Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rip

Spotkanie podstolika wrocławskiego :]

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo braku łączności :D Pamiętaj - MM jako zegarek zastępczy bardzo mi się widzi. Chyba, że nie wiesz co mi na zbliżające się urodziny nabyć, to możesz go sprezentować, wezmę nawet uzywkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dałem rady. Kładli mi podłogę i musiałem temat przypilnować.

 

Nie ma zdjęć, spotkania nie było! :P


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się za długo tłumaczyć nie zamierzam :) Pojechałem na narty, upiłem się okrutnie śliwowicą i rumem, w sobotę powtórka słodkim winem i w niedzielę żonka już musiała autem wracać bo mi się do wieczora ręce trzęsły. Następnym razem przybędę. To dopiero drugi raz jak nie dotarłem :P

Najgorsze, że pojechałem na narty a nawet ich z boxu z auta nie wyjąłem... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek - żałuj teraz, a następnym razem masz być! Fotek nie ma, ale Marcin coś robił to może wrzuci - jak zobaczycie fotkę zegarków na szyjkach karafek z nalewkami wszelakimi to szczena Wam opadnie :D

 

Mikołaj - zatem do trzech razy sztuka, a później wykluczamy Cię z grona wrocławskiego :) A serio to pamiętam jak kiedyś chodziłem na ogniska gdzie z plecaka nie było nawet czasu wyjąć kiełbasy. Przynajmniej o ogniu zwykle pamiętaliśmy więc wszystko w normie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zdjęć, spotkania nie było! :P

 

 

zdjęcie z ukrytej kamery zamontowanej w jednym z Waszych zegarków :)

 

img0961okjb.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kruca bomba. Ja też nie chcę być usunięty....


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze chłopaki ... przeca "żołądek to nie San Francisco" :P:):D


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze - to zaledwie część "kolekcji" nalewkowej Andrzeja, a trzeba przyznać że w ich robieniu ma doświadczenie :D Ostracyzm z kręgu wrocławskiego to rzecz okropna :)

 

Karol - a powiem Ci że absolutnie nie odczułem skutków mieszania, a mieszaliśmy duuużo :P

Edytowane przez lechu_wroc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że ciastem to gardzą. ;) Nic nie ruszyli.

Edytowane przez rip

wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że ciastem to gardzą. :) Nic nie ruszyli.

Jak wychodziliśmy to za wiele nie zostało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z racji tego, że ostatnio zawiodłem, to ja teraz zaproponuję spotkanie. Takie na szybko w najbliższy piątek/sobotę. Mam weekend we Wrocławiu więc chciałbym w końcu Szanownych Panów poznać osobiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie bym mógł choć musiałbym się żonki dopytać czy przypadkiem mój czas nie jest już rozplanowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, bo to już jutro/pojutrze- są chętni jacyś(oprócz tych oczywistych obecności o których wiem

dzięki urządzeniu zwanemu telefonem)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za oczywiste oczywistości? Tzn kto siępod nimi kryje :( JA mam forumową banicję do połowy lutego więc jestem tu po kryjomu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może będę.....a może nie...jeszcze nie wiem...dziś wieczorem bede prowadził pertraktacje. Jutro rano się określę.

 

Z resztą...pewnie macie mnie i tak już dość :(...nie mogę być przecież niemal na każdym podstoliku?? to było by wielce podejrzane...

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może będę.....a może nie...jeszcze nie wiem...dziś wieczorem bede prowadził pertraktacje. Jutro rano się określę.

 

Z resztą...pewnie macie mnie i tak już dość :D...nie mogę być przecież niemal na każdym podstoliku?? to było by wielce podejrzane...

 

Na jakim każdym ? Ja Ciebie od października na żadnym nie widziałem :(


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tak jak pisałem Rychowi. Z mojej strony piątek na 100% nie. W sobotę wracają moje dziewczyny do domu, więc chciałbym z nimi pobyć. Nie mniej mogę spróbować wieczorem wymknąć się chociaż na godzinkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za oczywiste oczywistości? Tzn kto siępod nimi kryje ;) JA mam forumową banicję do połowy lutego więc jestem tu po kryjomu :P

Na przykład ja, Rafał, Marcin(tylko jakoś się dziwnie kryguje :D ), może Janek, może Ty(bo niby na bank będziesz, ale już kilka razy to słyszeliśmy :D ),

do piątku czy soboty pewnie się wyklaruje- tylko na razie jak zwykle nikt się za bardzo nie odzywa w temacie(a wysłałem chyba wszystkim pw),

a później gadają jakieś pierdoły, że potajemne spotkania robimy ;):(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam co powiedziałem na pw - obecności nie potwierdzam ani nie zaprzeczam, chętnie przyjdę, ale na razie nie mogę nic obiecać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie będę mógł się zjawić - w sobotę mam zjazd zaliczeniowy, a roboty jeszcze że ho-ho :/ Jeśli jedna uda mi się ogarnąć wszystko do wieczora, to może się zjawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sobota jest ok


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, oj Mikołaj. Ja Ci chciałem konto odbanować (wiesz chyba za co go dostałeś - poza OT za pomawianie innych o posiadanie podwójnego konta) ze względu na utrudnienia w kontakcie, a ty z kolei jak się okazuje sam masz drugie konto.... Czy jeszcze więcej ? :(


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Koledzy, jeśli sobota to tym razem potwierdzam swój udział na 100% :(

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.