Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JED

Rolex GMT Master II czy Explorer II

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe z tą dostępnością. W tym wątku jednym z argumentów przeciwko Roleksowi była jego produkcja w milionach. Wydawać by się mogło, ze ciężko przejść ulicą żeby nie trafić z dwóch. ;)

 

Tak powaznie to na Chrono jest masa "ceramicznych" rolków, czy ci sprzedawcy nie posiadają ich fizycznie?

 

S-3, jeśli już go masz to nie bądź zyła, pochwal się. Przecież zdjecia jakies tam robisz :P (to żart, bo zdjęcia robisz świetne).

Wersja bez daty też bardzo mi się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mam i nie mam.

Leży sobie u Staniego, w czwartek będzie u mnie. Jak już dotrze to wrzucę parek fotek.

 

Co do dostępności to w sumie mogłem go kupić od ręki, bo leży w Kruku w GM ale cena jest absurdalna (prawie 28 kpln). Jak chce się kupić "trochę" taniej to trzeba czekać. Ja czekałem 2,5 miesiąca no ale w końcu się doczekałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie bierzesz pod uwagę Suba? Ma coś z tej surowości która mniemam podoba się Tobie w EX2 i jest bardziej stonowany od GMT. Chyba, że dużo podróżujesz to wówczas wszystko jasne.

Bezel kompletnie do mnie nie przemawia - bardziej niz w EX2.

Duzo podrozuje, ale nie zabieram zegarkow drozszych niz 1000 PLN - teraz specjalnie zanabylem Deep Blue, bo jakos tak zawsze w najmniej oczekiwanym momencie padala mi bateria w "wyjazdowych" zegarkach.

Nie tylko w Polsce a całej Europie.

Ja na swojego suba czekałem 2,5 miesiąca a był kupowany w Szwajcarii.

Rolex ma klientów z Europy głęboko w du...... wszystko pchają do Azji.

Z tym sie chyba ciezko zgodzic...

Moze kolega b4art sie wypowie.

W sumie to mam i nie mam.

Leży sobie u Staniego, w czwartek będzie u mnie. Jak już dotrze to wrzucę parek fotek.

 

Co do dostępności to w sumie mogłem go kupić od ręki, bo leży w Kruku w GM ale cena jest absurdalna (prawie 28 kpln). Jak chce się kupić "trochę" taniej to trzeba czekać. Ja czekałem 2,5 miesiąca no ale w końcu się doczekałem.

A na mojego ostatniego mejla kolega Stani nie odpisal :(, a do tego okazalo sie, ze moge miec zegarek za tylko 1000PLN wiecej w PL, niz cena podana w grudniu przez Staniego...

Wybralem wiec PL dystrybucje.

No i nie musze czekac...


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bezel kompletnie do mnie nie przemawia - bardziej niz w EX2.

Duzo podrozuje, ale nie zabieram zegarkow drozszych niz 1000 PLN - teraz specjalnie zanabylem Deep Blue, bo jakos tak zawsze w najmniej oczekiwanym momencie padala mi bateria w "wyjazdowych" zegarkach.

 

Z tym sie chyba ciezko zgodzic...

Moze kolega b4art sie wypowie.

 

A na mojego ostatniego mejla kolega Stani nie odpisal :(, a do tego okazalo sie, ze moge miec zegarek za tylko 1000PLN wiecej w PL, niz cena podana w grudniu przez Staniego...

Wybralem wiec PL dystrybucje.

 

No i nie musze czekac...

Ja wolałem poczekać, no ale u mnie różnica w cenie była trochę inna niż u Ciebie. Przy 1000pln różnicy zrobiłbym tak samo jak Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zechcialbys na PW napisac cene?


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jed, rozumiem, ze chodzi o to ze rolex ma w d.... klientów z EU, względem Chin.

 

Ja się z tym nie zgodze bo znajomi z Chin jak przyjechali do nas do Polski pytają gdzie można kupić dobre zegarki i zeby było blisko. Długo się nie zastanawiałem i padło na Wieden Kartnerstrasse gdzie na odcinku 300m można kupić, każ∂ego rolexa i inne zegarki. Kupili po pare sztuk rolexów i nie tylko. Ja sie pytam czemu nie kupicie w chinach, bo tu jest taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ten Wieden mnie chodzilo - stad o Tobie wspomniałem. ;)


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam rolexów jest tyle na 1 ulicy co Coca-coli w Makro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiem GRATULACJE!!!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zechcialbys na PW napisac cene?

O ceny pytaj Staniego.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytalem.Niewazne.

 

Big Daddy i kinder niespodzianki w zalaczniku ;).

post-57348-0-95030200-1361892957_thumb.jpg


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

 

Pierwsze wrazenia super - fajnie wykonany zegarek - mysle, ze to czuc.

Wygodna wielkosc, choc dla mnie CIAGLE za mala, bardzo lekki, az za bardzo.

Mega czytelny.

Jedyne, co bym zmienil, to bezel - na taki jak w GMT - oko mi ciagle tam ucieka. ;)


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.