Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SzalonyJackPirat

Problem z G-shock

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem ze swoim G. Wczoraj bawilem sie troszke i przestawilem godzine na analogu. Wcisnalem i przytrzymalem przycisk forward, pojawilo sie na wyswietlaczu H-set i 0 00.

Ta mala wskazowka przeskoczyla na wartosc 70, a powinna byc na 0. Nie wiem jak ustawic spowrotem normalna godzine. Zaznaczam, ze strefa czasowa jest dobrze ustawiona.

Na wyswietlaczu cyfrowym godzina jest prawidlowa.

Mial ktos taki problem ?

1a5a22c46b23a950med.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób jeszcze raz to samo (przytrzymaj przycisk FORWARD). Najpierw na lewym wyświetlaczu pojawi się "Sub". Przy użyciu przycisku FORWARD ustaw tę małą wskazóweczkę dokładnie pionowo. Teraz wciśnij MODE, na wyświetlaczu pojawi się "0 00". Poczekaj, aż wskazówki się zatrzymają i przyciskami FORWARD (do przodu) lub REVERSE (do tyłu) ustaw je dokładnie na godzinie 12:00. Potwierdź przyciskiem ADJUST i gotowe. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście jest to tylko procedura awaryjna na wypadek rozsynchronizowania się wskazówek na przykład na skutek silnego uderzenia. No chyba że niepotrzebnie grzebie się w ustawieniach. :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież w instrukcji powinno być napisane jak ustawić wskazówki ? Czy się mylę ? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie tych wskazówek się nie ustawia, więc większość użytkowników nie ma pojęcia, że istnieje taka możliwość i jest opisana w instrukcji. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłem w salonie to mi nie ustawili i były na 12 <_< sam musiałem ustawić a w przypadku gdy kupiłem przez internet był już ustawiony etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za pomoc :)

Zadzialalo.

Nie wiedzialem, ze taka opcja istnieje. Jak go kupilem to wystarczylo ustawic odpowiednia strefe czasowa i godzina sama wskoczyla.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej, jest to funkcja awaryjna i jeśli nie będziesz tam grzebał to najprawdopodobniej nie będzie potrzeby, by z niej ponownie korzystać. Przy normalnym ustawianiu/korekcji godziny obsługuje się go jak zegarek cyfrowy, a wskazówki ustawiają się samoczynnie na właściwą pozycję. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym incydencie nie mam zamiaru wiecej grzebac w tej funkcji :)

Wazne, ze juz jest ok i pokazuje poprawna godzine.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.