Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

H.Moser & Cie

Rekomendowane odpowiedzi

Co ja będę gadał, sami zobaczcie :)

 

IMG_0343-2_zpsd962eb87.jpg

 

IMG_0738-2_zps0a6e0dab.jpg

 

IMG_0757-2_zps11937a2f.jpg

 

IMG_0791-2_zpsfcc8d9f2.jpg

 

IMG_0802-2_zpsc9f2d08f.jpg

 

IMG_0809-2_zps3eef8769.jpg

 

IMG_0828-2_zps28d650e8.jpg

 

IMG_0832-2_zps1f85f880.jpg

 

IMG_0842-2_zpsc1e9bc94.jpg

 

IMG_0848-2_zpsd8b8d5bb.jpg

 

IMG_0861-2_zpsc59d57ad.jpg

 

IMG_0880-2_zps4c47e603.jpg

 

IMG_0886-2_zps3e76bb93.jpg

 

cd...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny. Rezerwa chodu zarąbista. Mi się taki garniturowiec podoba. Prosty bez udziwnień. Troszkę wskazówki szerokie ale to kwestia gustu. Gratulacje.:)


Janusz

Longines cal. 18.86ZABC x 1932r, Atlantic Worldmaster 53754.41.93R, Xicorr FSO M20 nr 38, G.Gerlach Żubr nr 008, G.Gerlach Kosmonauta, Deep Blue Juggernaut II, Tribuna Omaggio,  Seagull 1963, Seiko 5 Sports SKZ229K1, Seiko 5 Sports 7S36-02B0, Seiko SNAA45P1, Jacques Lemans Monte Carlo F-5016C. Pattini x kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_0337-2_zps958eba88.jpg

 

IMG_0411-3_zps8058519a.jpg

 

IMG_0429-2_zpsd71931bf.jpg

 

IMG_0437-2_zpseb8d3ec6.jpg

 

IMG_0453-2_zps342857b7.jpg

 

IMG_0482-2_zpsd63d6876.jpg

 

IMG_0684-2_zpse8fcc625.jpg

 

IMG_0976-2_zps13b215f2.jpg

 

IMG_0996-2_zps98255891.jpg

 

IMG_1025-2_zpsf6712e46.jpg

 

IMG_1124-2_zpsca616f2b.jpg

 

IMG_1124-3_zpsef92b647.jpg

 

IMG_1137-2_zpsf8512c38.jpg

 

IMG_1166-2_zpsc46815f6.jpg

 

IMG_1191-2_zpsa6f3333b.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniam, mniam. Zegarek super!

Zasługuje tylko na jakieś fajne foto ukazujące refleksy na czekoladowej tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny! Żadnych zbędnych wodotrysków kłujących w oczy a i tak zniewala. Gratki, carlito1, niech sie dobrze nosi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny. Jak złotych zegarków nie lubię, tak tego zdecydowanie widziałbym na moim nadgarstku.

Gratuluję i zazdroszczę.

 

BTW, Carlito, jak długo musisz nakręcać od zera do pełnego naładowania?


Kupię garniturowca z jasną tarczą, 38mm-41mm, do 5k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu komentowac.. . Wielkie graty!!, ale czy nie mały trochę na Twoim przegubie?


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek genialny poza 1 rzeczą... tą wielką 12 na tarczy, która wg mnie jest kompletnie niepasującym tam elementem i wolałbym taki sam prosty indeks jak na 3 czy 9 gdybym miał iść po najmniejszej linii oporu ;) Cała reszta świetna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, Carlito, jak długo musisz nakręcać od zera do pełnego naładowania?

 

Nie liczyłem, ale do pełnego naciągu troche tych obrotów zrobiłem. Policze następnym razem i dam znać.

 

...ale czy nie mały trochę na Twoim przegubie?

Nie, to elegancki zegarek, nie powinien być duży. Rozmiar ma w sam raz do gajera.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, piękny. Coś czuję, że przez pierwszy miesiąc będziesz szukał okazji żeby się w garnitur wbić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A własnie, że nie piękny ! 12stka nie pasuje do tego zegarka i basta! , klamerka paska także pasowała by bardziej do Pama niż do eleganckiego Mosera. Dla mnie zdecydowanie piękniejsze w tej stylistyce zegarki robi Laurent Ferrier ...tam wszystko jest spójne i dopracowane tutaj są pewne zgrzyty. Ile Michał Cię ten model wyszedł może lepiej było dozbierać do Ferriera ?

 

 

a....tak poza tym....to i tak fajny :-) złoto i czekoladka to super połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja będę gadał, sami zobaczcie :)

 

I o czy tu gadać :) . Od godziny przeglądam zdjęcie po zdjęciu i zastanawiam się która strona zegarka ładniejsza ;). Do garnituru tarczą do góry, ale poza tym można chyba godzinami wlepiać "gały" w tak piękny mechanizm, a koperta też zniewala. Gratulowałem już w innym temacie, więc tylko teraz uznanie dla gustu.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna tarcza, bardzo ładny kolor, fajna dupka, bardzo elegancki kształt koperty... ale tę "12" z tarczy bym musiał chyba odłupać, bo jest okropna ;)

 

Ale grunt, żeby właściciela cieszył, gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, piękny. Coś czuję, że przez pierwszy miesiąc będziesz szukał okazji żeby się w garnitur wbić ;)

Ty się śmiej, ale trza będzie sie nauczyć do Tesco na zakupy w garniturze chodzić :D

 

A tak na poważnie, to po paru dniach obcowania z tym zegarkiem, wiem napewno, że nie będę miał najmniejszych obiekcji zakładając go do dżinsów i marynarki.

 

Ile Michał Cię ten model wyszedł może lepiej było dozbierać do Ferriera ?

 

 

Pare złoty :) Ten model mi się zawsze podobał, więc se go kliknąłem ;)

 

Teraz czas na Lange.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kontrowersyjny zegarek, ale muszę przyznać, że mnie zaskoczył w Twojej galerii.

Jak ktoś wyrobi sobie zdanie o tym zegarku na podstawie materiałów promocyjnych Mosera to się może zdziwić.

Spodziewałem się takiej 'miękkiej' klasyki w nowoczesnym wydaniu a tutaj widzę, że koperta ma pewnego pazura w postaci szczotkowania które fajnie podkreśla żłobienia przy uszach które wcześniej uważałem za bezsensowne.

Genialny bezel o wklęsłym profilu, pasuje do wspomnianych żłobień i świetnie wygląda. Mechanizm również piękny i fajna rezerwa chodu.

Proporcje i forma wskazówek, proporcje małej sekundy do tarczy od początku budziły moje wątpliwości, ale na żywo wyglada to znacznie lepiej, chociaż tych wskazówek nie kupuję ;)

Kompletnie nie rozumiem dlaczego do takiej formy koperty, wskazówek, kroju pisma jakim jest napisane logo i wszystkich tych wyszukanych obłości przywalono taką ostrą 12. Nie wiem czemu to służy i moim zdaniem to jest stylistyczny gwałt.

Spodziewałem się że pasek na łukowym teleskopie przylega do owalu koperty a okazuje się, że nie. Wkurza mnie też że jest wąski w uszach i odkrywa teleskop.

Pierwszy raz widzę klamrę w tym zegarze i też w moim odczuciu nie pasuje ona do stylistyki zegarka, kanciasta forma i napis moser pasują mi do tool watcha a nie garniturowca.

 

Tyle krytyki :) - ogólnie ten zegar bardzo mnie zaskoczył bo wcale nie jest taki gładziutki i mięciutki jak się spodziewałem, całkiem sporo tutaj charakteru i pazura którego kompletnie się nie spodziewałem :)

Gratuluję jeszcze raz i niech się nosi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pare rzeczy, które w tym zegarku mi sie strasznie podobają, jedną z nich jest właśnie ta purystyczna dwunastka. Moim zdaniem idealnie pasuje do tego zegarka, na żywo wygląda to przefajnie :) Oczywiście rozumiem, że nie każdemu musi się odrazu podobać, kwestia gustu, aczkolwiek w realu nie rzuca się ona w oczy aż tak bardzo i zdecydowanie zyskuje. Dla mnie zegar absolutnie przepiękny, wręcz bajeczny, hipnotyzujący, zapierający dech w piersiach. Zdecydowanie mój najładniejszy zegarek :) Uwielbiam świetną jakość, a tutaj napewno jej nie brakuje...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zegarka....idealny,prawie jak vintage ;) ...tylko ta "czekoladowa tarcza"-klopot z ubraniem...dla 30latka ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest piękny, moje gratulacje :)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale wiem, że to nie wykonalne i nie praktyczne ale powinieneś go nosić deklem do góry - ma tak niesamowicie piękny i hipnotyzujący mechanizm jak nie wiem co.

 

Czyżby Lange było tą przyszłą wisienką na torcie?


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje egzotyka za to duzy plus, ale wedlug mnie w swojej kolekcji masz fajniejsze zegary od tego , Portugalec ładniejszy ;) ale nie az tak egzotyczny.

Za lange podpisuje sie 2 rekami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie lubię brązów, tak ten wygląda nawet nieźle :P

Gratuluję.

"12" jest ok :rolleyes:


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny kolor tarczy, śliczna pupcia.

 

Nie podoba mi się te omawiana "12" oraz kompletnie nie pasująca klamerka, ale to drobiazg.

 

Ogólnie piękny zegar, jakbym miał 40 lub lepiej - 50 lat - to bym se sprawił :D

 

A na poważnie, to gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przylaczam sie, piekny elegant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten za wąski w uszach pasek nie jest powodem do reklamacji ? (paska oczywiście)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.