Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rip

Spotkanie podstolika wrocławskiego :]

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Tak długo siedzieliście? Marcin - jak praktyki zegarmistrzowskie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lechu sporki za brak odzewu ale nic sie nie działo + byłem zalatany i nie dawałem znaków.

Widzę, że poszedłeś szeroko : )


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak jakoś wyszło, nie widziałem się dawno z kumplem więc odświeżyliśmy sobie szczeniackie lata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak długo siedzieliście? Marcin - jak praktyki zegarmistrzowskie?

 

Aaa, już nie wytrzymam z trzymaniem jęzora za zębami. Sprawdź EXIF-y.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż,, mogę tylko żałować, że nie udało mi się do was dołączyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Aaa, już nie wytrzymam z trzymaniem jęzora za zębami. Sprawdź EXIF-y.

 

Czego wyznacznikiem ma być godzina zrobienia zdjęcia zapisana w Exifie?

Odniosłem się (bez cytatu) do postu Lecha: "Trafiłem do mieszkania o świcie - 5.30 rano" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Incredibile verum et verisimile mendacium :)


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iusiurandum patri datum usque ad hanc-diem ita servavi... :)

 

A ja niedawno wróciłem z weseliska :P


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wreszcie wyjawić straszną, szokująca prawdę. Otóż, w realnym świecie żadne spotkanie podstolika wrocławskiego nigdy się nie odbyło. Jest to wirtualny twór, dzieło kilku sprytnych manipulantów, znających się tylko poprzez internet, którzy ogłupiają liczną rzeszę. Photoshop, hipnoza, środki halucynogenne, wreszcie sprytnie manipulowane teksty, relacje.

Prawda wreszcie musi wyjść na jaw !!! Trzeba skończyć z tym ohydnym medialnym kłamstwem. Żądam powołania komisji sejmowej !!!


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wreszcie wyjawić straszną, szokująca prawdę. Otóż, w realnym świecie żadne spotkanie podstolika wrocławskiego nigdy się nie odbyło. Jest to wirtualny twór, dzieło kilku sprytnych manipulantów, znających się tylko poprzez internet, którzy ogłupiają liczną rzeszę. Photoshop, hipnoza, środki halucynogenne, wreszcie sprytnie manipulowane teksty, relacje.

Prawda wreszcie musi wyjść na jaw !!! Trzeba skończyć z tym ohydnym medialnym kłamstwem. Żądam powołania komisji sejmowej !!!

 

Mało tego żądamy powołania się na konwencję Chicagowską....i rzetelnego raportu MAK :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało tego żądamy powołania się na konwencję Chicagowską....i rzetelnego raportu MAK :P

 

I muszą nam oddać samolot :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=32GjKAoHEnk&feature=player_embedded

Edytowane przez tarant

"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś z Was ma kartę stałego klienta w Aparcie i mógłby ją użyczyć? :lol:


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś z Was ma kartę stałego klienta w Aparcie i mógłby ją użyczyć? :lol:

Mam. Wal na PM jeśli nadal aktualne :)


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaraj się bo chętnie przymierzyłbym marinemastera!

Ja postaram się wpasc jakos 19.30 najpozniej 20.

Czy moze ktos podeslac mi swoj nr tel na wszelki wypadek?

Szkoda, że się nie pojawiłeś, bo oprócz niego kilka innych fajnych też wziąłem :)

 

A piszę teraz, bo możliwe, że niedługo w Stenku będą zakupy, a kojarzę, że miałeś ich pilota- jakbyś miał być na jakimś najbliższym

spotkaniu(lub może któryś z klubowych Kolegów ma 44 lub 47 pilota), to weź/weźcie proszę do przymiarki :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...lub może któryś z klubowych Kolegów ma 44 lub 47 pilota), to weź/weźcie proszę do przymiarki :) :) :)

Mam kawał buca fi 45mm - patrz mój avatar. Jeśli wpadnę, to bez problemu dam Ci przymierzyć. Tego pilota noszę już codziennie. Inne zegarki leżą od miesięcy w szkatułce i czekają na lepsze czasy :)


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzyć, to zawsze chętnie :) Ale bardziej zależałoby mi na przymiarce Stenka, bo on jest dość gruby, do tego ta wielka koronka, więc już 44 może być wielki, a 47 boję się, że nie da się wręcz nosić, a z drugiej strony pilot musi być duży :) Miałem trochę zegarków 45, ale tu mam ciężki zgryz. A jak pisałem wcześniej- przymiarka zawsze mile widziana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzyć, to zawsze chętnie :) Ale bardziej zależałoby mi na przymiarce Stenka, bo on jest dość gruby, do tego ta wielka koronka, więc już 44 może być wielki, a 47 boję się, że nie da się wręcz nosić, a z drugiej strony pilot musi być duży :) Miałem trochę zegarków 45, ale tu mam ciężki zgryz. A jak pisałem wcześniej- przymiarka zawsze mile widziana :)

 

Mam w tej kopercie Marine B-uhr. Koronka nie wchodzi w łapę, bo koperta jest bardzo gruba...z pilotów mogę jeszcze udostępnić 55 do przymiarki :)

Edytowane przez tarant

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w tej kopercie Marine B-uhr. Koronka nie wchodzi w łapę, bo koperta jest bardzo gruba

O to fajnie- to będę już wiedział jak pilot 44 mm by leżał, a na podstawie tego może się domyślę czy 47 da się jeszcze nosić czy już nie :)

To już teraz przed następnym spotkaniem mocno się do Ciebie uśmiecham abyś pamiętał go wziąć :)

 

 

 

...z pilotów mogę jeszcze udostępnić 55 do przymiarki :)

spoko- jeśli chcesz, aby mi rękę razem z barkiem przy mierzeniu wyrwało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

? B)

 

Że spotkanie? Tym razem chyba muszę się pojawić, bo muszę się czegoś pozbyć B) Może w rodzinnym mieście znajdzie się chętny B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może niekoniecznie teraz B)

Ja w najbliższy weekend będę na wyjeździe, w następny weekend mam wesele kumpla poza Wrockiem,

więc też wyjazdowo i chyba dopiero w ten weekend 16-18 września bym miał możliwość się pojawić B)

Chyba, że jakoś w środku tygodnia B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A może niekoniecznie teraz B)

Ja w najbliższy weekend będę na wyjeździe, w następny weekend mam wesele kumpla poza Wrockiem,

więc też wyjazdowo i chyba dopiero w ten weekend 16-18 września bym miał możliwość się pojawić :D

Chyba, że jakoś w środku tygodnia B)

 

Środek tygodnia jest dziś chyba B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie czepiasz słówek, ale np zakładając, że jutro też jest środek tygodnia, to jutro byłoby bardzo ok B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.