Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rip

Spotkanie podstolika wrocławskiego :]

Rekomendowane odpowiedzi

Arkady są niedaleko Renomy....do SkyTower też rzut beretem....moim zdaniem to wszystko jest za blisko siebie...

Liczyłem na bardziej ekskluzywne marki/salony pod Sky Tower....ale zdecydowano sie wziac tych co chcieli...i co są już w innych galeriach....szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jeśli chodzi o Magnolię to bez dyskusji - jest w pierwszej "piątce" galerii w Polsce. To najlepsze miejsce we Wrocławiu. Pasaż - tragedia, tak jak Arkady. Co do Sky Towera. Będzie dobrze.

Na razie to miejsce jeszcze nie ożyło. Zauważ Marcin, że nie otwarto biurowca, wtedy wszystko ruszy na 100 procent. Co do samych sklepów, to fakt, że większość taka sama, ale są perełki, których gdzie indziej we Wrocławiu nie ma. Mnie galeria sama w sobie nie rusza. Poczekajmy pół roku. Jeśli chodzi o nasz sklep zaczęło się bardzo fajnie :) mam nadzieję, że dalej będzie jeszcze lepiej.

 

Arkady są niedaleko Renomy....do SkyTower też rzut beretem....moim zdaniem to wszystko jest za blisko siebie...

Liczyłem na bardziej ekskluzywne marki/salony pod Sky Tower....ale zdecydowano sie wziac tych co chcieli...i co są już w innych galeriach....szkoda.

 

Marcin, Wrocław to nie miasto na ekskluzywne marki....od tego jest Warszawa. Tu się nic takiego nie będzie sprzedawało.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ekskluzywną" to mamy Renomę, która postawiła w dużej mierze na marki z wyższej lub górnej półki. Jakoś wielkiego ruchu tam nie widzę. W ogóle nie podoba mi się koncepcja upychania napuszonych marek do galerii handlowych, które są po prostu masowe i właśnie klienci masowi najczęściej je odwiedzają. Marki luksusowe kojarzą mi się raczej z firmowymi salonami w okolicach starówki, itp.

W galeriach oczywiście powinno znaleźć się i dla nich miejsce, ale jaka jest rzeczywistość - wszyscy widzimy. Sklepy luksusowe świecą pustkami, a sprzedawcy umierają z nudów czekając na klienta pół dnia. Galerie w dużych miastach to takie targowiska gdzie jest miejsce dla każdego i "niestety", ale to rynek decyduje co warto, a czego nie warto otwierać. Osobiście, gdybym stał przed wyborem otwarcia punktu franczyzowego w dużej galerii, pewniakiem otworzyłbym coś popularnego, bo tego potrzebują ludzie. I tak pewnie myśli większość klientów i właścicieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwona Cebula...Wiedziałem że gdzieś tą nazwę już słyszałem!W końcu zatrybiłem jak dizel na mrozie!Kiedyś tam nawet z firmy towar zawoziłem.Fajne miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę wydać 150tys na krawat i nawet nie mam gdzie !!! co za miasto!!!! :(

 

 

;)

 

Ale szczerze jak widzę kolejne sklepy Reserved, Lee i House to mnie już mdli..

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Chcę wydać 150tys na krawat i nawet nie mam gdzie !!! co za miasto!!!! :(

 

 

;)

 

Ale szczerze jak widzę kolejne sklepy Reserved, Lee i House to mnie już mdli..

 

Przyjdź do mnie i wydaj to na zegarek. Zostanie Ci nawet na sztejka z naprzeciwka :lol: tam mają ceny dla takich co kupują krawaty jak Ty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, środa by mogła być i nawet bym mógł powozić, ale to jeszcze potwierdzę. A co do Sky Tower to rzeczywiście Jackowy sklep się wyróżnia. Dodatkowo na plus sztejki na przeciwko więc można coś zjeść i jakić zegar oglądnąć... Full wypas. Jacku, powinniście zrobić promo, coś w stylu do Festinki burger a do Alpinki stek...

No ale Sky Tower to nie tylko galeria i jako tako upaść nie upadnie. To setki biur, mieszkania, miejsce biznesu i wielkiej kasy. Galeria to tylko dodatek. I nie zgodzę się że są tam sklepy jak wszędzie bo część jest wyjątkowa (Zień, Minge...). Ogromny minus to wjazd i wyjazd z parkingu. Jedna bramka to porażka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minge gdzie sie nie pojawiala to bylo zle. ale ponoc weszla ostatnio w kooperacje z jakas inna firmą i wreszczie da sie te jej ubrania nosic. ja pamietam juz jej salon pieknosci we wroc ktory padl z grzmotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wreszczie da sie te jej ubrania nosic.

 

nosisz coś od Minge? :blink::P

 

 

 

 

marcin+minge.jpg

 

 

 

Edytowane przez jaszczur11

"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ubije jak schabowego!!!!! prosze usunac to obelżywe zdjecie!!! bo bede musial siegnac do mocniejszych srodkow reakcji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to spotkanko to na którą godzinkę?Czy wogóle mogę tak wdepnąć na czytankę czy może jakie warunki trzeba spełnić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to spotkanko to na którą godzinkę?Czy wogóle mogę tak wdepnąć na czytankę czy może jakie warunki trzeba spełnić?

 

każdy CZYTELNIK mile widziany, a jak przytarga jakiś zegar, to już w ogóle... B)

umiejętność szybkiego czytania ciężkich poematów - wskazana :P

 

 

co do godziny, to pewnie jak zwykle 19 ~ 20

Edytowane przez jaszczur11

"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja potwierdzam na 100%. Jestem wygodny więc albo sam będę powozić albo ktoś może tym razem mnie powozi? :) Ryszard? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, już widzę jak Rychu raz kolejny wyciąga swojego rumaka żeby powozić ;) Mi się też nie chce, bo pewnie jakąś prasę lekką poczytam, hmmm - może Marco? :rolleyes:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie napiszcie gdzie i kiedy, chętnie was zobaczę po chwilowej nieobecności w życiu forumowym ;)

Edytowane przez qzn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... czy może jakie warunki trzeba spełnić?

kiecka od Minge obowiązkowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa no to spoko - żonka krawcowa...i to nie zła ponoć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qzn - jak już pisane było:

 

Czerwona Cebula, ul. Kromera 2, środa, 6 czerwca, godzina 19.00 - 20.00 zbiórka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się gardło szykować,bo czytania będzie sporo!Choć nisko oktanowy jestem,ostrym drukiem nie pogardzę...A i popatrzeć na extra zegareczki i nowych wiadomości nabyć można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, już widzę jak Rychu raz kolejny wyciąga swojego rumaka żeby powozić ;) Mi się też nie chce, bo pewnie jakąś prasę lekką poczytam, hmmm - może Marco? :rolleyes:;)

 

A że Rysiek ostatnio powoził to wiem, ale mnie nie było. Marcin chyba po ciemku nie umie prowadzić :) Kij z tym - jak nikt się nie trafi to ja wpadnę autem i nici z czytania. Ale z Brochowa to mi się busem lecieć nie chce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiecka od Minge obowiązkowo

Krystian Ty nie drygej jak hazaj ino przyjeżdzej do nas, Krotoszyńsko Wiara tysz je mile widziano.

 

 

Edytowane przez jaszczur11

"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram "jak sójka za morze", ale "nie znacie dnia ani godziny" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarezerwowałem stolik w Cebuli.

 

Ostatni na dużej sali + specjalnie dla nas parawan, by gawiedź nie przeszkadzała. B)

 

 


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.