Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rip

Spotkanie podstolika wrocławskiego :]

Rekomendowane odpowiedzi

również

i ja będę na 90 proc. No co jest serdelki <_<...wyjmijcie te swoje czasowstrzymywacze z rotomatów i dajcie ponosić kolegom :) ....wszyscy którzy nie wyślą mi zwolnienia lekarskiego albo potwierdzenia rezerwacji lotu na Wyspy Zielonego Przylądka a nie stawią się na spotkaniu dostaną bana na 2 lata w zawieszeniu na 100 :lol:

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja będę na 90 proc. No co jest serdelki :)...wyjmijcie te swoje czasowstrzymywacze z rotomatów i dajcie ponosić kolegom :) ....wszyscy którzy nie wyślą mi zwolnienia lekarskiego albo potwierdzenia rezerwacji lotu na Wyspy Zielonego Przylądka a nie stawią się na spotkaniu dostaną bana na 2 lata w zawieszeniu na 100 ;)

 

oj Tobie to PO wystarczy - żaden inny Ci się nie podoba, nawet gdy inność jest spora w ilości i jakości :)

a 90% to nie 100 :)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhem...póki co jest nas "aż" czterech. Nasuwa się pytanie- kto za spotkaniem, kto przeciw i za przesunięciem terminu na bardziej dogodny dla większej ilości osób? Ja tak czy inaczej wolny wieczór mam i chętny jestem, a jak reszta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhem...póki co jest nas "aż" czterech. Nasuwa się pytanie- kto za spotkaniem, kto przeciw i za przesunięciem terminu na bardziej dogodny dla większej ilości osób? Ja tak czy inaczej wolny wieczór mam i chętny jestem, a jak reszta?

 

właśnie się okazało, że nie dam rady w sobotę :rolleyes:

jeśli można przełożyć na piątek lub przyszły tydzień byłoby super


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekładać to można w nieskończoność. Dziś nie możesz Ty następnym razem jeszcze ktoś inny :) Zawsze tak będzie :rolleyes: ...użyj funkcji teleportacji w zegarku B)...Bond taką miał...eee...albo będzie miał :blink:

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam sobotę


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

potwierdzam sobotę

 

Ten piątek, piątek następny oraz następny łikend nie mogę bo pracuję. Sobotę 31 lipca potwierdzam. Najprawdopodobniej będzie też kolega DonDonov.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i super- ja również potwierdzam najbliższą sobotę :rolleyes: Klepać stolik w Dworze Polskim, czy spotykamy się pod pręgierzem i szukamy czegoś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No i super- ja również potwierdzam najbliższą sobotę :rolleyes: Klepać stolik w Dworze Polskim, czy spotykamy się pod pręgierzem i szukamy czegoś innego?

 

Ja jestem za tym, żeby miejsce było to samo co ostatnio, ale nie upieram się. Jak ktoś zna co lepszego to nawijać. Ja mogę jeszcze zaproponować miejsce do którego chadzam ostatnio namiętnie - "Schody do nikąd", tyle że w sobotę może tam się coś dziać w sensie koncertu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie mi te Schody wyglądają :rolleyes: Jestem na tak, bo lokal zapowiada się klimatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie mi te Schody wyglądają :blink: Jestem na tak, bo lokal zapowiada się klimatycznie.

A może coś na świeżym powietrzu? Nie przepadam za zadymionymi piwnicznymi lokalami...bo wszędzie muszę się schylać z racji wzrostu :rolleyes: ...Schodów nie znaju B)

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylibyśmy chyba za bardzo uzależnieni od pogody- ostatnio w kratkę jest. Jak nie skwar niemożebny, to znowu leje i wieje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Bylibyśmy chyba za bardzo uzależnieni od pogody- ostatnio w kratkę jest. Jak nie skwar niemożebny, to znowu leje i wieje :/

 

W Schodach jest klimatycznie, stare meble, krzesła, stoły. Coś jak w Szajbie, tylko tu jest jakoś milej i przyjemniej. Marcin - w Schodach jest ogródek, mały bo mały ale jest. Nie mniej jak bedzie gorąco to będziemy się smażyć, a jak będzie padało to tez nie będzie zbyt fajnie. Mimo wszytko wolę w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dołączę na kolejne spotkanie...ten weekend niestety dla mnie niefortunny terminos : )

Bawcie się dobrze.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Jacku spotykamy się tam gdzie ostatnio- Pręgierz, godzina 19.00(pasuje?) i prowadzisz do tej jaskini :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki off topic troche ale

polecam do Spizu :rolleyes:

Pewnie byliscie juz i wiecie co to za miejsce,

ale dla mnie jak na spotkanie to idealne miejsce.


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Spiż ostatnimi czasy delikatnie mówiąc, spsił się :/ Kiedyś naprawdę dobry browarek lali, a ostatnio dwa razy z rzędu trafiłem na wygazowany i nieschłodzony :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Schody" są w porządku

 

19.00 pod pręgierzem

 

pozdrawiam


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

19:00 pod Pręgierzem.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Spiż ostatnimi czasy delikatnie mówiąc, spsił się :/ Kiedyś naprawdę dobry browarek lali, a ostatnio dwa razy z rzędu trafiłem na wygazowany i nieschłodzony :/

 

Powinieneś się cieszyć był prosto z linii produkcyjnej :blink: ...za ten zapach oleju maszynowego niektórzy oddali by życie :rolleyes:

 

Też będę pod pręgierzem ale w innej roli...wezmę bata B)

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty weź no lepiej zegarki :rolleyes: Bata zostaw na wieczór :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś się cieszyć był prosto z linii produkcyjnej ;) ...za ten zapach oleju maszynowego niektórzy oddali by życie ;)

 

Też będę pod pręgierzem ale w innej roli...wezmę bata :)

 

 

To my założymy skórzane... paski :)


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po spotkaniu :)...zdjęcia wrzuci niedługo ''mam nadzieję'' Lechu :)...szczególnie Aczasa pod stołem :)

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.