges Clemenceau witając Paderewskiego na dworcu kolejowym d’Orsay powiedział: „Z wielkiego pianisty i kompozytora - zwykły premier. Co za upadek! .”

 

Ot, historia upadków, ot, upadki w historii 😄.

Uśmiechu życzę!

download.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadzam się z Tobą Piotrze ! 

Pamiętaj jednak że to jak z pewną odmianą węgla ... Diament i brylant to ten sam materiał różnią się tylko obróbką, ale nawet nieobrobiony ma te same własności - jest najbardziej pożądanym węglem na świecie 🤔

:rolleyes:


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się dziś skojarzyło ... 

 


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska. Posłuchajta kanadyjskich wsioków duchem w Alabamie. ;)

 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieter, dziękuję! Było tak se, jest tak se +++.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Staramy się być  nad wyraz uprzejmi dla zainteresowanych naszymi ofertami z portalu ogłoszeniowego ale nie wiedzieć czemu ciągle się obrażają 😂

 

 

IMG_20210831_124600.jpg

IMG_20210831_124839.jpg

IMG_20210831_124658.jpg

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No .........nie było wody.. dlatego miała tylko promile :)

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.