Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

otho

BASELWORLD & SIHH 2005 już wkrótce!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Jadę na oba ( jak się nic nieprzewidzianego nie wydaży- odpukać) to zamieszczę po powrocie trochę zdjęć na forum .

Jak się oczywiście admin zgodzi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się przymierzałem, ale w tym roku (niestety) jeszcze nie dam rady :cry:

Mam nadzieję, że w przyszłym, jak wszystko będzie dobrze, będę miał to szczęście zobaczyć te "święto" na własne oczy :(

 

Z pozdrowieniami

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem kiedys zeby zorganizowac taka wycieczke zapalencow. Moglibysmy zaczac od targów a potem zwiedzic najwazniejsze fabryki i muzea zegarkowe w Szwajcarii (wracajac mozna tez odwiedzic Niemcy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myslalem kiedys zeby zorganizowac taka wycieczke zapalencow. Moglibysmy zaczac od targów a potem zwiedzic najwazniejsze fabryki i muzea zegarkowe w Szwajcarii (wracajac mozna tez odwiedzic Niemcy).

 

czad piszę się na to :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czad piszę się na to :(

Największy problem to zebrac odpowiednia grupe zainteresowanych.

 

i przy okazji mam tam moją nagrodę odebrać :):)

Mysle ze wszyscy licza na fotki nagrody zanim zamienisz ja na cos innego (o czym kiedys pisales) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myslalem kiedys zeby zorganizowac taka wycieczke zapalencow. Moglibysmy zaczac od targów a potem zwiedzic najwazniejsze fabryki i muzea zegarkowe w Szwajcarii (wracajac mozna tez odwiedzic Niemcy).

 

Pomysł świetny, pisałbym się na to. Ale nie w tym roku niestety.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak włąsnie myslalem o roku przyszłym, w tym to raczej niemozliwe. Wyprawa na targi to jedno, trzeba zaplanowac ewentualną wycieczkę po Szwajcarii (mysle ze kazdy ma jakies zegarkowe miejsce które chce odwiedzic), zebrac zainteresowanych a dopiero potem myslec o sprawach takich jak transport, zakwaterowanie, kontakt z mueami itp. Roboty jest troche ale mysle ze byłaby to swietna wyprawa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie najbardziej z zaprezentowanych nowosci podobaja mi sie:

Omega Planet Ocean (to było oczywiste :()

Eterna KonTiki Diver 1,000 Meters - badzo oryginalny

Oris Big Crown Flight Timer Limited Edition “1945” - Moim zdaniem bardzo fajny kształt i rozplanowanie poszczególnych elementów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie, prócz Eterny "Kon Tiki" - Cedric Johner "Lord Waltham". Za piękną, głęboką zieleń tarczy i ekscentryczny kształt koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.... o Villemont już pisałem , nawet była krótka dyskusja !

... moim zdaniem korony to im nie wyszły

 

piotrek

 

O.K. Nie wiedziałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz tak się zachwycamy... Mnie zachwycił Vacheron Constantin Metiers d’ Art .... Coś w deseń Ulysse Nardin. Piekny :(


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Może ktoś widział gdzieś w necie najnowszego Harry Winstona Opus 5? Jakaś tajemnicza aura go otacza. Ani na TZ, ani na thepurists, nawet na oficjalnych (2 zresztą bodaj - w tym jedna poświęcona SIHH '05) stronach HW nic nie ma, prócz info, że ma to być ponoć rewolucyjny pod każdym względem repetier, może nawet z karilonem i w niecodziennej kopercie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze dzisiaj do zapowiedzi dołączyło również High Endowe Seiko. Już nie mogę sie doczekać :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widze ze dzisiaj do zapowiedzi dołączyło również High Endowe Seiko. Już nie mogę sie doczekać :!:

 

... a dla tych co nie widzą

 

http://forums.timezone.com/index.php?t=tre...59&rid=1298

 

niech też trochę radości mają :wink:

 

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa, FIŃSKA (tak, tak! choć w Szwajcarii - jeszcze?) dobra manufaktura zegarmistrzowska:

http://www.tp178.com/ct/kari/article.htm

... kieszonkowe tourbillony i repetiery naręczne z tarczą o niezwykle głębokiej, pięknej szafirowej, "vermeerowskiej" niemal barwie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktoś nie sledzi tematu to radze zwrocic uwage na nowe fotki Seiko (chce wreszcie zobaczyc całość :!: )

http://forums.timezone.com/index.php?t=tre...07167&rid=0

Bardzo podoba mi się również nowy Hublot (ma w sobie elementy sportu jak i elegancji)

http://forums.timezone.com/index.php?t=tre...07316&rid=0

Na mojej liscie top zamieszczam rowniez Choparda za L.U.C. Twist (piekny, prosty a jednak intrygujący :()

http://forums.timezone.com/index.php?t=tre...07302&rid=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.